CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mahatma_gundhu

Bercinta dgn perempuan indon kerja massage

shop_girl replied at 21-2-2017 07:24 PM
TT ni tergolong dlm kategori 'money can't buy taste'

haha..nk buat camne..taste x setinggi bung mokthar...

Bukan duda tu yg rosakkan..ppuan tu memang dah rosak..

Tak rasa apa2 ke dia duk layan jantan lain...aduhai..

Kalau dia nak berubah..allah yg tahu. Kita bukan penentu..

onexox97 replied at 21-2-2017 07:31 PM
nak cari jodoh masuklah baitulmuslim.com ke ekspres halaldating ke tapi kat sana orang baik2 la

persoalannya layakkah aku?mcm ada forumer ckp aku x layak utk org baik2..so kita terima je la perempuan yg x baik..

lavilavi replied at 21-2-2017 07:36 PM
Dpt gf kerja massagr best wooo.. Boleh B2B dan lain2 aksi secara percuma..

nope..try la..mcm mna rasa perasaan kau bila dia dgn customer..satu jam ko jd gila bila dia ada customer...kalau sehari purata 8-10 org..dia xkn b2b ngn aku..aku pon x mengharap dia puaskn nafsu aku..

chazey replied at 21-2-2017 08:09 PM
I am going to be very frank with you. Get ready.

Ko bodoh? Hello dek selamatkan diri ko tu sebel ...

Ti dia... Cikgu kaunseling paling brutal sdh mari. Hahaha

idea77 replied at 21-2-2017 08:16 PM
Bukan duda tu yg rosakkan..ppuan tu memang dah rosak..

Tak rasa apa2 ke dia duk layan jantan lain ...

yes aku ngaku perempuan tu dah rosak...aku cuba betulkan dia..apa peranan laki?sebagai imam kan..sebagai pemimpin...sepatutnya dia letak tinggi martabat seorang perempuan..tp dia lak cuba rosakkn perempuan

Follow Us
mahatma_gundhu replied at 21-2-2017 08:23 PM
nope..try la..mcm mna rasa perasaan kau bila dia dgn customer..satu jam ko jd gila bila dia ada cu ...

Biasanya klu nak main, kena bayar extra....
Aku selalu buat tu, biasanya klu B2B ni jarang pompan tolak klu byran tinggi sampai RM300..

chazey replied at 21-2-2017 08:09 PM
I am going to be very frank with you. Get ready.

Ko bodoh? Hello dek selamatkan diri ko tu sebel ...

selalu aku fikir nk jd mcm dorg..take advantage then blah..cuci tangan

lavilavi replied at 21-2-2017 08:30 PM
Biasanya klu nak main, kena bayar extra....
Aku selalu buat tu, biasanya klu B2B ni jarang pompan ...

Ok la tu..at least ko boleh berbangga dgn benda yg kau buat tu..mcm aku kalau dibagi peluang betulkn keadaan..aku xnk pg tempat mcm tu..

Sedihnya aku dgn ko ni tt....pecah pala pikir yindon dr pikir mak bapak ko...esp mak ko laa...

Dollyzzzz replied at 21-2-2017 08:37 PM
Sedihnya aku dgn ko ni tt....pecah pala pikir yindon dr pikir mak bapak ko...esp mak ko laa...

dah baca ke post aku lepas? sbbkn keluarga la aku x ckp nk kawen dgn dia..tp aku pon xnk dia balik mcm dulu lg..kira tamak gak la aku..aku nk yg terbaik utk keluarga aku..aku gak nk yg terbaik utk dia..

mahatma_gundhu replied at 21-2-2017 02:22 PM
Yup tq..aku mmg kuat pegang pd prinsip..masa baru kenal Ti aku minta padangan org..ramai yg ckp ak ...

Good for you  

But don't let it get over your head - ada sesetengah manusia ni, diorang pandai ambil kesempatan pada kelemahan (read: kebaikan) org lain. Be very careful  

I wish you well in the pursuit of finding the one. I'm struggling in the same department as well. I feel you bro.

mahatma_gundhu replied at 21-2-2017 08:13 PM
yup...pendosa mcm saya ni mna layak utk insan2 yg mulia mcm saudari dan keluarga...sekali kita bua ...

Sori tt, dlm komen iols sblum ni sikit pun xde ckp iols ni n ahli keluarga iols mulia ahli2 syurga k.kami semua buat dosa, cume beza nya alhamdullillah takde lg slh jln terlanjur..iols nk tt jwb ngn jujur, sekiranya ahli keluarga tt esp adik beradik ppuan kawen ngn lelaki yg pernah terlanjur, ape tt rse? tt punye adik beradik ppuan lak mmg jenis yg jaga tingkah laku, peribadi, x sosial sume..pendek kate ahli syurga sumenye..xkn la sikit pun xkan xde rse terkilan n sakit hati apabila lelaki yg pernah berzina "dapat" memiliki adik beradik tt yg suci murni ittuew?

Adakah? replied at 21-2-2017 08:51 PM
Sori tt, dlm komen iols sblum ni sikit pun xde ckp iols ni n ahli keluarga iols mulia ahli2 syurga ...

ok jujur walau pun aku xde adik kandung perempuan..cuma ada adik tiri..andai dia ditakdirkn Allah jumpa laki yg pernah berzina dan bertaubat aku terima je..sbb dlm islam ni taubat tu salah satu cara kita kembali kepada kesucian setelah melakukan dosa..mungkin org mcm tu boleh jd org paling baik..mna kita tau..rahsia Allah..

mahatma_gundhu replied at 21-2-2017 08:17 PM
persoalannya layakkah aku?mcm ada forumer ckp aku x layak utk org baik2..so kita terima je la pere ...

Iols la tu yg ckp tt x layak ntuk org yg baik2..so tt kalau nk kawen please ye, jgn nk pilih ppuan yg nmpk n diketahui dr jenis yg baik2..sile cari yg x baik n bimbing dr awal..same2 ke jannah gittuew..tlg kesian kt ppuan yg baik2 ni yg mne dorg deserve lelaki yg sekurang2nye x pernah berzina..jgn smpai tt kawen ngn ppuan yg baik2 ni, pastu wife tt plak dok luah perasaan kt board fd or page fb kisah rumah tangga dgn tajuk "suamiku tiada teruna"..once again, iols bukan la suci murni kononnye ppuan yg baik2..iols juga pendosa tp dosa kita jenis yg lain2..

mirian1110 replied at 21-2-2017 06:59 PM
Ye kak, betul dia anak dato

Kisah percintaan TT ni kalau difilemkan, rasanya boleh box offic ...

Kisah pecintaan ni klu d filem kn harus tadah telinga terima makian.. Sruh dia ngorat kila feri la.. Baru bolh pesta buih dgn izara kn.. Sekufu giteww

mahatma_gundhu replied at 21-2-2017 08:57 PM
ok jujur walau pun aku xde adik kandung perempuan..cuma ada adik tiri..andai dia ditakdirkn Allah  ...

Ok, thanks atas kejujuran tt..iols tau adik tiri tt pun jenis yg baik2 punye based on penerangan tt psl background famili..sekiranya adik tt ditakdirkan bertemu jodoh dgn org yg pernah buat dosa berzina hatta dah bertaubat sekalipun, insyaAllah adik tt mampu mengharungi ujian Allah swt ittuew  

Adakah? replied at 21-2-2017 08:57 PM
Iols la tu yg ckp tt x layak ntuk org yg baik2..so tt kalau nk kawen please ye, jgn nk pilih ppuan ...

aku x boleh melebihi kuasa Tuhan..ajal maut..jodoh semua Allah tentukan kalau dia jodohkn dgn perempuan x baik aku terima..kalau dgn perempuan baik pon aku terima..

lavilavi replied at 21-2-2017 07:46 PM
Tapi yindon lain tau.. Jauh beza ya amat dgn gadis melayu...

Umpama kata bancuh kopi dengan sud ...

Choiii terok ny metafora ko... Aku tebayang mnda lain plak    

Adakah? replied at 21-2-2017 09:01 PM
Ok, thanks atas kejujuran tt..iols tau adik tiri tt pun jenis yg baik2 punye based on penerangan t ...

Amin..Alhamdulillah dorg makin membesar dgn pengisian agama yg cukup..tp adik tiri aku kecik lg baru form 1..hehe..syukur dorg ada perasaan malu pasal aurat