CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kakasotong

Rita Royani the Homewrecker & Aqasha the Manwhore V3 (UPDATE: #1656 'Karatz'

Close [Copy link]
kibodwatriuh replied at 8-3-2017 11:16 AM
Dahtu kenapa sampai sibuk dengan yang terkemudian tak semestinya jahatlah apalah. Lari fokus. Rama ...

Ko faham ke tidak aku ckp aku terpanggil sebab komen cikta tu yg turut dibincang di sini?

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:17 AM
Ko faham ke tidak aku ckp aku terpanggil sebab komen cikta tu yg turut dibincang di sini?

Seingat aku, komen che ta merujuk orang yang ambil suami orang lain aka pencaras. So tak faham position hujah kau kat sini.

akik replied at 8-3-2017 11:12 AM
entahlah.aku rasa sama je. dan yang paling penting merasalah juga aku digelar sundal oleh wife lak ...

Uols kena cari proof tunjukkan kat bini dia

Banyak je yg duk puja laki sendiri kat sini kan..dalam kes bai dia mmg tahu laki dia miang..& dlm cite ni rita tahu aqasha tu laki bai tapi tetapp nak jugak..motippp?????

Kat sini ramai yg kutuk bai dgn pakej confident laki sendiri syumul tu yg takleh blah tu

kibodwatriuh replied at 8-3-2017 11:20 AM
Seingat aku, komen che ta merujuk orang yang ambil suami orang lain aka pencaras. So tak faham pos ...

Letih la nak jelaskan.. ko nak suruh aku tulis panjang2 ke.. kan aku da cakap kata2 dia tu disokong di ig oleh pempuan2 macam korang sampai ke tahap macam menghina poligami dan anggap semua pompuan yg masuk dalam poligami tu jahat.

So i dah masuk situ bagi ceramah dan i masuk la sini jugak memandangkan sini pun ada bende yang sama.

Sampai skrg RR ni senyap je
langsung  x der statement dr dia

wartawan x kejar dia ke?

Edited by tasha at 8-3-2017 11:27 AM

Ala korang sudah2lah tu... Meh tepek foto2 rota kt ig yg pakai baju hijau tu..caption mengundang belaka...iols xreti nk tampal..

Lg satu foto lama edel sgn dikmok kt ig edel..caption sedih sgt...

Follow Us
eddysheddy replied at 8-3-2017 11:16 AM
See u guys! dia akan tetap dicerca.

Simpati u..

Dia akan dicerca kalau tak back off..means sama juga dia jadi pencaras kan kalau terima jantan penipu tu?

Ada option kan utk tak teruskan? Lebih2 lagi kalau dah pernah berada kat situasi wife dia..you have a choice..sebagaimana org kat sini suh bai pilih bahagia & tgglkan aqasha..sama juga utk org ketiga ni..ada pilihan juga kan??

If backoff takdela org cop atau maki pelbagai

Meols dah pacak thread baru sambungan dijemput semua utk mencemar duli https://mforum.cari.com.my/forum ... 033841&mobile=2

Yg mana yg tgh berlawan pendapat tu uolss semua sambung kt sini jelah jgn dibawak ke thread baru

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:16 AM
See u guys! dia akan tetap dicerca.

Simpati u..

Homaigad.... can u pls stop it? Kdg2 i rasa u ni pun ada penyakit keras hati, ego... anyway karma, kifarah, pembalasan dtg dlm mcm2 bentuk dan cara. X semestinya, ko maki org, dan pembalasannya org akn maki ko blk OR ko caras laki org, org akn caras laki ko blk. Pembalasan tu kdg2 dtg dlm bentuk lain seperti sakit, rezeki mahal, ank cacat.... dn mcm2... so, x pyh la nk highlights "see u guys..."
Confirm ko akan smash aku kan... dont worry i wont rply or respond to u... nti berpage2 forumer kena skip perbahasan ni... pffftt..

brutbrut replied at 8-3-2017 11:13 AM
Hahaha... sila2... tlg comment

Hahaha..sorrylah da xthn sgt...dari haritu manjang dia buat esei ...kalau dia nak org terima ckp dia patutnya dia pun kenala terima ape yg org lain ckp..masing2 ada pendapat kan.. ni tak dia jela yg betul..

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:24 AM
Letih la nak jelaskan.. ko nak suruh aku tulis panjang2 ke.. kan aku da cakap kata2 dia tu disokon ...

senang-senang jah ko seret aku sekali. Bila masa aku tolak/benci poligami ni? Ko tak tahu pun apa pendirian aku ttg poligami pepandai jah ko cakap. Kalau dah berpoligami secara mencaras, salah tu. Kan ada adab/cara berpoligami yang betul. Masalahnya kat Malaysia ni amalan poligami banyak tak betul dr yang betul. Yang tak mampu secara kewangan pun berpoligami. Ni paling banyak. Ujungnya bini kena biaya semua termasuk madu dan anak-anak madu. Macam si rempahkari kata, apa ruginya Bai bermadu dengan RR. Dia kaya. Kat sini ko boleh tengok mentaliti jumud dalam tatacara berpoligami.

Smod @seribulan mod @lonely_surina @annehuda tolong katup thread ni. Tp jgn campak masuk arkib lg. Kasik meols update 1st page dlu

aliesya_miasara replied at 8-3-2017 11:29 AM
Hahaha..sorrylah da xthn sgt...dari haritu manjang dia buat esei ...kalau dia nak org terim ...

Khenn... ko perasan kan.. very the observer giteww... x blh ditegur... berlainan pendapat siap la ko... dia lwn habis2an... berpage2 forumer kena skip dek kerana hujah dia.... mcm kembar ritot giteww ego, keras hati.. ok dah dah... back tu pencaras...  

brutbrut replied at 8-3-2017 11:25 AM
Homaigad.... can u pls stop it? Kdg2 i rasa u ni pun ada penyakit keras hati, ego... anyway karma, ...

Ok sambung thread baru plisss  

pocongkiutss replied at 8-3-2017 11:21 AM
Uols kena cari proof tunjukkan kat bini dia

Banyak je yg duk puja laki sendiri kat sini kan ...

Tang puja laki sendirik tu x manahan  

"Biarlah laki aku x romentiq tak post apa2 kat sosial media..janji dia sayang aku sorang"

Amboihhhh kompiden sgt aihhh

fynnkakiblock replied at 7-3-2017 09:34 AM
aku rasa ade lg yg tak paham apsal bai londehkan aq kali ni sebab yg membirah tu garita.. ade paham  ...

betulll...kalau dia x publish...sampai kiamatlah si ritrud tu pijak kepala dia
kenapa nak salahkan bai kalau dia dah byk bersabar selama nih...
im sure dia kekal dgn AQ tu sbb anak jerrr...n AQ pon masih sygkan dia lg..kalau x..dh
lama dia angkat kaki....dah jadi mcm ni br ler macik2 kepochi bukak mata sikit pasal ritrud tu..

mokcikKSKB replied at 8-3-2017 11:41 AM
Tang puja laki sendirik tu x manahan   

"Biarlah laki aku x romentiq tak post apa2 kat sosial ...

Ada yg cakap suh jaga laki sendiri ntah2 tgh tgk video bontot ritrud

Tapi lupa laki mat salleh/nigga/ereb dia pun leh je tgh video bontot retis internesional yg lain kan  

Motip fefeeling laki kao je syumul

kibodwatriuh replied at 8-3-2017 11:06 AM
Hak3 forumer tu sebenarnya sedikit triggered sbb dalam benang RR ni kadg2 org mention CTDK sebagai p ...

muahahahahha....terkemudian?latest?terkini?
label kot mana pun in general kita tahu2 sendirila...
lenla kalo dah cerai patpuluh tahun baru kawen...layakla nak bg title terkemudian...
but whatever.....

Victorioussss replied at 8-3-2017 09:10 AM
Why on earth u nak kesiankan perempuan terbiar yang merampas kasih seorang suami yang dijaga elok  ...

Ko betul2 punya hati saorang perempuan la bro. Jangan salah faham ya, ai bermaksud positif ya. Susah nak carik lelaki macam uol. Bakal bini uol memang huntong la. Sebab lelaki yang punya hati saorang pompuan ni biasanya suami yang baik terutama dari segi keringanan tulang untuk bantu buat keja rumah. Ni dari apa ai tengok di sekeliling ai. Sayang ex uol ala2 Rota tak hargai uol. Kipidap!

lol.. hujung hujung dah jadi benang bergasak forumer