CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: belilies

G.A.H. ND V7

Close [Copy link]
aralia replied at 18-3-2017 12:39 PM
Lg 1 i mmg x puas hati dgn reputs2 fonen ::
Kalau i bkk fb ade plk cite psl ND pakai se ...

Welcome to the club

aralia replied at 18-3-2017 12:33 PM
Ok.. Sblm ni i cuba nak neutral antara ND n FS ni.. Even bila i baca kat BK yg thread menempel tu pu ...

memang karatz jer semua tu ..menegakkan benang basah sgt sinonim dgn mereka..aci tu lah kepala segale fitnah yang mereka tabur...hanya kerana buruk sangka memanjang pada PS & ND ...perihal berkaitan silatulrahim antara Payong PSTS ND...gambar2 yg dihaplod di IG PS menjadi isu pader kehidupan mereka....

masalah insucure yg tinggi dalam diri aci adalah punca segale kerosakkan hubungan antara PSTS ND dan aci...punca nye jugak dari diri sendiri..tak pandai bawak diri....jot pun mesti tak tahan sikap dan personaliti aci kalau hari2 mcm nie.

menjaja cerita di board kenamaan tu ketara khususnye untuk menjatuhkan dan memburukkan ND PS Payong dan yang berkaitan ...

kalau chuols perati...aci yang kenal org2 kenamaan ni...dia yang selalu ikut jot ke istana dsb

Edited by aralia at 18-3-2017 01:24 PM
Imel88 replied at 18-3-2017 01:09 PM
memang karatz jer semua tu ..menegakkan benang basah sgt sinonim dgn mereka..aci tu lah kepala ...

Indeed.. I ni xdelah nak follow cite artis sgt.. Tp bl baca byk sgt cite2 x betul psl ND smpai dicop bimbo i kesian tau.. Dulu ms jd bini Jejai asyik kena kacau dgn badang smpai dicerai ms pregnant.. Karats plk buat cite ckp Jejai tu asyik kena tengking dgn ND sbb tu bercerai.. Dia dah byk betul mengalah tp badang n kaum kerabat still x puas hati jgk.. Ade mslh hati ke badang ni..????
Skrg ND dah aman2 dgn Ned si badang ni buat cite psl JH lah orang lama lah.. Org tu pegi bercuti pegi umrah pun karats x habis2 nak fitnah ND.. Lifestyle badang tu suci sgt ke..????

Imel88 replied at 18-3-2017 01:09 PM
memang karatz jer semua tu ..menegakkan benang basah sgt sinonim dgn mereka..aci tu lah kepala ...

Ooooo.. Baru teringat.. Cite psl masuk istana ni karats bangga sggh bl ade gmbr badang masuk istana dgn Jejai.. Lps tu nak banding2kan dgn PS plk.. Mcmlah sbb si badang tu baru PS dpt masuk istana.. So phathetic    
Kadang2 karats ni mmg suka buat lawak bangang..     

aralia replied at 18-3-2017 01:22 PM
Ooooo.. Baru teringat.. Cite psl masuk istana ni karats bangga sggh bl ade gmbr badang masuk istan ...

aci ni stalker terulung jgn tak tau ....sibuk tepi kain orang

mahalnya replied at 18-3-2017 01:08 PM
Welcome to the club

Sakit hati i.. Malas nak follow page yg suka kluar cite artis ni.. Kalau artis yg baik dgn reputs semua cite yg baik2 je..

Follow Us
Edited by kmelankolia at 18-3-2017 01:38 PM
aralia replied at 18-3-2017 01:22 PM
Ooooo.. Baru teringat.. Cite psl masuk istana ni karats bangga sggh bl ade gmbr badang masuk istan ...

kannn...kawin anak ps baru dpt merasa kejap masuk istana kalo idak kempunan masuk istana udah la dolo dok dicanang2 bakal milik istana tp malangnya drijek pulak

aralia replied at 18-3-2017 12:33 PM
Ok.. Sblm ni i cuba nak neutral antara ND n FS ni.. Even bila i baca kat BK yg thread menempel tu pu ...

Hah.itula yg terjadi kat meols. Cuba nk neutral! Tp x bolehhhh. Kesalahan mmg nmpk kat pasha tp nape stgh org x nmpk. Kat sini la meols duk brkuntum since tahun lpas. Bg meols x semua org yg bersalah tu harus dihukum spnjng hayat thats why meols sokong pasha smula. Tp lpas kes cerai omg..meols x nmpk minah ni jnis pikir hati org len,  dia jnis suka salahkn org. Dgn hipokritnya

OsHiN_hOnEy replied at 18-3-2017 03:29 AM
artis perempuan mana yg baru kahwin dgn matsalleh?

pening baca bahasa ibunda nenibotox ni tungg ...

Artis kawin matsaleh -

1. Azah Aziz
2.Anita Sarawak
3. Nurul Depp
4. Lana Nordin
5.Sasha Saidin (dah cerai)
6.Sarimah Ibrahim (dah cerai n dah kawin melayu kerabat)
7.Maya Karin (cerai)
8.Serina Redzuan
9.CikTa (half matsaleh)
10.Ning Baizura
11.?

kmelankolia replied at 18-3-2017 05:36 AM
kannn...kawin anak ps baru dpt merasa kejap masuk istana kalo idak kempunan masuk istana udah la d ...

Kalau ikut fahaman Nenipuaka n anak2 angkat estet
1.PS popular n dpt masuk Istana semata2 kerana Badang.
2. Nora popular kerana Badang.
3.Nora kena cerai sebab mmg patut kena cerai.
3.Badang ceraikan joj sebab Nora rosakkan rumahtangga dia.
4.Semua yg kutuk Badang di ig adalah fake acc Nora ..
5.Nora berlagak *Angle* tapi sebenarnya syaitan n iblis.

6.Neni mulut n perangai puaka tapi sebenarnya *Angle*
7.Badang - ibu mithalik n paling layak jaga Rayqal
8.Nora walaupun susahpayah beranak tp tak layak jadi ibu Rayqal
9.Walaupun Badang "sayang" Rayqal macam anak sendiri tapi Dia ada *Bokti* "that boy" mengasari adiknya.
10. The list goes on bokti 10 tahun la kot yg di tayang di BK. Piccas zaman jahiliah 10 yrs ago yg dikumpul bila berjaya masuk Rumah agam Tan Sri n Puan Sri.

achik2009 replied at 18-3-2017 09:55 AM
kat mana lagi...kat gambar yg sama tu la....

nak kejang urat mata kaka baca
lengkap sudah maki hamun mamasan neh
dari kimak ke hanjing ke babi

Edited by xAthenax at 18-3-2017 02:51 PM

mamasandha@amanda_cynthia_tya babi kan kau ni...sudah2 lah missmoon..aku dh xlarat dh nk baca komen kau acc fake yg sama seadanya!!korang pakat tag aku cerita pasal @FashaSandha memberi arahan supaya @sofhi.fasha_lovers jgn layan komen celaka kauorg ank beranak!!kauorg gigih tag aku pasal @rizalashramrnt dh bahagia dgn si nely artis mana tah..kauorg tag aku pasal jejai masih lagi membela dan masih lagi menyewa rumah utk artis yg kahwin dgn matsalleh sejak ank aku sudah berkahwin dgn jejai...korang taip itu ini..gigih sekali nk bgtahu aku!!toksah lah nk bgtahu apa2..aku pun ada telinga aku boleh mendengar!!tapi kan kauorg dok gigih cerita pasai apa??sebenaqnya korang ni bgtahu aku pasal ank yg empunya ig sampah ni jahat sebenaqnya atau mcmana???tapi korang jgk sanjung mak dia..kata baik..ibu yg baik akan jadi ank2 dia baik2 kan..adakah politik korang ank beranak?aku pun xpaham!!pastu korang kata fasha cemburu pasal syarikat bas tu diletak nama Rayqal?sampai dlm seluar dlm korang tahu yer!!??sah2 lah @rizalashram oiii betina2 ni sapa!!dah aku dh malas nk layan dh kerana aku tahu politik korang!!lantak korang lah hoii nak cari korek pakhassan ker..xperlu nk tahu story pakhassan dgn aku!!satni kot aku bukak fail saman nafkah kot xboleh nk bela 2 ekor bini dan ank2 yg aku tahu!yg aku xtahu xtau lah!!so xyah nk campur ya atau nk sentuh yer!!dan qabil ambak plk tu apa cerita korang plk yg korang nk korek org yg xder kena mengena weii!!?hati mmg cukup2 hitam!!tunjuk baik tapi hati perut mmmg syaitan!!cakap lah apa saja korang nk maki..aku ni mulut longkang ke..mulut jahat ke!!sbb aku pun xpernah mengaku yg aku ni baik pun kat sapa2!!xpernah nk tunjuk angle2...berdiam diri saja tapi bg org lain buat kerja2 komen taik mcmni!!tlglah itu bkn aku!! aku sembur nnti sampai lubang cacing!!ada berani macai2 tunjuk muka laa!jgn sampai aku serempak dgn korang yaa!!sorry ya dh xboleh bahasa dgn bersaya saya dgn korang ni dah..kena panggil IBLIS baru betul!sudah2lah aku mls dh nk lyn ig sampah ni lagi.mood jd sial..sbb aku skrang dh xdak masa nk baca2..sbb sdg seronok dok di kedah ni teman ank aku shooting..happy...xdak masa nk telaah semua ni kalau kirang abk beranak xtag aku siot!!

mamasandhaAkhirkata tkasih semua macai2 di ig sampah ni sbb terlalu sayangkan..terlalu ambik berat pasal @fashasandha @rizalashramrnt dan paling hebat korang ank beranak sayang adalah mamasandha..tq..bye..😘😘😘❤❤❤

sofhi.fasha_loversSiapa yang sedang provoke siapa sekarang ni kalau bukan sampah busuk iblis syaitan celaka sial jahanam semua ni . . . Korang semua kan yang berterusan seronok berbalah dgn aku , carik pasal dgn mama , , kalau korang brcakap sahaja we dont care at all tau, ni bila kita dh malas nak layan sampah keji mcm korang semua sbb korang dan si hati hitam tu dh sempurna sgt trbaik sgt , boleh pulak korang dgn bodoh nya brterusan tag nama we all dah kenapa kan nampak korang sengaja sbb korang nak kan perhatian dr we all . By the way, Korang ni semua memang dasar jembalang yg brsembunyi di sebalik nama dan gambar orang lain. Pengecut . Dasar sampah busuk keji. @mamasandha Keep strong mama . I love u @fashasandha and ur families so much. Mereka sampah keji ni semua kbanyakannya yg memang kenal mama cuma tu la, berani brsembunyi di sebalik gambar org lain. Apa sahaja perkataan bodoh yg keluar dr mulut mereka kita sikit pun x trkesan sbb kata2 org bodoh cerita bodoh hanya org2 yg bodoh saja yang akan percaya mama... smakin lama sampah2 keji ni bercakap smakin bnyak lah cerita bodoh diorang mama . Kesian diorang mama, anak sampah mana lah diorang ni, sofhi dh x peduli mula2 tu mama sbb tgok mcm dh slow down . Tiba2 masok pulak fake acc yg baru , mula balik mnjd sampah berterusan tag nama kita. Sakit mental dan jiwa diorang ni mama
rosepetal81Dah cukup smpai di sini yer, wisel brbunyi brhentilh saling mmburuk antara satu sma lain, yg mmbaca seronok melihat korang berantakkn maki hamun londeh melondeh yg belum tentu betulnya mamasandha jgn cepat marah yer sepatutnya sjak dari awal lagi even sejak dari dulu lagi mama kna kurngkn melenting, sabar & istighfar kesian tengok mama kot nnti naik darah, mama kn seorng ibu, lpas ni mama jgn layan lagi bnda2 mcm ni, derang ni sumer nk usik mama, derang seronok tengok mama melatah, brtindaklh dgn bijak, sebenarnya mama tk layak jawab kat mereka sbb derang sembunyikn identiti , so derang boleh ckp sesuka hati, kurng adil nih, saya tk side mana2 pun cuma pndngan ikhlas sama2 lh muhasabah diri...#malasnktag

mat_sayang_meenaMakcik mama ni mgkn tak sedar2 lagi... semua cerita2 ni disebarkan oleh fanatik pashaq jugakkk... dulu si ninaketerina ke menda nama dye... dye jugak yg dok canang suma hal dlm kaen...

mat_sayang_meenaCiter pak hassaan pn makcik mama jugak yg ceritakan details.. dye gatai sibuk cari pompuan laen ler.... cucu makcik mama si mahsuri pun komen gak psl atoknya... agak2 manalah dye tahu ye perangai atoknya tu.. pastilah dari turun temurun memburukkan pak hassan..

mat_sayang_meenaJadi sebelum nak tuduh2 org laen2 korek cerita... fikir2lah mendalam... sbb suma cerita tu dtg dari dalam kain makcik mama sendiri... xde org selak2 ler... makcik mama dan famili sendiri yg selak...

mat_sayang_meenaAq ni barutau rizal bayarkan sewa rumah utk retis yg kawin mat salleh ni pun dr makcik mama ni... makcik mama dimadukan pn aq barutau dari makcik mama punye komen di atas.... sapa yg selak kaen ni makcik...

mat_sayang_meenaDan aq perati komen lps komen terakhir soflan sblum ni... xde sapa pn tag nama dye.. apakehal dye prasan lak org tag dye dohhhhh... kalau makcik mama tu adalah si eleda kroni dye gak yg tag makcik mama... pastu amanda ada tag... tapi dimulaikan oleh si eleda tah makcik mama... dan yang penting.. TAKDE SAPE TAG SOFLAN!!!!!

mat_sayang_meenaAcah2 dah redaaaa tapi prasan diri ditag... lawak

sheols ni khatam forum ke uols?
abis semua citer forum dia reply dalam ig PS?
gila meroyan

kalo tak terkesan cerita bodoh wat pe buat  karangan berjela memaki hamun bagai

Edited by xAthenax at 18-3-2017 03:19 PM
irisismail replied at 18-3-2017 01:53 PM
Artis kawin matsaleh -

1. Azah Aziz

ruhil amani chouls
tapi family dia memang ajar husband sheols betul2 menghayati islam

kmelankolia replied at 18-3-2017 11:59 AM
lepaih ni mesti teamsado bkk tred nak kutuk nely adik badik pulak la ye

mmg konfemlah Nely akan jadi bahan hencapan yg seterusnya...karatz janda sewel tu mmg takde life...asyik bertenggek kat forum dan IG PS...tgk je sapa yg rajin bertenggek kat BG?...sapa yg gigih buka thread pasal Neelofa?...kalo tak bkn karatz janda sewel...bagi dorg janda sewel tu idola yg paling terbaik...ibu mitaik...tak pernah clubbing...tak pernah teguk arak...wanita yg paling mulia gamaknya...phuiiiiiiiiiiiiiii......

misslinkpk85 replied at 18-3-2017 01:47 PM
Hah.itula yg terjadi kat meols. Cuba nk neutral! Tp x bolehhhh. Kesalahan mmg nmpk kat pasha tp na ...

Yesss.. Memang nmpk sgt sape yg bersalah skrg ni.. Karats x habis2 ckp psl ND guna jarum halus.. Macamlah org tu xde life asyik nak menghasut family PS..
Masa mula2 badang ni berlakon mmg i x suka.. Sebab suara dia terkepit sgt.. Lepas tu suka buat bibir terjuih tu konon2 muka sedih.. Tapi ms dia ngandung anak no 2 i suka skjp sbb tgk dia mcm low profile..
Bila dia bercerai i dah nyampah plk tgk dia x habis2 nak meroyan..
Sampai i syak yg ms DD perli ND up gmbr peluk2 dgn FK tu mesti si badang ni dah hasut DD.. Sebab i tgk dia up gmbr dgn DD tgk laki diaorg main polo..
Then i terpikirlah jgk.. Apesal karats ckp ND tu JH padahal mmg obvious kot si badang ni yg JH.. Baik dgn org lain sbb nak burukkan nama ND PS n family..

irisismail replied at 18-3-2017 01:53 PM
Artis kawin matsaleh -

1. Azah Aziz

uols ada org speku LN tek beso?

ingat kan cinta hangok sgt la kan
hebat diranjang

mixed replied at 18-3-2017 10:53 PM
uols ada org speku LN tek beso?  

ingat kan cinta hangok sgt la kan

bior betik???...tak kan Joj pun minat dgn pompuan tek beso?...janda sewel tak cukup hebat ke?....

achik2009 replied at 18-3-2017 11:18 PM
bior betik???...tak kan Joj pun minat dgn pompuan tek beso?...janda sewel tak cukup hebat ke?....: ...

ibutaik pg mkn piza lg ke  
kali ni tmpt mkn piza ada nari2 gelek eh
anak sape jaga humban kt mana
ntn kan drama coverina ibutaik berjimba jj yg akab kena tuduh gila meroyan kogila kuargakogila

meh tgk sini meh

https://www.instagram.com/p/BRxGJXthjhl/