CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kentang.Goreng

[Tempatan] Video 2 gadis MELAYU tayang TATU & tali COLI minta DIKECAM oleh AHLI SYURGA

lostfaith replied at 13-3-2017 06:50 AM
Undang undang negara ni tak bg tukar kalu ko asal dari keturunan satu agama nenek moyang tuh...tu  ...

Iyer betul juge kata kamu  

mjla replied at 12-3-2017 09:21 PM
Mulut atas Dan bawah dah lobos.

hello ahli syurga firdausi

video lama ni.. aku jenis berfikiran terbuka bab pegangan,pakaian dll ni.. tgk vid ni terlintas pertama sekali adalah bimbonya ko dik malukan diri sedemekian rupa demi tagih secebis like.

ko nak tonggang terbalik, kalau kau rasa apa kau buat xsakitkan hati org, xusik org, kau nak heran apa? ni kau buat vid ni dh mcm budak retard,samakan diri kau dgn level manusia kepam yg suka menyibuk timbang sukat org dh kenapa dik.

kakiselit replied at 12-3-2017 10:59 PM
mak tiri gadis2 lobos nih ada dlm CI

wah... pandainya dia tahu org tu dah lobos.. kalau menuduh org tanpa bukti dlm islam tu apa ya??? ke islam ni setakat serekup kepala, pakai jubah je dah ok?? ni contoh manusia amik ajaran islam sekerat2 itu ini haram dosa.. fitnah org, main serkap jarang kat org xdosa.. yg penting sex best at 7.30am..kihkih....  

kalau ahli keluarga korang wat cam tu..tayang kat orang...deme suka tak?....renung²kan...

Selemah lemah iman nasihat dlm ati. Since Iman ak pn x kuat.... Ak nasihatkan je la dlm ati ..... Yg beragam Islam jgn la main2 kan hukum Allah.....
Mode Ustazah : on

Follow Us
kalu tak dilayan , mungkin tak de pun minah minah gedik ni nak buat video bagai. abaikan je attension seeker ni. ada byk lagi benda lain nak di buat. yang melayan pun sama je tak alim mana.

pyropura replied at 13-3-2017 01:45 AM
Punganut2 igama mulayu mana ada iman sis, tengok acik kepam yg tabur garam kat gerai sebelahnya tu ...

Iya sis, tempat akak pun kawasan urban dan ramai adik2 international.jah yang tinggal. Acik acik.kepam takde.
So.heaven la untuk.di jadikan tempat memuki  

[quote]gaara_X replied at 13-3-2017 07:45 AM
kalau ahli keluarga korang wat cam tu..tayang kat orang...deme suka tak?....renung

shida81 replied at 13-3-2017 07:45 AM
Selemah lemah iman nasihat dlm ati. Since Iman ak pn x kuat.... Ak nasihatkan je la dlm ati ..... Yg ...

Banyak hukum yang bukan dari elohim pun.
Manusia yang buat tapi letak label elohim supaya ummah bodoh dan ignorant takut nak bantah.
Sanggup fitnah elohim demi kuasa untuk kontrol.minda ummah.

Changa replied at 13-3-2017 08:14 AM
Banyak hukum yang bukan dari elohim pun.
Manusia yang buat tapi letak label elohim supaya ummah b ...

Itu pentingnye ilmu sis.... Bukan ikutan..... Yg x tau cari guru belajar... Masaalahnye dgn org melayu ni byk ikutan n campuran dgn adat budaya... Sudahnye smua haram n cimplicated

FOTHER-MUCKER replied at 13-3-2017 12:56 AM
20 tahun lepas pulapol dan army camp sungai besi(sekarang dah tutup) tu ada bar untuk dia orang minu ...

I bukan bbnu
Tp takat 20thn lepas tu i dah akil baligh dah
Taktau pulak time tu org melayu minum alkohol terang-terangan
I ingat zaman melayu minum alkohol terang-terangan ni zaman iklan stout tu..70s ke gitu

lostfaith replied at 13-3-2017 06:47 AM
Bongoklah ko nih. Kau tengok tak macamana lina joy berusaha nak buang agama dia......

Dalam per ...

aku penah dikecam sebab bila aku sama2 pertikaikan kenapa tak izinkan orang tu keluar islam...  sebab bagi aku, kalau orang dah tanak, jangan ditahan...  kan dalam islam pun cakap tiada paksaan dalam islam...  bila orang tu terpaksa jadi islam walaupun taknak, dia akan jadi barah dalam diam...  let them free...  at least kita kenal mana yang betul mahukan islam dan mana yang dah takde hati kat islam...  takde la kita terkahwinkan anak2 sedara mara cucu cicit kita dengan orang camtu pastu anak2 sedara mara cucu cicit kita elok2 islam terus terpengaruh dengan pasangan diorang...

and please dont bring the story of zaman rasulullah dulu sape murtad dihukum bunuh...  kes tu terjadi sebab ramai yang pura2 masuk islam, pastu declare keluar islam sambil mencemuh2 islam...  kiranya diorang guna cara psikologi untuk menakutkan orang daripada mengenali dan mendekati islam...  dan ada yang masuk islam sebab nak masuk dalam tentera islam sebab nak tau taktik perang orang islam...  pastu diorang declare murtad n terus share their knowledge on taktik perang orang islam dengan tentera diorang...

sebu replied at 12-3-2017 10:31 PM
Setahu aku sekarang ni x de sape heran pun kamu nk tukar agame ke mkn babi ke kaler rambut ke atau ...

True....aku lepak kat jgnkan kedai cina, bar, pub semua banyak kali dah dengan kawan2 non-muslim. Takde sape peduli pun. Dari ceruk mana entah budak berdua ni datang....

One shot berapa budak2 berdua ni charge..? Hotel mana..?

Core replied at 13-3-2017 08:46 AM
True....aku lepak kat jgnkan kedai cina, bar, pub semua banyak kali dah dengan kawan2 non-muslim.  ...

Aku selalu lepak kedai cina bukan yg mewah tu yg kerusi plastik meja bulat tu. Daging babi pun.ade jual .Seberang jalan pulak gerai Melayu      peduli ape aku tp x de sape peduli pun aku sebenarnya. Cume kite je paranoid x tentu hala. Lainla kat kg    

Peterpan17 replied at 13-3-2017 02:56 AM
Tak juga. Ada setengah budak2 ni, hidup dlm kongkongan, itu tak blh,ini tak blh,apa pun tak blh. S ...
Psl tu bila kita mendidik anak2 yg dah remaja, kenalah ibarat bermain layang2. Jgn sentap semuanya, tp lepaskan bila perlu.
Aku suka kata2 kau ni. Something to take-away.

Loxlaxman replied at 13-3-2017 08:49 AM
One shot berapa budak2 berdua ni charge..? Hotel mana..?

Tak habis2 memuki je keja ko ni bang.

sebu replied at 13-3-2017 08:52 AM
Aku selalu lepak kedai cina bukan yg mewah tu yg kerusi plastik meja bulat tu. Daging babi pun.a ...

Kan....yang meja bulat, kerusi style lama, lantai mosaic, pastu bising kemain kat dalam Selalu resto cina ni packed bila time makan, susah dapat tempat kat luar. Udara pulak stuffy je kat dalam, maklumlah kedai diorg kan selalu dalam tu ada macam gerai2 kecik, ada yg nasi ayam, wantan mee, prawn noodle....
Sekali keluar bila dah habis makan, fuh leganya dapat hirup oksigen.

hanakikan replied at 12-3-2017 09:17 PM
tunggu new season asia next top model nanti. bersedia la ustaz ustazah facebook menghencap secara je ...

dgr2 contestant msia sorang dapat top3..matilah acik kepam kepanasan