CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kentang.Goreng

[Tempatan] Video 2 gadis MELAYU tayang TATU & tali COLI minta DIKECAM oleh AHLI SYURGA

sebu replied at 13-3-2017 10:59 PM
Apeke bodoh sampai nk hina mak org bile berforum .bangsat sgt le perangai :zz

Its ok sis..macam mana didikan mak ayah,sebegitulah anak-anak. Sama macam video inilah.

Deidra replied at 14-3-2017 05:42 AM
Its ok sis..macam mana didikan mak ayah,sebegitulah anak-anak. Sama macam video inilah.

Org mcm ni patut kamu ignore je dan tulis je ape kamu suke.  Itu pandangan kamu dan ini open forum.  Nick yg kamu rase bangsat sgt kamu ignore.  

Changa replied at 12-3-2017 09:26 PM
Hakiki yang sejati.acik.acik.kepam.acah ahli sorga ini la.yg palinh kuat memuki secara haram dan p ...

Wah sis buat airbnb?  

sebu replied at 14-3-2017 07:45 AM
Org mcm ni patut kamu ignore je dan tulis je ape kamu suke.  Itu pandangan kamu dan ini open forum ...

Thank you,sis..appreciate it much.

I part lain ok jah kau nak mengeji but when it comes to issue related with our akidah it is not something that u can simply making a fun with.

Akidah ni nak tergelincir tak tunggu pi tonggang tonggek sembah dewa batu pun.

Anyhow thanks again sis. Selalu nampak sis 'bergurau senda' dgn manak kat fd tapi tak berani nak say hi pun...

Prinsip akak simple jer dik
Dosa ko..sesenyap sudah la.. jangan jadi attention seeker boleh tak dik
Kalo ko xcanang hal ko kat soc med, tak ada sapa tahu dia kecuali ko memang attention seeker, hadap perhatian dan cercaan ummah..
Kalo ko sendiri upload dengan status public.. semua orang boleh baca pastu orang cerca, ko nak expect apa dik.. kesimpulannya kita tak holeh kawal orang dik tapi kita boleh kawal diri kita dari dicerca.. ummah malaya xbz body mana pun dik..
Kalo ko sendiri usaha simpan lepas tu ada ummah gigih nak korek, tu memang layak ko cerca dik.. ko nak saman pun akak setuju.. paham dok

Deidra replied at 14-3-2017 08:28 AM
Thank you,sis..appreciate it much.

I part lain ok jah kau nak mengeji but when it comes to issu ...

Mrk ini ingin meniru changa tapi changa tu bijak pade aku. Dia jrg memprovok  seseorang dan mengguna ayat nista sampai tahap mak bape.  Yg selalu aku tgk no alfatihah itu jer walau pemikiran dia liberal .Kamu Boleh nampak forumer bijak dan bodoh . Jenis bodoh ni yg suka provok org lain dan bile sentap akan gune PA. Aku jijik nk mereply forumer yg aku rase bangsat

Tegur je le. Aku ok.  Nak tanye masih ade riben X atas kepale aku ni

Follow Us
Ada orang acah urban.. acah educated.. acah open mided..hujung2 main mak bapak.. pppfffttt

Changa replied at 12-3-2017 09:26 PM
Hakiki yang sejati.acik.acik.kepam.acah ahli sorga ini la.yg palinh kuat memuki secara haram dan p ...

akak sewakan rumah under airbnb ke kak?

wana89 replied at 14-3-2017 08:42 AM
Prinsip akak simple jer dik
Dosa ko..sesenyap sudah la.. jangan jadi attention seeker boleh tak dik ...

Aku setuju 10000x

Edited by wana89 at 14-3-2017 09:12 AM
sebu replied at 14-3-2017 08:47 AM
Aku setuju 10000x

Sendiri attention seeker, hadap like, hadap viral..pastu kena hencap dan cerca.. meroyan pulak
Tak paham wana.. duk diam2 xboleh ker
Serupa ummah claim ateis kat porum.. duk diam2 xboleh ker.. jangan buat provokasi, jgn jadi attention seeker.. nobody care about u la..  

wana89 replied at 14-3-2017 09:10 AM
Sendiri attention seeker, hadap like, hadap viral..pastu kena hencap dan cerca.. meroyan pulak
...

Tu aku kate. Nk tatoo kat puki mrk pun X de sape peduli.  Ni siap buat video sambil provok org lain..Muke mintak penerajang  

sebu replied at 14-3-2017 08:43 AM
Mrk ini ingin meniru changa tapi changa tu bijak pade aku. Dia jrg memprovok  seseorang dan menggu ...

Gitu....carilah identiti sendiri..jadi copycat ape dapat?

Saya pun suka jer baca apa changa tulis. Sambil baca sambil senyum kalau ayat klaka dia tu keluar. Ini out of no where nak cuit-cuit bahu orang. Pecah pangkal rahim agaknya bila ada takde sape concern  

Terletak elok jah riben merah sis tu..comei jer

sebu replied at 14-3-2017 09:23 AM
Tu aku kate. Nk tatoo kat puki mrk pun X de sape peduli.  Ni siap buat video sambil provok org l ...

Hikhihikhihi..adoi..lawak nye sis  

kurang kasih sayang ni. sorry girls, korang bukan taste abang

Peterpan17 replied at 12-3-2017 06:56 PM
Tak juga. Ada setengah budak2 ni, hidup dlm kongkongan, itu tak blh,ini tak blh,apa pun tak blh. S ...

Iya betul. Kalau tengok cara percakapan pun kita tau dari golongan mana diaorang datang. Generally (sedikit stereotype) bila mereka dikongkong, adik beradik ramai, duduk di flat etc. Selalu kalau betul2 urban dan liberal, diaorg berparti, seksi jugak, tapi with class lah kononnya. Mana2 pun sama.

Super-M replied at 12-3-2017 11:31 PM
wah... pandainya dia tahu org tu dah lobos.. kalau menuduh org tanpa bukti dlm islam tu apa ya???  ...

Tapi part dia mencarut mengata orang lobos sana sini, tak ikut jaran Islam tak apa pulak. peliklah.

sebu replied at 14-3-2017 09:23 AM
Tu aku kate. Nk tatoo kat puki mrk pun X de sape peduli.  Ni siap buat video sambil provok org l ...

Semua orang buat dosa.. semua orang ada nafsu tu hal ko dengan tuhan la.. body ko, suka hati ko dik konsepnya  
Wana walau selalu bergaduh dengan acom tu, tidak la wana pakai tudung labuh sampai ke tumit atau pun baju longgar.. konsepnya bandan saiz s pakai baju saiz L.. tidak la..
Selalu wana just pakai singlet cover dengan cardingan or sweater.. seluar ikut shape badan siap ada tampal sana sini lagi.. cuma tidak la wana upload gambor wana kat soc med since wana malas nak kena hencap yg tahu kawan2 dan family.. mak wana ada tegur tapi wana xdengar pun.. hujung2 dia cakap, kat town boleh pakai macam ni.. balik kg, tak boleh kena sesuaikan diri dalam masyarakat..wana nakal tahap macam tu je bam sebu.. wana walau flirt sana sini setakat ni alhamdulilah, tidak sampai ke katil lagi

wana89 replied at 14-3-2017 10:03 AM
Semua orang buat dosa.. semua orang ada nafsu  tu hal ko dengan tuhan la.. body ko, suka hati ko ...

Konsepnye gini. Kamu pakai ala muslimah ke pakai seksi ke tetap kamu kene hencap bile kamu ambil risiko upload gambar ke socmed.  Tak.semua 100% suke kite dan x 100% benci kite ade pro ade kontra. .  Sekali kamu bg public tengok make bersediale akibatnye.   .nk elakkan bende2 yg kite X suke jgn le tayang. Even aku tgk video kucing yg diupload oleh tuannye kat utube pun ada yg kecam dan ade yg puji.  Satu soalan ape motif kamu nk tayang ke public    jawapannye nk perhatian attention seeker.bile kene kecam tahu pule Sakit hati

sebu replied at 14-3-2017 10:16 AM
Konsepnye gini. Kamu pakai ala muslimah ke pakai seksi ke tetap kamu kene hencap bile kamu ambil r ...

Kan bam sebu... adik wana setuju..
xperlu nak hencap society sangat kalo ko sendiri hadap like, hadap viral, hadap cercaan, hadap perhatian.. kesimpulannya, diri sendiri kurang kasih sayang pastu nak meroyan..
Giler ke apa

sebu replied at 13-3-2017 08:52 AM
Aku selalu lepak kedai cina bukan yg mewah tu yg kerusi plastik meja bulat tu. Daging babi pun.a ...

ada kedai islam depan mata pi makan kedai cina jual babi. pengkhianat kau ni. baik kau pindah agama je. islam tak rugi apa kurang satu orang cam kau.

tongong.