CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kentang.Goreng

[Tempatan] Video 2 gadis MELAYU tayang TATU & tali COLI minta DIKECAM oleh AHLI SYURGA

vanillaninja replied at 14-3-2017 11:45 AM
The kind of people who would do anything to receive attention  I dulu2 pun rambut warna warni y ...

entah2 itu sebab zaman kau tak ada socmed lagi kot? adapun setakat friendster lah kot? kalau dok zaman ni, haruslah setiap saat penuh dengan update hashtag makan apa bagai dak?

edee_91 replied at 14-3-2017 08:09 AM
alhamdulilwoh sis. akhirnya ana telah diberikan hidayah. ana akhirnya sudah boleh nampak nur2 sert ...

Edee those 2 girls berjaya juga gegar kan iman penganut holier than thou walau nampak seperti bimbo saja, terlondeh bahasa rempits dan obviously.. sentaps  sama saja mereka dengan those girls   tiada beza

Dwdrum replied at 15-3-2017 01:17 AM
Edee those 2 girls berjaya juga gegar kan iman penganut holier than thou walau nampak seperti bimb ...

apa boleh buat? yang penting kain aku lebih meter dari kau, katanya. hakikatnya ummah holier than thou kain lebih meter ni takkan dapat nak tutup sifat hakiki mereka dari pandangan aku. in fact, aku lebih jijik dengan kemunafikan mereka berbanding dengan those 2 girls.

KRAKRUK replied at 14-3-2017 10:51 AM
konsepnya, depan mata ada kedai islam, yg kau pi mencekik kedai cina apsal? sembang cambabi je kau ...

Sebab kedai cina servis cepat, bukak weekends, lebih bersih, tak penah keracunan makanan, dan bila bayar duit besar dia tak tarik muka masam...  paham?  

KRAKRUK replied at 14-3-2017 10:48 AM
ada kedai islam depan mata pi makan kedai cina jual babi. pengkhianat kau ni. baik kau pindah agam ...

Suka ati dia lah nak melantak kat kedai yahudi sekalipun ...

Edited by Deidra at 15-3-2017 05:09 AM
edee_91 replied at 15-3-2017 12:09 AM
alhamdulilwoh sis. akhirnya ana telah diberikan hidayah. ana akhirnya sudah boleh nampak nur2 sert ...

Sis,in reality dosaku sudah menggunung dan aku tak berminat nak menambah tingginya dosa itu dengan melayan karenah makhlok acah-acah liberal takdak identiti sendiri macam kau dalam forum ni. Jika kau merasa dosa kau tak cukup tinggi dan bersungguhan menambahnya di sini,teruskan. Kulit kau kalis api neraka,mungkin ia?

Good luck.

Ohya,jika dah betul nampak muka kiyut malaikat time dia datang melawat kau,jangan lupa minta selpie sepukul iya. Tularkan.mungkin ia boleh membantu makhlok liberal lain yang malas mentelaah kitab-kitab untuk langsung mendapat hidayah.

Follow Us
Coklatkitkat replied at 15-3-2017 12:00 AM
Setuju! Org lain jaga tepi kain kau( "2 perempuan tu" )sebab sok2 kau mati diorg2 yg baik hati jag ...

Satu lagi,pasal kubor asing-asing lah orang beria menasehat. Kalau kubor together geder,boleh juga saling menolong time salah sorang kena balun dalam tu.

Suke hati dorang la nak buat ape pun. Hak asasi manusia.
Pu tazkirah kan jibby dengan binik dia tu., rompak duit rakyat biliyon biliyon. Dem u jibauk!  

edee_91 replied at 14-3-2017 10:03 AM
apa boleh buat? yang penting kain aku lebih meter dari kau, katanya.  hakikatnya ummah holier th ...

sebelum ini i tiada lah kenal sangat ummah holier than thou ini unless sebelah keturunan i 1 lagi. I masuk forum ini pun my cousin recommend kata nya fun so... absolutely fun lah.. judgemental 100% dan brainwash 100% +  complete package ummah syurga  
Bonus = sentap

Geng coconek seangkatan..sedih mak bapak

hek eleh nak sontap pesal?

lantak la dua eko bimbo tu nak buat apa pon. their civil liberty.

takat nak control apa org lain buat sila apply visa penduduk tetap ke talibanistan.

prrfftthhhhhh.

Tak heran pun apa nak buat.. hak asasi manusia, body ko suka hati ko la.. nak tayang, nak buat bideo.. nobody care about u la..
cuma manusia bertanggungjawab apa dia buat..hadap ajer la apa kesannya kalo dah hadap sangat nak perhatian. Kita tak boleh control orang ikut apa kita nak tapi kita boleh control diri kita.. pernah hidup bermasyarakat tak?? Ke hidup macam kera sumbang??

wana89 replied at 15-3-2017 10:10 AM
Tak heran pun apa nak buat.. hak asasi manusia, body ko suka hati ko la.. nak tayang, nak buat bideo ...

Kau tak heran apa pun orang nak buat? Good, tapi  boleh aku tanya satu soalan?

Ini posting kau yang keberapa kali dalam tred ini?

Wakaakakakaakakakakakakakaakkaakakakakakaka

stingerattacks replied at 15-3-2017 02:01 PM
Kau tak heran apa pun orang nak buat? Good, tapi  boleh aku tanya satu soalan?

Ini posting kau  ...

Entah aku pun xtahu bam.. kisah pulak aku nak kira..

Deidra replied at 15-3-2017 04:58 AM
Sis,in reality dosaku sudah menggunung dan aku tak berminat nak menambah tingginya dosa itu deng ...

Melayan karenah makhluk acah acah liberal takda identity hanya menambah gunungan dosa kau?

On the contrary, bukankah interaction seperti ini sepatutnya menjadikan sebagai satu cabaran utk kau menambahkan lagi ketinggian kesabaran kau? Ganjaran pahala yang besar ni khennn?

Dan kalau kau duduk semeja dgn orang lain that you have control over pulak, nanti takut takut perkara riak  yang timbul  dalam diri kau pulak?  Ini lagi bahaya khennn?

Wakaakakaakakakakakakakaka

wana89 replied at 15-3-2017 02:04 PM
Entah aku pun xtahu bam.. kisah pulak aku nak kira..

Natijahnya...banyak kau punya tak kisah apa orang lain buat kheenn? Sampai postings enormous? ngaku sentap aja khennn senang?

Wakakaakakakaakkaakaka

stingerattacks replied at 15-3-2017 02:13 PM
Melayan karenah makhluk acah acah liberal takda identity hanya menambah gunungan dosa kau?

On t ...

Assalamualaikum wbh manakheng,

Kot ye pun berapi-api nak menyembur,kasi la salam dulu.....

Salam teman tu jawab dulu tau..tak jawab dosa.nnti ummi gendasuka marah...

chazey replied at 12-3-2017 09:12 PM
Dek,

Ada banyak lagi cara ko nak dapat instant fame dek.

Sis masuk harvard pon kalau tak pakai tudung still kena kecam tak pakai tudung sis.

Kengkdg malu jugek dgn wanita bertudung tp perangai mcm dua beruk tu
Walaupun sesama bertudung

semoga tuhan memberikan hidayah kpd mereka.