CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Mytz

Perihal Ilmu Pengasih

Kebanyakan jin yang di pakai nie adalah freelance dan call off basis. Tak tahu tempat lain, di sini takder pun yang saya kenal pakai perjanjian yg pelik dengan syarat yang bukan bukan macam tu. Kalau ada ketua jin letak syarat macam tu, banyak lagi ketua jin lain yang boleh deal by time chartered basis.

Ilmu pengasih kuat tak kuat bukan datang dari specific agama atau bangsa. Sama ada Siam, Jawa, Hindu dia bergantung kepada dukun dan individu yang terlibat. Penggunaan jin nie ada dua, sama ada rasukan atau hasutan/bisikan.

Kebanyakan kes yang teruk teruk sampai jadi bodoh sebenarnya di lakukan sebab dendam orang kepada mangsa. Dalam banyak kes yang saya jumpa, mostly mereka cuma mahu pasangan balik semula kepada mereka, dan kes macam nie ketua jin malas nak layan sangat, dia suruh jer bomoh tu pilih mana satu jin nak pakai lepas tu bagi jer upah yang berpatutan.

Mytz~

green~tea replied at 5-6-2017 12:34 PM
Adik tea pernah kena sihir pengasih ni... dan mmg dia & kami tatau pun dia kena sihir tu... cumanya  ...

Nie kes frust menonggeng jer tu... Selalu apa orang buat ialah doakan supaya dia dapat lupa kan dan move on. Kes macam nie selalu yang baik nya secara berdepan dengan perawat, jadi mereka dapat direct contact dan communication dengan orang tu. Jarak jauh selalunya gunakan pernafasan dan doa oleh perawat

Mytz~

green~tea replied at 5-6-2017 12:44 PM
Nak share pasal kisah ada sorang chinese lady kat ofis... dia ni jenis pemalas buat kerja & any task ...

Mungkin dia pakai pengasih awam kot, sebab kalau penunduk dia akan pakai barang kotor dari badan dia sendiri. Try tanya dia lah heheh

Mytz~

Mytz replied at 10-6-2017 07:38 PM
Nie kes frust menonggeng jer tu... Selalu apa orang buat ialah doakan supaya dia dapat lupa kan da ...

U meant, the girl frust menonggeng ke? Ntah la, sbb adik tea tak pernah pun bg harapan ke ape.. the girl selalu follow mak sedara dia datang jalan2 rumah tea, kampung kami pun dekat2 je... tak expect dia ada hati kat my brother.. nak kata my bro ada hati kat dia mmg tak lah... kalo assess utk buat wife, mmg fail... sbb solat tak jaga, pakai tudung masa dtg rumah kami je, rupa pun biasa sgt2...

Mytz replied at 10-6-2017 07:41 PM
Mungkin dia pakai pengasih awam kot, sebab kalau penunduk dia akan pakai barang kotor dari badan d ...

Tak berani nak tanye.. ewwww.. mmg fobiaaaa laaa nak sentuh kuih muih / puding dia bawak   breastmilk... yuckss

green~tea replied at 10-6-2017 07:56 PM
U meant, the girl frust menonggeng ke? Ntah la, sbb adik tea tak pernah pun bg harapan ke ape.. th ...

Benda melibatkan hari ni Susah nak cakap sebenarnya. Ada yg mati mati tidak mengaku dia sebenarnya angau kat seseorang malahan tuduh orang tu yg bomoh kan dia. Benda mcm nie lah yg jadi complicated. Hehe.

Mytz~

Follow Us
kadang angau ni satu hal gak kan... pernah ade member punyalah angau kat satu mamat ni sampai kitorang syak mamat ni memakai pulak sbb member macam terlalu gila kan kat dia.

sampai sekarang member masih berharap padahal mamat tu x layan pun dia...

bahaya jugak angau ni... payah nak pulihkan sbb xde unsur jin or sihir langsung!

Mytz replied at 19-5-2017 08:05 PM
Yah betul, kena refleksi diri dulu baru tahu sama ada permasalahan itu bersifat mistikal atau cuma ...

Tt..agak2 kwn aku ni tekene sihir tak..aku dgn kwn aku kje partime kt satu tmpat ni dulu then tetibe ade satu laki ni masuk..kwn aku dah ade bf mse tu tp kwn aku bkawan rapat lak dgn laki tu,rapat sampai g break pon sesame tp xdelah kapel,

Satu hri kwn aku confess kt aku yg dia tetibe suka gile kt laki tu,laki tu pon kadang siap tggu kwm aku hbis keje,tp stil kwn je,org kt hotel tu pon x perasan yg diorang ni rapat smpai kwn aku tu ade perasaan..tp rapat diorang hnya skejap je kot,sbb tetibe laki tu jauhkan diri and kwn aku pon sama..masing2 dah buat hal masing2...kwn aku nak resign,ayah kwn aku ade berikan satu tangkal katanya utk lindungi dr sihir2 then kwn aku simpan tangkal tu ..pasal laki tu pon dia dah lupa la kot...

But after 5 yrs ( kwn aku ni dah selamat kwen ank 2 dah ) rupanya tak penah lupa laki tu rupanya sepnjang 5 thn..ibaratnya setiap saat dia teringT kt laki tu..tp x call x cntact apepon..nsib baik dia jugak syg kt husband dia...tp laki tu mmg dlm ingatan dia smpai skrg...walhal kwn je dulu huhA2 lagik..

Aku pulak trkejut x sangka dia masih tringatkan laki tu smpai skrg..ingat lupe dah psl tgk fb kwn aku tu pon mcm hepi je gn life dia..

Sorry tt pnjang aku story utk nk tnye tt sbb pelik naw la kwn aku tu

Mytz replied at 16-4-2017 09:29 AM
Yah memang ada ilmu seru nie, tapi kalau kat internet tu, abai kan saja lah…

Tapi benda nie be ...

jin bijak tu klu x pandang darah anjing itam dia pandang apa?

CiliPadiSedap replied at 18-5-2017 12:32 PM
akak dh cipta ilmu baru ni.. ilmu kerat lesung batu..

kau ni buat aku gelak jah

yoko_yoko replied at 15-6-2017 01:39 AM
kadang angau ni satu hal gak kan... pernah ade member punyalah angau kat satu mamat ni sampai kitora ...

Ah memang betul. Angau satu hal, lepas tu dia tuduh lagi kena buatan orang tu. Memang tak dapat buat apa selain pelempang sekali supaya sedar. Orang macam nie lah yang selalu jadi mangsa perawat yang tak bertanggungjawab. Ada yang keluar puluhan ribu untuk merawat diri sendiri yang takder langsung pun sakit kecuali angau.

Mytz~

jargon replied at 15-6-2017 02:11 AM
Tt..agak2 kwn aku ni tekene sihir tak..aku dgn kwn aku kje partime kt satu tmpat ni dulu then teti ...

Mungkin angau mungkin juga lelaki itu ada amal sesuatu tetapi bukan khusus pada kawan awak. Susah susah cari saja pembenci atau pelupa supaya hilang terus ingatan pada lelaki tu hehehe

Mytz~

b_n_c replied at 18-6-2017 06:15 PM
jin bijak tu klu x pandang darah anjing itam dia pandang apa?

Jin pun tahu masyarakat masa nie awareness agama tinggi. Jadi kalau minta darah anjing hitam tu memang tak ramai orang nak deal dengan dia. Jadi macam mana nak sesat kan orang?

Ambil contoh, berapa ramai orang mahu pelihara toyol sekarang? Dengan requirement susah susah macam tu baik cari alternatif lain. Baik deal dengan jenglot sahaja. One off deal, kita bagi nyawa manusia, dia bagi duit.

Nak sedap sedap, khawin dengan puteri jin pun boleh. Takder dia mnta syarat gila gila pun, cerai pun anytime. Sedap dapat, duit pun dapat. Dosa tu nanti kita cerita saja lah eheheh

Mytz~

nawuzubilla

nawuzubilla

Salam TT, tumpang tanya. Tahun lepas sy pernah mimpi, kakak sy kata sy dah kena sihir pengasih oleh sorg kawan sy. Persoalannye, boleh caye ke sebab kawan sy tu baik org nya. Or tu hanyalah mimpi , permainan tidur semata mata

misz_piu replied at 28-6-2017 05:03 PM
Salam TT, tumpang tanya. Tahun lepas sy pernah mimpi, kakak sy kata sy dah kena sihir pengasih oleh  ...

Ramai jer orang yang baik baik datang jumpa untuk masalah macam nie. Takder pulak mat rempit dan bohjan datang nak mandrem kan anak dara orang hehe.... Gurau jer yer

Rasanya tidak ada apa apa tu. Mainan tidur, melainkan ada tanda tanda yang nyata yang awak dah kena benda tu....

Mytz~

tt boleh scan org yg kena ke?

Tt, ada kemungkinan tak if anak kena pengasih them emak pun terkena sama disebabkan nak ambil hati mak perempuan ni utk dptkan anak dia

nazzse replied at 4-7-2017 06:55 PM
tt boleh scan org yg kena ke?

Tt, ada kemungkinan tak if anak kena pengasih them emak pun terkena ...

Insya Allah boleh, tapi benda nie subjective sangat. Selalu apa yang dilakukan ialah melihat apa permasalahan dan apa penyelesaian. Kadang kadang orang nak data lengkap, yang itu memang jarang di buat.
Kemungkinan itu ada,di lakukan supaya emak tu kasihan pada kekasih anak nya itu

Mytz~

Mytz replied at 22-6-2017 11:26 PM
Jin pun tahu masyarakat masa nie awareness agama tinggi. Jadi kalau minta darah anjing hitam tu me ...

Benda2 MP ni gunakan jin @ khadam ke? Yg MP gn ayat2 al quran 2 bleh pcya x? Atau mmg ade jin gak? Bnyk je tgk org jual online benda ni. Ade yg nk ritual.. ade yg main order esok lusa dh dpt brg.