CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Mytz

Perihal Ilmu Pengasih

AznieBunnie replied at 24-8-2017 12:40 PM
beberapa tahun lepas, pergi berubat dgn pakcik ni.
dia cakap saya dikenakan oleh boipreng lama.

Apa yang terjadi pada awak? boleh share tak?

Mytz~

cryptocurrency replied at 29-8-2017 11:57 PM
soal MP kalau sudut religi ni, memg syirik sbb da pedamping bla3..oleh itu tugas MP ni cma bsifat pe ...

adoi, tak faham saya nak baca tak perenggan nie.. hehe pening saya

Mytz~

Mytz replied at 9-9-2017 07:32 PM
Rasa rasa ada faktor jin atau tidak dalam petua mcm nie? kita tepuk bantal, tetiba dia jadi rindu. ...

mungkin jugak kena baca apa2,tp kena tanya yg lebih arif.

sue_0684 replied at 10-9-2017 12:00 AM
mungkin jugak kena baca apa2,tp kena tanya yg lebih arif.

Actually yang tepuk bantal tu saya kurang arif. Tapi apa apa benda memang ada mantra tertentu. Mantra nie sebaik baik nya ambil dari guru, bukan cilok dari internet. Bukan cakap yang internet tu tak tepat, tapi rasa nya saya dah explain kat sini pasal mantra nie....

Mytz~

Mytz replied at 9-9-2017 07:33 PM
Apa yang terjadi pada awak? boleh share tak?

Mytz~

ala, angau ingat balik ex lama yg dah tinggal berbelas thn.
saya yg tinggalkan dia dan anak 3 dah, nak ingat apanya.
rumahtangga tak dah la bahagia melampau, adalah naik turun tapi tak ada smpi gila nak pergi kat ex balik.

masa kena tu, tetiba rasa rindu la, sedih la, smpi waktu solat pun nangis teresak-esak.
bodoh sungguh!

tapi lepas berubat dengan pakcik tu, kami tak pergi dah sebab rasa macam tak betul je.
katanya, ex buat masa time kami an item dulu. sihir ter-unlesh sbb saya ada terbaca balik surat cinta lama.

tu perawat ke 3. lepas tu jumpa 1 adik lelaki ni, muka bersih jer. lepas tu alhamdulillah dah back to normal. cuba kalau saya lalai, macam ponteng solat, tak zikir, perasaan merapu tu dtg balik, tapi tak kuat.

tu je...

kuzaime replied at 1-4-2017 10:01 PM
Dulu ada sorang mkcik ni ajar 'baca2' masa nk pakai apa2 tepek kt muka..ingt2 lupa dah..siap ada seb ...

Kadang sebut nama Nabi Muhammad tu wayang je.
Kalau dalam mantra ada hai hai hoi hoi bagai, baik tinggalkan je.
Takut ade yang menepek tanpa sedar satgi hehe.

Follow Us
Mytz replied at 10-6-2017 07:41 PM
Mungkin dia pakai pengasih awam kot, sebab kalau penunduk dia akan pakai barang kotor dari badan d ...

Bagaimana saya boleh hubungi awk...saya nak minta tolong awk Mytz...email pada saya karmila0488@gmail.com

Mytz replied at 5-4-2017 11:18 AM
Minyak Pengasih (MP)

MP nie merupakan media pengasih yang paling popular dan di guna ramai oran ...

ko berminat dgn minyak pengasih???

aku dah buang "ibu minyak" pengasih tu......huhuhu...itu pon kalo perawat tu betul2 buang la...kalo die simpan...mmg aku sumpah di tak aman die sepanjang hayat die....sbb itu yg die janji dgn aku ..... nak buang dalam perahu kecil ke sungai....aku tak pasti die tuang minyak tu ke dalam sungai atau die biar dalam botol tu lagi.... aku tak pernah amik tau hal minyak tu lagi lepas aku serahkan pada die....yg aku tau....aku bebas dari minyak tu...

ade saki baki lagi....dalam simpanan atuk sedara.....tapi "ibu"nye dah aku seru.... utk dibuang,......(ade roh yang terpenjara dalam minyak ibu tu)

antaranya minyak mani gajah, minyak cenderawasih, minyak cenuai.... ade lagi 2 botol aku tak igt....

kes aku jugak kes pertama geng BSS (Budi Suci Sejati) jumpe ade khadam dalam minyak.....

Edited by Applehijau27 at 18-11-2017 01:37 PM

Nk tye... betul ke sihir pengasih nie ade tempoh / stage ? Cth dlam tempoh 60 or 90 ari kene kawen.. baru sihir tu menjadi if tak... kne g next stage Iaitu  bagi mati.... if da berjaya kene top up or renew dlm tempoh 90 ari ke 120 ke camtu ler... betul ke?

ts nak tanya jugak, ada tak minyak pengasih atau penunduk yang boleh buat org yg kita nak tujukan supaya bayar balik hutang hutang kita. bukan niat nak aniaya tapi niat nak minta kembali hak (duit) yang telah dipinjam.

siape_aku replied at 17-11-2017 12:34 PM
ko berminat dgn minyak pengasih???

aku dah buang "ibu minyak" pengasih tu......huhuhu...itu po ...

Hehe, kalau minyak takder khadam dan isi, cemana dia nak menjadi?

Mytz~

Applehijau27 replied at 18-11-2017 01:35 PM
Nk tye... betul ke sihir pengasih nie ade tempoh / stage ? Cth dlam tempoh 60 or 90 ari kene kawen.. ...

Rasa dah explain kat post sebelum nie bagaimana fungsi minyak tu....  hehehe

Mytz~

Clan204 replied at 19-11-2017 12:13 AM
ts nak tanya jugak, ada tak minyak pengasih atau penunduk yang boleh buat org yg kita nak tujukan su ...

Ada cara dia.... hehe

Mytz~

Mytz replied at 20-11-2017 07:30 PM
Ada cara dia.... hehe

Mytz~

kalau boleh diusahakan minta pm koi ts. thx

Clan204 replied at 20-11-2017 07:48 PM
kalau boleh diusahakan minta pm koi ts. thx

PM awak punya no, nanti saya hubungi

Mytz~

Menarik topik ni.

Saya takde pulak cerita/pengalaman pasal MP ni. Tapi cuma terlintas nak tanya, kalau berkahwin dengan bantuan MP ni, memang selama-lamanya ke kena ritual supaya suami/isteri tu kekal? Ke memang ada expired date?

Tak sangka zaman moden sekarang ada lagi benda2 macam ni ek.

Mytz , check pm . Saya nak minta bantuan . Terima kasih

Arwah nenek aku dlu ade ilmu pengasih ni,org yg ptus kasih Ke,minat kt seseorg ke dtgla jmpe die,tp bkn pemusnah rumahtangga la,n arwah ayh ckp mmg mnjdik la,ujung2 sblm ninggal nsb smpat cabut gg emas seketul.

Mase arwah ayh demam die citela(umah nenek aku ni ade naik tangga kayu tu yg bese rumh2 org dlu2 mesti Ade) so arwah ayh ckp die tgh buat ape tah Lupe plak,tp cmne tah mse tu arwah nenek mmg kt dapo tp arwah ayh nmpk kelibat nenek kt bwh tangga hihi,arwah ayh pon keseramanlah

Lps2 arwah nenek ninggal mulela byk penampakan kt rumah tu(penampakan sape lg,arwah nenek la hihi),kire rumah arwah nenek ni jd rumah pusaka sbb dah mewarisi dri byk generasi jgk n yg akan diwarisi pd anak sulung perempuan.yg dduk ngn arwah nenek adlh arwah maklong aku iaitu anak sulong die.

So bile nenek dah xde yg ckp td kt ats tu arwah maklongla slalu nmpk penampakan arwah nenek tu,sbbnye 'saka' tu nk cri tuan bru iaitu arwah maklongla 'mangsa' nya heheh

Tp dipendekkan cite arwah maklong xnk n agak lame jgkla usaha mcm2 utk buang 'benda' tu dan akhirnya berjaya.

Tp kisah uma pusaka tu 'tergantung sepi' lag I xde org dduk sbb ade beberapa hal yg trjdi.

Eh tetiber pnjg plak,sorilah tt,sbb msok sni tetiber bce psl pengasih n tetiber trgt kisah ni

Lupe nk ckp,pengajarannya jgnlh kite meminta bantuan selain dari Allah swt.semoga kisah ini mnjdi tauladan pada kita semua

simatakucing replied at 26-11-2017 08:52 AM
Lupe nk ckp,pengajarannya jgnlh kite meminta bantuan selain dari Allah swt.semoga kisah ini mnjdi ta ...

Betul tu.. hanya Allah sahaja yang maha berkuasa. Waspadalah pada tipu daya iblis dan syaitan. Jauhi syirik... Dosa syirik tidak akan diampuni Allah