CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: axx_xyley

lelaki songsang ke tidak ni?

sebu1 replied at 8-4-2017 03:39 PM
Bahaye simpan koleksi memgeseks takut tersebar

Aku pernah ada awek ni ugut nak sebar.
Aku ugut dia balik yg dia berani ke nak bagi org tgk asam keping dia? Aku jantan tak kesah org tgk pun.
Fast forward sampai harini takde pun  

axx_xyley replied at 8-4-2017 05:54 PM
Aku pernah ada awek ni ugut nak sebar.
Aku ugut dia balik yg dia berani ke nak bagi org tgk asa ...

Kenape dia ugut kamu sis   

Now u see.... people are giving u advise but then u try to deny them by giving excuses and defend ur wrong doing.  Sbg umat Islam, menjadi peliwat amat dilaknati Allah swt malah menyimpang jauh drp fitrah manusia normal. Tak kiralah u biseks ke atau seorang homo, hubungan seks di luar pernikahan zinalah namanya.  

Membicarakan soal amalan songsang ini, hukum agama tak boleh dipisahkan (agar tak nanti ada netizen nuduh haram ke hulu ke hilir).  Setiap kali bergelumang dgn amalan trs maka setiap kali itu pula dosa zina tercatat sedangkn untuk kembali ke jln yg lurus bukanlah mudah wahai sdr. Marwah diri dan maruah keluarga jadi taruhan dan jgn terlalu yakin aib itu sdr boleh sorokkan.  Kalaulah pada satu ketika telefon sdr dicuri, atau sdr kemalangan, tel sdr dijumpai orang, didapati pula segala gambar yg tak senonoh, bagi yg mau mengambil kesempatan, pernahkah sdr terfikir akan hal itu.  

Maaf saya bertanya.... adakah sdr ini seorang yg solat dan mengaji al-Quran. Jgn pula menyentuh bahawa ada juga di kalangan yg beragama yg sama. Itu jgn disentuh dulu, tapi belek diri sendiri dulu dlm membendung iman dan menghurai amalan.  Yg salah tetap saje salah, yg berdosa tetap shj berdosa.  Itupun kalau sdr masih ada niat untuk menjadi hamba Allah yg taqwa. Kalau tidak, sdr sudah cukup dewasa untuk memilih jalan kiri atau jalan kanan.  Hanya sdr yg dpt selamatkan diri sdr dlm soal ini.

Jangan-jangan, kau le ni yang kena pow dengan shemale tu tak dekkk??..

kan.. da agak da tt ni sejenis masok telinga kanan kluar telinga kiri.. da terang lagi bersuluh songsang.. lepastu nak apa lagi?? nak cerita keindahan serumah dgn partner kunyit harapnya tt kawen nanti dapat bini bi jgk.. baru sekufu

Erm.. tahniah bro sbb dah dilaknat dn bukan ummat Nabi lg

Follow Us
Sekali dua2 balun

Tolong kawal nafsu, dan perkara pertama ko kena lakukan ialah buang housemate tu. Selagi korang serumah selagi tu korang akan terus hanyut. Sebab ada partner jejantz ko tu la boleh membuatkan ko selesa dgn apa ada dpn mata entah bila ko akan jumpa perempuan pulak.

I ada best fren laki yg slalu usha laki
Smpi buat fake acc kt ig follow laki2 ensem (dia x lembut)
Pastu share semua minat dia tu kt i
Tp dia just ada perasaan suka kt laki sbb dri kecik lg dia kwn dgn perempuan... dia pun usha laki ensem tu sbb rambut smart la penampilan kemas la like perempuan insekiyo tngk perempuan cantik lain
Tp dia ni bila tngk pempuan taste dia x berkelip mata... alhamdulillah x mcm tt

WhiskeyScotch replied at 8-4-2017 12:56 AM
Mudah je jawapan dia. You bernafsu songsang. Tak kisahlah you hanya tertarik dengan satu lelaki sa ...

Cikgu dah masuk  

axx_xyley replied at 8-4-2017 01:24 AM
Stop right there
Aku sendiri baca pun rasa geli. Apa rumahtangga ni?
At the end of the day pe ...

alhamdulillah dik pmpn yg awek kamu dh tgglkan kamu

akak bc pn geli pengakuan kamu ni dik

org duk2 gelak komen tp kamu yg tanggung dosa kamu

nthla dik kalau nk nasihat mesti berbakul org dh nasihat

lantak la ko dik akak nk cerca pn akak ada ank lelaki..

minta jauh la benda2 cm kamu ni jd kt anak akak

idakamaruddin replied at 8-4-2017 10:31 PM
alhamdulillah dik pmpn yg awek kamu dh tgglkan kamu

akak bc pn geli pengakuan kamu ni dik

dia tinggalkan saya bukan sebab seksualiti saya tapi sebab kononnya mak bapak tak setuju padahal tak sampai sebulan putus dah tunang dengan mamat yg nampak alim. ujung tahun nak kawen katanyasedap je dorg naik Myvi yg saya bayar sebelum ni

kesian mamat tu dapat yg dah kena drill

Amboi perli ka?

axx_xyley replied at 8-4-2017 10:48 PM
dia tinggalkan saya bukan sebab seksualiti saya tapi sebab kononnya mak bapak tak setuju padahal t ...

Knp kamu bg kerete kamu sis   

sebu1 replied at 8-4-2017 12:18 PM
Kah kah     aku rase kamu jgn kawin selagi kamu masih boleh bernafsu dgn lelaki adek. Es ...

Hang jangan risau ler.....nanti lobang kunyit sesama jejants  dia dah bosan...Dia cari ler kunyit lembu jantan....nak try kemutannya pulak.....

Hang masuk tred nee jangan sekali kali membongkok forward tau whiskey??? Bahaya...TT lurking jerk.....

nolya replied at 8-4-2017 06:43 PM
Now u see.... people are giving u advise but then u try to deny them by giving excuses and defend  ...

Rendamkan TT dalam bathtub yg  filled to brim, air anugerah hang ingat can do magic on TT tak nolya??

axx_xyley replied at 8-4-2017 10:48 PM
dia tinggalkan saya bukan sebab seksualiti saya tapi sebab kononnya mak bapak tak setuju padahal t ...

mgkin ada benda yg mak bapak dia x berkenan dgn ko, mata org tua kn.jgn kecam aku plak.
ok la tu dpat suami yg alim, at least boleh bimbing ex ko.
drpd dpat ko yg dok drill sana sni, pastu bangga plak tu boleh drill sana sini.
dpat kat ko, ko dok meratah ex ko, bknnya ko nk bimbing dia pon kn.

kesian sgt ko ni tt

Edited by nolya at 9-4-2017 12:40 AM
mannnakautau replied at 8-4-2017 11:08 PM
Rendamkan TT dalam bathtub yg  filled to brim, air anugerah hang ingat can do magic on TT tak noly ...

Masalah yg sedang berkembang dalam citarasa nafsu songsang seseorang ada cara2 yg lebih khusus sbg terapi pengubatan. Penyakit songsang yg bersarang dlm jiwa membawa virus yg lebih parah drp penyakit kanker/kanser, menghakis ketaqwaan malah mengusung dosa sepanjang kegiatan. Bernafsu songsang, tak ade doktor yg dapat mengubati, tak ade jamu, pil atau obat air terlajak sembuh yg dpt mengatasi padahnya. Hanya operasi iman dan taqwa yg dpt merujuk bagi mengenali diri "siapakah aku sebenarnya, di sisi  diriku juga di sisiMu wahai tuhan."
"Islamkah aku? Apakah sekadar sudah bersyahadah sudah cukup memadai mengaku Islam.  Solatku segiat mane?  Berapa kali sehari semalam aku membaca surah al-Fatihah dan sedalam mane juga sudah aku memaknai erti tunjukkan aku ke jalan yg benar, jalan orang2 yg Engkau redhai sedangkan aku kini seronok berlari2 di jalan yg Engkau laknati".  Tak usahlah merenung jauh untuk mencari solusi sedangkan solusi itu ada dalam sanubari.  Ada dlm darah dan denyutan urat nadi yg sempurna alirannya mensejahterakan diri. Sedari kecil anak2 didoktrin untuk bertaqwa tetapi taqwa tidak dijadikan ajenda utama sbg pegangan hidup beriman seterusnya.  Malah perhiasan2 iman lainnya spt berzikir, mensyifaqkan diri dgn ayat suci AQ dijadikan pula satu ejekan, sindiran dan diperlekehkan.  Bila menerjah orang lain dgn ungkapan "itu urusan saya dgn Tuhan dan kubur kita asing2", banggakah kita?.

sebu1 replied at 7-4-2017 09:48 PM
Ni aku nak tanye sb pengakuan kamu dah buat dgn awek dan lelaki tu. Mane lebih kamu suka mase bers ...

Gigihnya kau interview

mokcikKSKB replied at 9-4-2017 10:11 AM
Gigihnya kau interview

Aku bosan. Byk mase