CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 35729|Reply: 310

[Tempatan] Lagi produk kosmetik disahkan beracun - Tati Skincare

Statement DG of health arini. Mmg slow la bhgn farmasi buat kerja. Tokey tati ni dah jutawan dah pun. Tak heran dah produk dia kena label beracun. Lepas ni stop production buat production baru dgn brand baru

Edited by batman_2007 at 11-4-2017 04:30 PM

Haritu dnarzz kan.. tp dnarzz ni kepala angin skit. Degil. Masih iklan macam biasa.. siap bgtau jgn percaya fitnah produk dia ada bahan beracun. Motifffff.

Yg ni tati. Feeling nak saman jgk sapa yg fitnah. Poyooo. Who are yussss.. kalau pengguna muka yg rosak saman kaauu acaner pulakk. Dasaar

eh babinya perangai, makan duit haram, jual racun kat pengguna!! iols masih terngiang-ngiang lagi jingle diorang kat suria fm, dari tati turun ke puki..

Tati ni dah ramai yang bagi komen buruk di fb, tapi tu la tetap nak kata siapa muka rosak pakai Tati maksudnya dorang dah terbeli Tati yang fake. Tak tau dah nak kata apa, bongok lagi bijak dari dorang ni.

Bebaru ni i terbaca status Ramona Zam Zam pasal local product. Dia pun pernah terjebak, muka rosak semua. Sekarang dia memang dah tak percaya dengan local product

ellfie dah setel ke? kemain lagi berjela2 karangan dekat blog

tati who r yusssss??

aku memang saksi dengan produk nama2 begini..tati, moleek, dynarz...dengar pun dah macam produk cikai

Follow Us
Banyak kali dengar geng2 pengedar produk yg dah kene tarik balik sebab didapati ada racun akan kata produk yg beracun tu produk palsu/tak ori. Kononnya KKM tak reti buat kerja la...

tati what? tak komersial langsung nama skincare..  aku mmg tak berani guna local brand.. biarlah jumpa pakar kulit terus dari guna produk yg ntah apa bahan dorg letak..tak pun guna yg organic jer..

mieymiey replied at 11-4-2017 04:21 PM
Tati ni dah ramai yang bagi komen buruk di fb, tapi tu la tetap nak kata siapa muka rosak pakai Tati ...

Ramona bukan pernah jd duta dnarzzz ke   

Aku penah pakai tati..tp hari ke3-4 pkai tu terus hilang sunburn aku.sblum tu muka gila rentung balik dr langkawi.mmg cepat nampak kesan pkai tati ni kulit tetiba jadi cerah.pastu aku stop sbb aku takut.

Semua produk tempatan ni diaorg repackaging je ke?
Isu lebih kurang sama je..
Ada bahan terlarang

batman_2007 replied at 11-4-2017 04:29 PM
Ramona bukan pernah jd duta dnarzzz ke

Dia kata masa mula-mula dia guna Tabita, start tu muka dia rosak. Kemudian masa dia nak pergi oversea dia guna Dnars, kulit dia jadi elok. Tapi rupanya kulit muka dia elok bukan sebab Dnars tapi sebab cuaca kat sana

beautifulliar replied at 11-4-2017 04:33 PM
Aku penah pakai tati..tp hari ke3-4 pkai tu terus hilang sunburn aku.sblum tu muka gila rentung bali ...

Menakutkan weyh produk yang claim boleh PUTIHkan kulit muka dalam masa yang singkat. Ntah apa dorang bubuh dalam tu

mieymiey replied at 11-4-2017 04:38 PM
Menakutkan weyh produk yang claim boleh PUTIHkan kulit muka dalam masa yang singkat. Ntah apa dora ...

Ye mek..klu cepat je nmpk kesan putih tu memang byk la bahan kimia dlm tu..kulit aku jadi nipis dh sbb dlu duk gila buat injection putihkn 1 badan..pastu stop sbb malas plus dh dapat putih 1 badan..pastu kesannye skrg kulit jadi nipis klo bjemur memang tkde merah2 dh tp terus rentung  ..g pantai wlpon pkai sunblock tk jadi ape..latest ritu g berjemur hambek muka rentung gila pedih lagi.lama la 2bulan gk nk hilang.guna avocado tk jadi.pastu aku guna Tati terus ari ke3 kulit putih balik jadi asal..hilang segala sunburn.dh kulit jd asal tu aku stop pkai Tati sbb takut.

beautifulliar replied at 11-4-2017 04:48 PM
Ye mek..klu cepat je nmpk kesan putih tu memang byk la bahan kimia dlm tu..kulit aku jadi nipis dh ...

Nasib la chuols cecepat berenti. I yang baca ni pun takut
I ada kenalan kat fb, obses naw nak putih. Dia sejenis yang kelam sikit. Tapi sekarang muka dah putih, kesan guna local product. Local product untuk putihkan tangan kaki pun dia guna, collagen Safi Ilyas tu pun dia telan. Sampai begitu sekali keghairahan nak putih punya pasal.

beautifulliar replied at 11-4-2017 08:33 AM
Aku penah pakai tati..tp hari ke3-4 pkai tu terus hilang sunburn aku.sblum tu muka gila rentung bali ...

Bila uols stop tu muka uols tak jadi teruk ke? Naik jerawat ke apa ke.

dh ada kan hr tu yg viral muka pmpn yg jual tu alih2 dia pny plak mcm terbakar sume kan

Tati skincare? Kenapa nama macam Indon je?

bukan sorang aku tgk kulit diorg rosak pakai brand jilake ni... ramai erk... mmg kesian tgk muka diorg..ade yg merah mcm kena eczema ...ade yg jerawat naik dah mcm bulan...mmg kesian.... member kelas aku 2 org stop pakai tati.. bila stop..jerawat naik..muka kusam gile..

Edited by batman_2007 at 11-4-2017 05:00 PM
mieymiey replied at 11-4-2017 04:36 PM
Dia kata masa mula-mula dia guna Tabita, start tu muka dia rosak. Kemudian masa dia nak pergi over ...

Menariknya. Nk baca kat mana?

Kaann. Kelakar tapi fakta betul yg duduk oversea negara sejuk mmg kulit jd elok kan. Hahaha. I pun rasa macam tu.

Kesian  ramona bodoh percya produk timbang kilo