CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mokcikKSKB

[edisi spekuan]Fasha Sandha hampir kena halau dr majlis jakel. Bukti conversatio

Close [Copy link]
Bawak bawak sedar diri hokey pasah

dalam doniaaaaa ni ramai lagi orang kena aniaya betul ke ejer cam gitew ?

balik balik uols nak hencap si burung

Laki sheol kena sailang pun uols yang teraniaya

sheol mengandung 9 bulan laki takdak pun uols yang kena aniaya

uols kena cerai pun burung  jugak yang salah !

apa apa malang dalam hidup uols segalanya dari burung burung

apa dalam dunia ni uols ingat burung sajakah ?

nak kena halau pun burung jugak yang kena !

sepitsiput replied at 11-5-2017 03:56 PM
eh hello? pasah jandha tercalon #AnugerahSiput2016 utk kategori Kesialanku Kebengonganmu yach! Opk ...

kategori dia menikam2 kalbu betul

lazim replied at 11-5-2017 03:10 PM
dia selalu ckp org lain penyakit hati. tp caption dia selalu perli n sindir org. lepas tu puji dir ...

Haah betul tu chuols, annoying kan bace caption dia lately ni. Xpayahla nak menunjuk yg dia tu ibu mithali bagai siang malam dok gomol anak letak kt ig. Gigih sgt hokeh nak menunjuk kt org. Org annoying lg ada la termasuk iols. Caption angkat bakul tu toksah katela, sempat gak menyelit upkan diri sendiri tu. Nasibla meols kengkadang je masuk ig sheols skrg  

ala...mod x sporting lnsg lah. mintak kasi chan sehari je..cess

baca komen @sepitsiput
baru paham
kisah drama sebabak ni
dan akn paham nape jakel buat mcm tu
pasah tu jemputan aje
dan bkn jakel yg jemput sebaliknya sajat yg jemput dia

fynnkakiblock replied at 11-5-2017 03:02 PM
sebab tu chuols tercalon dlm anugerah haterss yach bukan as karatz  ko silap jer siap ko teta ...

Wakakaka meols restu sgt pencalonan kategori haterz teragung anugerah siput sendhu tu sbb meols xlayak utk berada dlm pencalonan karatz sejati.

Meols harap meols menang yach sbb meols dh ada skrip sesiap nak berucap ni lol  

Gila glems khen meols    

Follow Us
syidasaleh replied at 11-5-2017 04:26 PM
floles nya bungned.semacam je

Guna iphone7+ katanya..

Tapi me percaya dia sure guna apps apps yg cantikkan picture..

esteryen replied at 11-5-2017 04:11 PM
Bekap time dia x buat salah, salah ke?

So kalau dulu bekap dia (time cerai cuz masa tu dia most ...

Oh kira u ni akan side la mmne pihak yg diam tak berkutik? Salah ke betul ke jgn berbunyi la kekdahnye redhooo saje atas ape yg dh terjadi? Klu bunyi sikit u kata over react jd u tak suke la ape la. How funny lah u ni! Pasni klu fasha tu ttbe diam tak berkutik u puji dia melangit balik la? Hahahaha no wonder la u pun x kisah org panggil u lalang.  

sepitsiput replied at 11-5-2017 04:10 PM
part tu je dah menunjukkan sI pasah ni x professional walaupunnnnn berangan pro katanya....bukan f ...

Nok ko perasan tak quote dia.."Tiba2 Nur Sajat beritahu saya, En. Izani dari pihak pengurusan Jakel memberitahu saya..." masalahnye sapa yg bgtahu ko nonokkkk.. sekejap sajat.. sekejap Izani.. cakap very the koliang berbelit2

Ada gambar baru dgn caption baru.

lazim replied at 11-5-2017 02:20 PM
btw aku dh hilang mnt plk kat pasah bila follow ig dia. terlampau gila cam n mcm nk tunjuk sgt dia l ...

Mesti nak selit kan dia lah ibu tumggal.. dia lah sayang anak... kalau anak ada sebelah sana... teruih la up caption anak baru tggal setengah hari dah rindu kat anak.... apakah masa dia pegi kerja dia heret anak p keje sekali?? Sampaikan seolah x penah berenggang lngsung dgn anak.....

Siap bersumpah lg tu atas nama anak2 dia. Bring it on fasha!!! Thats why iols mengkaratz sheols, sheols sgt nekad orgnya kikikikiki  

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

mokcikKSKB replied at 11-5-2017 04:35 PM
ala...mod x sporting lnsg lah. mintak kasi chan sehari je..cess

mod mmg x sporting baru jap tadi thread keluarga iskandar aku kena campak bod movie. xdan nk speku pemegang watak kak uda. dh campak sana hantu mana yg nk pi jenguk. thread next top model tu blh plk berjela2 tercongok kat BG. masuk je la bod tv..mode sentap on

kakasotong2 replied at 11-5-2017 04:41 PM
Siap bersumpah lg tu atas nama anak2 dia. Bring it on fasha!!! Thats why iols mengkaratz sheols, she ...

go pasah go..perang je habisan2. jendul bolehlah playvictim konon dia itu lebih baik. tp dlm diam tu asiklah provoke pasah..kali ni aku team pasah.kihkihkih

bungned tu mulalah.sibuk nk ugut org konon. duhh....xlama lg pru mohon apak kau melingkup dgn kau skali!

esteryen replied at 11-5-2017 02:23 PM
Yg selama komen positive about seorang artis tu is fanatik n selama komen negatip tu is haters.

...

Khen?

Aku ni pulak... dulu mcm side kan nora masa zaman "yg penting kita henjoyyyy"...

Pastu bila pasah selalu potray dia lah paling keibuan... aku jatuh chenta dgn dia plak esp bila nengok kan ilan termenung goreng yg dimasak penuh tulus ikhlas utk en somi maling beliau...

Pastu bila drama demi drama..esp drama no respocto pada ibu mertua..terus lah ku letakkan darjah kemeluatan aku sama level nya dgn darjah kemeluatan ku pada ritRude...

Pendek kata aku bukan karats... aku side kan mana2 je berdasarkan current issue...  adakah aku klu aku komen pro ke sape2..makanya aky adalah karats.... lebih critical dicop family retos yg aku pro kan?

lazim replied at 11-5-2017 04:42 PM
mod mmg x sporting baru jap tadi thread keluarga iskandar aku kena campak bod movie. xdan nk speku ...

tahnya boring betul. aku siap disclaimer lgik..bosan betul bg skang tau dak. sampai aku pon xdop mood nk bergosip. lantaklah karat haters nk bergasak ker. aku nk tau drama jew...ces..screw u momod nan satu! momod lain baik jahhh

kakasotong2 replied at 11-5-2017 04:41 PM
Siap bersumpah lg tu atas nama anak2 dia. Bring it on fasha!!! Thats why iols mengkaratz sheols, she ...

Dia memang suka bersumpah atas nama anak2 dia... perfume dia wangi pun..sumpah wangi sumpah atas nama anak2 ibu... hmmmmm

Edited by esteryen at 11-5-2017 04:56 PM
Carlalisk replied at 11-5-2017 04:37 PM
Oh kira u ni akan side la mmne pihak yg diam tak berkutik? Salah ke betul ke jgn berbunyi la kekda ...

Eiiii bongoknya u ni..

Bukannnya sengaja sided pihak yg diam or u mmg tak baca ke komen2 other komenters? hanya baca komen i aje?? not just me even fans fasha pun komen meluat ngan captions2 dia nowadays yg tak habis2 meroyan sindir2 buruk2kan orang lain sambil puji melangit diri.

And i komen2 bukan just bcuz kes ini. I dah ikuti pasal ND vs FS ni lama. Sejak cerai mmg nampak sgt Fasha ni semakin propa. Time kerja royan miss anak pastu malam gi joget pula ngan Sajat. Dia x upload tapi si Sajat tu upload videos n pics mereka clubbing. Just at there to enjoy mussiiccc konooonnn... nampak tak propa?

Miss anak miss anak la caption puji diri ibu terbaik bla3 tu cukup la tapi mesti selit juga kat caption konon kenal seorang ibu yg berhari2 xjumpa anak and x call anak n gi cuti2 enjoy ngan kawan2 tu kenapa? baca je dah tau tuju kt siapa. Kenapa dia perlu buat caption mcm tu? siapa yg busuk hati asyik nak tarnish ppls image?

Puji anak dah mula toilet trained xnak pakai pamper bla3 tu okay la, tapi mesti selit jaga anak orang yg dah bersekolah still ber-pampers bla3, nak juga orang speku tu Qal dah kenapa?

Lagi captions n post2 dia pasal ex famili members n ex laki, lagi parah.
Sebab2 ni yg jadikan i dari kesian kat dia jadi meluat kat dia. Asyik2 minta orang lain moveon, minta nenek kebayan move on, minta laki gila talak move on, minta burung hantu move on, sedangkan mereka xde pun up apa2 kat social media pasal dia, dia je yg xhabis2 up all these sindir n burukkan orang lain sambil ajak semua buat dosa to burukkan orang.

Same ngan kes ni, tetiba dia salahkan ND sedangkan what she hears tu are from Sajat..
And ramai rasa fasha over react sbb kalau ND nak tarik diri, apa jakel x risau Sajat or even JannaNick yg rapat ngan Jakel tu tarik diri juga?

siputsedut replied at 11-5-2017 02:05 PM
Sedap je korang kata atte ntion seeker...kalu kene kt btg hidung korang pon tah2 terus lari balik sa ...

Kan..i bace setiap komen2 ni jd pelik tengok org yg sesedap rase ckp dia attention seeker bagai..oii..patutnye org yg xnak fasha join event tu yg kena hencap..

che_yatt replied at 11-5-2017 04:03 PM
hahahaha....akk igt ja nick dik wpun jarang masuk tp sekali komen mmg kelakar n menusuk kalbu....  ...

Ye la sis...asalkan sis bahagia..yachhh