CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: G3N[X]

nak tau cerita seram korang semasa bangku sekolah

dulu masa kecik, tidur sekali dgn kakak. masa tidur, kitorang mmg bukak lampu bilik. maklumla budak kecik takut gelap. satu malam, aku terjaga dan jeng jeng jeng...ada tengkorak hidup main cak2 dekat tepi almari
masa tu nampak kepala dia je..

Lyaa posted on 31-12-2012 05:29 PM
Best pulak merempit kt thread ni. Aku ad jugak share pasl cite kt hostel skrg tp ni nk cite ms aku s ...

Kuala Berang ke? yang temporary kat Kerteh dulu...kan?

espri6006 posted on 2-1-2013 10:32 AM

rasanya lama tak nampak.. pegi kemana?

espri6006 posted on 2-1-2013 10:32 AM

Haah. Kt kuala berang.

hest posted on 2-1-2013 10:45 AM
rasanya lama tak nampak.. pegi kemana?

apa yang tak nampak tu?

espri6006 posted on 4-1-2013 11:11 PM
apa yang tak nampak tu?

espri6006 la.. hest rasa macam lama dah tak nampak

Follow Us
hest posted on 5-1-2013 10:18 AM
espri6006 la.. hest rasa macam lama dah tak nampak

ada je uol...hari-hari masuk sini cuma SR je sebab memang langsung xde pengalaman MPS ni so tu yang baca sebaca bacanya....

saya ni pengalaman serem-serem idok lah ada..tapi Allah nak beri peluang agaknya.

masa study last year..memang selalu stay up sampai subuh sebab nak writing thesis. selepas sembahyang subuh, saya akan baca surah waqiah sebelum nak tido.. Suatu hari, macam biasa..selepas melewati ulangan perkara diatas, saya terdengar suara merdu mengalunkan ayat-ayat alquran.Dalam hati terdetik, "Sedapnya minah sebelah ni baca Al-Quran"......

Malam tu saya jumpa lah member sebelah bilik, sambil-sambil tu saya tanyalah dia mengaji surah apa subuh tadi. Member ni dengan selambanya jawab:
" Eh, kak pagi tadi, saya mana ada dalam bilik!"
"Abis tu, apasal aku dengar kau mengaji tadi"
"Haaa.......akak dah terkenalah tu....."
"asal apa?"
"Sebelum ni, memang biasa member sebelah bilik saya dengar orang mengaji pagi!!!!!!!!!"

Dalam hati...Alamak aku dah terkena sudah!!!!!

Sorrylah beb kalu, cerita ni tak seram sangat ya!

sekolah aku dlu mmg angkerrrr..la salle brickfields nun...semua murid lelaki
aku penah g kem pengawas pusat sumber n buat dekat sekolah.malam tu aku dgn kwn aku nk mandi sebelum ade pape aktiviti sbb bdn masam gile.hehe n pergi kat tandas murid tp air xde,kena pulak xde lampu sbb sekolah tu mmg sekolah lama.terpaksa la g tandas cikgu sbb ade air n lampu.lgpun sorg je cikgu yg join tu pn dia dia g kuar beli makanan.toilet cikgu tu jauh dr tapak kem kiteorg n dia kat blok lama sekolah tu.tandas cikgu cuma ade 2 je n sebelah menyebelah lelaki dgn pompuan.kawasan tu pulang belakang padang n mmg gelap.aku amek toilet lelaki,kwn aku amek toilet pompuan,aku lak x boleh kalo tandas2 kotor ni aku pn g la bersihkan dulu..nk elakkan takot aku bersembang dgn kwn aku kat sebelah tu..lama punya lama dia ckp nk kuar da sbb ade keje aku pn baru nk mandi.aku pujuk dia tggu aku tp dia x mau.jd terpaksa la aku sorg2 je mandi.tiba2 aku dgr org masok bilik sebelah.aku punye lah gembira sbb ade teman n tp pelik xde lak aku dgr bunyi air.siap mandi aku ckp la org sebelah tu "weyh,aku g dulu la,ade keje,ko ni lambat la.." mse aku nk keluar dr toilet tu tetiba ade suara perempuan kat sebelah ckp kat aku "kejap la..ade lg satu je tuala ni belom sy jilat nanti kita keluar sama2"..korg tau kn tuala ape?hehehe aku punya la takot n aku cpt2 keluar dr toilet tu mse kat bawah tu,aku pandang tandas cikgu,nukan amin terperanjat aku tgk tuala tu tersusun rapi je..

zie_haqqin posted on 5-1-2013 11:46 PM
saya ni pengalaman serem-serem idok lah ada..tapi Allah nak beri peluang agaknya.

masa study last ...

pasal mengaji 2, mak aku slalu dgr kat umah aku..merdu je mak aku ckp..

nk cerita lagi..pasal kem pustakawan tu..
kali ni semua kena kacau.masa tu x silap ade 30 org je.aku ni kira ajk la sbb aku senior,mse dok main musang2.junior aku ckp "weh,mne murli?".n semua dok terkejut sbb td si murli ni ade gn kiteorg jd berpecah 2 kumpulan cari murli ni.satu kumpulan cari kwn aku,lg 1 jaga junior2 kat bilik kem.cikgu lak xde boleh lak tu aku je yg jaga dorg.lain sume cari si murli ni.sejam pastu dorg balik bawak si murli ni.dorg cite nampak dia kat kawasan yg paling angker kat sekolah iaitu bilik sukan berhampiran.gelap gila tempat tu,pak guard pn x brani kaco.si murli ni cerita dgr ayah dia panggil dia..aku pn pelik nape lak dia x rse pape.xkn la ayah dia pggl mlm2.kat skolah lak tu.siasat punya siasat,sorg junior aku pengsan.aku punya la gelabah..berbuih2 mulut.tp seb baik dia sedar pas percikkan air.dia gtau kteorg ade perempuan ikot murli tp asyik tunduk je,dia pengsan sbb antu tu angkat muka n taring panjang nk cekik murli ni.mlm tu masing2 xdpt tdo.n kitorg dgr suara perempuan nyanyi "kalau senang marilah sini,sy menanti disini,mencari kawan yg sejati"mcm tu la lebih kurang..mendayu2 je..cikgu aku yg smpai lepas tu pn x boleh tdo..n mse kteorg tgk pic kiteorg mse kem tu,muka kwn kteorg sebijik macam nenek kebayan!n ade antu menumpang berdiri tgh2 kteorg.tp pic tu xde lak kat aku.cikgu aku ade r pic tu.insyaAllah,kalo ade pic tu lg kat cikgu aku,aku try mnx utk korg

aku ade byk cite sbnrnye,tp aku takot kalo aku je cite,org cpt bosan.sbb mata aku ni dlu x berhijab