CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Changa

[Dunia] Taiwan bakal jadi negara asia pertama iktiraf perkahwinan LGBTQ, acik2 kepam sun

spiderman80 replied at 25-5-2017 12:24 PM
Bukan nak menghina makhluk ciptaan Tuhan, tapi motif Spidey melihat gambar gang kunyit Oriental kat  ...

aku tengok lesbian (bukan tom boy) baru stim........   

dani-rox replied at 25-5-2017 05:14 PM
Bang aji tertekan bila ai cakap marriage predates religions... Betul apa. Banyakkan membaca bang.  ...

paganism tak dikira agama kaa?  

nak aku kenalkan ko dgn shemale ke?  

sementara itu di Acheh, Indonesia, dua lelaki gay disebat kat public, kena kecam seluruh dunia

Dwdrum replied at 26-5-2017 01:01 AM
I cari dalam internet tidak jumpa pula ... romantic kan kissing atas unta  pakai serban kan ?

Follow Us

comel comel jah saiz bulge depa khuens....silap haribulan acik punya besar lagi
28 oktober 2017 nanti gay parade taiwan

dani-rox replied at 25-5-2017 10:25 PM
Stressnya ko bang. Mesti ketap2 bibir kan.

Serius aku tak paham.

I know how the game is played

Kalo takmo marriage tu as denotion untuk MALE kongsi hidup dgn FEMALE, besok luse anak ko pangey ko deiiiii oang tua mari sini, ko rasa apa?

Tapi sme tau my old man tu makna ayah saya selain formally called father as a result of marriage bw man n woman

Mmg ada hak nk main bontot jantan lain, tu capacity as human being, luar tabie or abnormality

Pasai nk tuko marriage tu jantan sama jantan maksud nya

Besok anak gay or lesbo pangey ayah soang tu tapi dia ada pookey!!!!!  Ko nk pinda constitutional right gak ke?

Ko ingat mende ni trivial? Ko da pikir ramification dia?

Elton jon dan partner gay dia, or riki martin n pasangan jantan dia, sama jenis dan depa ada anak, anak tu nk pangey mak camna? Ok tadak mak pangey je dedua tu daddy

Besok kat sekolah kawan kata I came from my mother womb!! Anak faggots tu nk jawap apa?

Pakkk depa pi semai benih, cari tloq kat ovum bank or surrogate mother kendian dapat budak tu??

Yg kaya mayb boleh, bapok miskin cam Senah nk lagu mana?

Mak dia tadak womb, ada kotey cam pak dia, so macam mana dia lahir ke dunia? Kesan psikoloji budak ni kita care ke???

Marriage is bw male and female,  besok dpt anak so jadi mother n father, term tu ada RELATION pada jantina

Jantina tu jantan n betina, klo ko gay or lesbo nk buh jantina apa? Janjan atau tintina?

Klo puak ni dakwa being gay tu cuma ORIENTATION , bukan fisikal, bukan genetic, bukan keturunan , lagi kuat ler marriage tu tokleh apply kat depa, tak lojik pun

Klo buleh maknanya besok lusa BESTIALITY pun ok ok gak, sado pun boleh gak, fak mayat bini pun boleh gak, why not? Semua ni orientasi jugak

Marriage tu fitrah jantan n betina, sebab adam tu lelaki n hawa tu pompuan, kira suami isteri dlm sorga sebelum di usir

Klo ko nmpk soang jantan soang betina dlm rumah, berduaan tadak orang lain, assumption ko depa laki bini tapi klo dedua sama jenis tadak assumption kawin tapi depa kawan aje

Puak laknat camni aku takmo kasik muka!! Tuhan pesan bertolongan pekara kebajikan, JANGAN BERTOLONGAN PEKARA MUNGKAR

Kita kne keras supaya depa tak berkembang, sampai kiamat tentu masih ada n klo kasik muka paham je la

Kawan aku budak lebanon kata klo de puak camni kat tempat dia, di bunuhnya!!

Aku sampaikan apa aku tahu je, life masing masing, ada otak n fikiran sendiri

Yg kasik sesat n hidayah cuma Allah swt aje

dani-rox replied at 25-5-2017 09:24 AM
yg ini ke sis? 18sx

banyak gilerr lukisan yg bertemakan men love... gugel image jah 'otto ...

Loll.. itu salah satu nya ... dahulu zaman otoman wealthy women juga pakai paksian seperti lelaki mahu complete dengan beautiful male ini  

Selamat ber puasa di bulan ramadhan...

Lobai+Astaga replied at 25-5-2017 03:36 PM

Sayang kan... lobai kepada unta nya  

spiderman80 replied at 25-5-2017 12:24 PM
Bukan nak menghina makhluk ciptaan Tuhan, tapi motif Spidey melihat gambar gang kunyit Oriental kat  ...

mujur perbualan kita tak lebih deep ye encik spidey fuhhh~~klau tak mesti ke jinjang pelamin.eii lelabah patah.   

ajinomotonosuga replied at 26-5-2017 08:07 AM

Kalo takmo marriage tu as denotion untuk MALE kongsi hidup ...

kenapa nak bunuh?  dia tak kacau org
kenapa mesti nak bunuh benda yg kita tak suka?  just walk away ajalaa

KILL_NANCY replied at 26-5-2017 12:19 PM
mujur perbualan kita tak lebih deep ye encik spidey fuhhh~~klau tak mesti ke jinjang pelamin.eii ...

Haha

ajinomotonosuga replied at 26-5-2017 08:07 AM

Kalo takmo marriage tu as denotion untuk MALE kongsi hidup ...

koser akak nak baca tulisan panjang2 sister.
tapi nampak benar sister gayah dalam lemari yang masih in denial gitu.
konsep nya masih tka boleh hadam kenapa elohim bagi naluri gayah kat sister.
nak mengunyit takut kena laknat elohim kan???
ujung2 nya jadi haters gayah2 bapok ini sebab frustrated dengan kecelaruan diri sendiri

Dah kena delete ka aku punya komen?  
Geng geng bapok turhina ka

jjiknyaaaa

sekngucing replied at 26-5-2017 12:29 PM
kenapa nak bunuh?  dia tak kacau org
kenapa mesti nak bunuh benda yg kita tak suka?  just walk aw ...

Adaaa kaa reason gitu , tak kaco oang

Kaco mcm kacau dodoi kaa

Oang pakai ketat, awek pakai nampak lurah dalam, gayah dok tayang body sado ngan misai tebai cam predi raksa the queen tu, kaco oang dak?

Kalo aaron ajis ngaku dia gayah n society tak kisah kendian dia jadi duta pamoga...misalan je, ada efek tak pada minda yg baru nak up?

Of kos dia de kaco oang ka? Yelekkkk

Gayah tu sme sakit jiwaaa...nk obat bukan mudah, bad blood in society so kne rid off, buang

Dulu awal 80s zaman rock hudson baru ngaku gay, bnyk gayah kne belasah!!  Di sebut gay bashing, klo tau ko gay , abis ko kbe belasah

Media esp yg buat gayah kini di terima as NORMAL, pastu elton jon, budak boy george tu kendian predi eaksa, taun 83 cikgu aku kasik rau pasal AIDS n hiv! Aku baru 19 taun, switttttt nineteen gitu

Kendian tennis player black tu kene aids kendian magic jonson kne aids pastu navratiloba tu.admit openly lessy kendian ellen de genre n budak ozi dia ty kendian minah ozi bnyk tattoo rubie tu plak so dunia DI GLORIFY natang ni esp selebriti thennnn gayah br1m cam senah n the gang tunjuk lagak mcm hari ini..ptuihhh!!

Bagus gak isis mai...nanti aku kasik list gayah n lesbo malaya bior mampuih depa kne tembak isis jawa haaa..baru depa balik idup sorok sorok cam katak dlm tempurung, klo di biorkan serupa ko bior jamban tak di flush ..uwekkkkkkkk

Changa replied at 26-5-2017 12:47 PM
koser akak nak baca tulisan panjang2 sister.
tapi nampak benar sister gayah dalam lemari yang mas ...

Ko tu jantai boroi sembab cam pak yidin, tak abis abis gayah dlm closet hahaha

Klo aku gayah aku ckp je aku gayah idup like one, ostoliaaaa tu, sydney tu gay city dgn mardi grass dia, nk closet kepala butoh apa plak hahaha

Ni zaman riki martin.bukan zaman fredi mercury bodoh..this is 21st century bukan 80s bukan zaman pilem philadelphiaa...eleee prahsan dia antonia banderas melayu yg gayah walhal ko tu senahhhh klo dok ozi nk mengayahhhh ko kne tunggu 100 taun baruuu ada kokesen sudi cicah bontot berkerak ko tu dgn sosej dia hahahaha

Kawan aku lesbo pun ada, gayah ada, bondage ada, pedo pun ada haaaaaa, kawan je tp bukan aku ikut pun, depa pun tawww taste aku

Musti mcm kate winslet    ko tu tuko salin baju seribu kali nk jadi kate winslet pun tak dapat, jadi Katipah Punyet, bibik juei jamu jek!!

Mcm tak memberangsangkan jah komen2 dlm ni.

Acik dah bosan berimej pengkid kertu.
Teringin nak jadi nyah mcm zaman belajar dulu.
Bestnya kalau ada tetek gebu macam muda muda dulu.