CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Changa

[Dunia] Taiwan bakal jadi negara asia pertama iktiraf perkahwinan LGBTQ, acik2 kepam sun

Acik_Whitney replied at 26-5-2017 02:57 PM
Acik dah bosan berimej pengkid kertu.
Teringin nak jadi nyah mcm zaman belajar dulu.
Bestnya kal ...

Acik masih tak pencen dalam bidang membirah kah? Akak semenjak setahun dua ini dah separa pencen gitu, air puki pun dah nak kering kekdahnya  

#pukipower

Helok lar kau hantar sekali set2 Aqua tue berlori2 gi Taiwan. Geli maak nengok macam kimakkk dah wuekkk

dani-rox replied at 25-5-2017 05:18 AM
ingatan ai salah pulak... hampir comolot rupanya. mungkin memang adat, atau bromance. bersangka ba ...

Eeeeeeeekk wweuekkkk!!! Padann larrr set2 tablik kat surau empat blok depan rumah aii tue asik duk pandang2 jer bulge my hubbbeyyhh!!!!! Siyyakllll punye serbannn rogayahhhh kertoo rupanyaaa!!! Aiii memang menentang hubby aiii gi semayang surau tue dengan jelake2 tue sume

Mohonnnn dik @sabbath_shalom @AppropriateNick memberi sepatah dua ucapan

Changa replied at 26-5-2017 03:13 PM
Acik masih tak pencen dalam bidang membirah kah? Akak semenjak setahun dua ini dah separa pencen ...

Nafsu acik masih(or maybe makin?) membuak gitu.....
Tambah2 acik dah lama tak usap pepet... Dah few month acik amalkan #nofap giteww      tak tahan sister...asyik mengeras jah miss v akak ini

ajinomotonosuga replied at 26-5-2017 02:27 PM
Adaaa kaa reason gitu , tak kaco oang

Kaco mcm kacau dodoi kaa

pretty di raksa aku ingat penyanyi indon
freddie mercury rupanya
adakah aji tak terima lgbt ni adalah dijadikan tuhan??

Follow Us
Acik_Whitney replied at 26-5-2017 03:44 PM
Nafsu acik masih(or maybe makin?) membuak gitu.....
Tambah2 acik dah lama tak usap pepet... Dah f ...

masuk jah app e-chur??
kalau tak memilih senang jah kot dapat?
kalau memilih memang tak dapat la sis

akak dah pencen dalam bidang birah membirah ini. konsep nya usap pepet sendiri jah sekarang kalau sangap

sekngucing replied at 26-5-2017 03:57 PM
pretty di raksa aku ingat penyanyi indon
freddie mercury rupanya
adakah aji tak terima lgbt ni a ...

Takk..tuhan cipta semua baik je, manusia yg kona

Tuhan cipta lelaki n wanita kendian puak senah boncit tu cipta ratu pondan n sebagai nya

Tuhan cipta lembu , yg bnyk guna pada manusia so tinggi nilai lembu kendian manusia angkat jadi tuhan n sembah, syirik akhbar, syirik besar

Tuhan cipta manusia , ada di pilih sebagai rasul allah or utusan allah tapi manusia rejekkkk malah depa bunuhhh cam nabi yahya oleh kaum yahudi nya sendiri

Yg ko keliru tu man made, gayah lessy sado msochism,engendap, pakai baju coli pompuan or voyeurism etc ni sme NAFSU YG MELAMPAU gitu, bertuhankan nafsu, tuhan tetap IZIN berlaku, walo mungkar mcm sembah berhala, tu dosa tak di ampun haaa pun di izin berlaku malah di perintah jgn musnahkan tmpt ibadat berhala tu dlm quran

Seme oang tau rezki dah di tetapkan, tapi pasai pa ada orang mati kebulor??aikk mana so called tuhan mahaaaaa kuasa?? Aku da tanya soalan ni tp tadak sapa jawap.pun

Edited by ajinomotonosuga at 26-5-2017 05:10 PM

Misal soang budak kecik, sonokkkk atok dia maii..sme budak suke atok

Kasih sayang love sme masa ni fitrah , kudus , bersih, tak tercemar

Katalah satu ari atok dok gentel gentel penis cucu dia yg baru 8  taun tu kendian ckp sedap tak? Budak tu nya jiwa camna now
Bila atok tade, soang dlm bilik nk tido dia main gentel penis sendiri, mustahil ke? Klo sme ni tak di btuikan, budak tu membesor camna? Klo dok dlm puak gayah or pedo, camna masa depan dia?  Susah ke tuhan yg maha berkuasa tu tolong? Tapi napa tak? Apa hikmah, apa society blajar lesson ni, apa ibu bapa tahu isu camni?  Yg jadi pengkid tu bukan sikit dari kes ayah rogol dia, aku dah jumpa kes camni pun, tapi orang bodoh bila aku tulis sme ni dia kata aku gayah haters, dia kata aku gayah dlm closet, why? Iblis tu pun haram di benci, setiap kejadian tuhan kita haram benci hatta syaitan, kita benci perbuatan mungkar yg salunya ikutkan nafsu jek..ni yg kne selidik,  ko sedar n tahu ko makan taikkk mende kotor berpenyakit, ko ajakkkk orang lain makan sama, boleh diam ke aku??? Besok nk jawap apa depan tuhan, takat kejadian sme ni apaaaa class, berak busuk gak..taikk lopak yg konon cun , kentot fazura yg konon cunnn tu sme wongi kaa

Point aku ialah kita manusia sama jek!! Tapi bila ko makan taik soang soang pastu ajak orang lain makan sama, aku tokleh diam!! Lagi cilaka bila higher apparatus, bila entertainers selet briti sme tu ajak makan taik cam riki kaa elton kaaa.. aku tak boleh n takkan diam diri!!ko nk makan taik n mampus bunuh diri sesoang ko, tu ko punye pasal, tu bw ko dan tuhan ok?? Paham now???

changak tahi propa

tahniah.. apa2la.. sukahati depa la ye..
tapi i cuma x setuju depa dok ambik pelangi tu sbg simbol depa.. kacaulaa i suka pelangi, nak boh merata pun satgi ada lebai dok tegur pulak..

kacau btul..

clarizsa replied at 26-5-2017 05:44 PM
tahniah.. apa2la.. sukahati depa la ye..
tapi i cuma x setuju depa dok ambik pelangi tu sbg simbol  ...

#pelangiselamanya sis
#diamkausundalgatal

Changa replied at 26-5-2017 05:51 PM
#pelangiselamanya sis
#diamkausundalgatal

siapa sundal gatal??

Edited by Changa at 26-5-2017 06:02 PM

oh ok.. hahahahahahaaha

baju TETEK 1 , TETEK 2 tu i ada nmpk kt fb adlin abd jalil kelmarin..

Kakak kdg2 tak tahu samada nak bersimpati atau membenci golongan lgbt ni.

Ramai kakak kenal rogayah yg cuba berubah dan berkahwin dgn cikki namun hujung2 cari konek juga untuk diblow...kopek isteri mungkin kurang umpph untuk dihisap agaknya..

Kenapa mereka kaum2 gayah ni sukar berubah? Pertama peranan media barat yg menjunjung perbuatan terkutuk itu...ditambah lagi zama  skrg ni terlalu byk apps yg memudahkan kaum gayah mencari makan  spt grindr  dan sebagainya...
Adakah gayah itu naluri semulajadi?

ajinomotonosuga replied at 26-5-2017 04:53 PM
Takk..tuhan cipta semua baik je, manusia yg kona

Tuhan cipta lelaki n wanita kendian puak senah ...

aku ada sepupu kecik
sejak kecik menunjukkan sikap kelelakian walau dia pompuan
aji tak rasa itu semulajadi?  tak mungkin dia dipengaruhi sebab dia dok dgn emak saja
kalau dah besar dan masuk asrama ke uni ke dan berubah jd pengkid tu aku bleh terima laa

Modngengade replied at 26-5-2017 06:52 PM

Ramai kakak kenal rogay ...

Kakak kakak bimbo jah yang nak menidakkan nefsu bapok itu semulajadi sister, takde nya bapok sanggup hidup dalam di keji masyarakat semata2 nak.explorasi konon nya

Bapok bapok yg acah kahwen itu hanya tipu diri sendiri jah dan aniaya.cikki kepam.asli

sekngucing replied at 26-5-2017 08:05 PM
aku ada sepupu kecik
sejak kecik menunjukkan sikap kelelakian walau dia pompuan
aji tak rasa itu ...

Mak aje? Ayah takde?

Program tv caner dia tgk

Komik camna

Kawan kawan dia camna

Hormon testosterone mayb terlebih ratio kut

Mak aku ckp dia kecik kecik pun tomboi, kawan dak lelaki n panjat pokok mandi sungai lastik burung biasa je kendian dah remaja nikoh pak aku...

Seme tu bukan semulajadi

Kalo semula jadi,, napa kita sebut PEOPLE CHANGE

Klo selain manusia DAN jin, baru semulajadi

Kalo manusia dan djin, yg semulajadi tu cuma yg dah di tetapkan or keharusan tapi  yang ini , yang ko dakwa semulajadi ni pun manusia dan djin boleh melampau langgaq or jadi ingkar gitu

Aku guna dalil quran , tuhan dok kata manusia dan djin di cipta semata mata untuk beribadat pada Allah swt

Pasai pa manusia n djin DI INGAT KAN? Pasai pa tak kata sesungguhnya semua ciptaan di cipta untuk tujuan itu?? Ko pikir hok ni

Ini gak dalil kuat wujud so called FREEWILL. , free to choose, malaikat tok leh ingkar! Tok leh, fixed, da tetap ketetapan depa gitu, rimo tokleh.tuko makan ABC, lombu tokleh tuko mkn kfc, etc

Itu semua semulajadi,  as what theare in the beginning, klo mula camtu sampai mati camtu contoh lombu!! Tapi manusia  dan djin???

In particular human depa boleh vegan, vegie or mkn daging je, depa boleh apa saja, ngaku tuhan pun boleh, paksa lembuuuuu jadi tuhan padahal klo lombu bleh cakap dia sure kata aku lembu laa bongok bukan tuhan!!

So manusia possible to rebel or ingkar pencipra due to freewill , di beri kebebasan pilih

Kendian ko ada bab akal , ada bab IMAGINATION, kendian soal minda n how it can be conditioned, kendian bab social pressure di mana personaliti ko di pengaruhi sekitar dan bnyj lagi..so camna nk kata?

Ko bleh kara semulajadinya manusia itu lelaki atau pompuan dan tiap depa ada FREEDOM OF CHOICE!! Ini yang hak asasi

Btuilahhh ko nk gay go ahead, diri ko, aku penjarakan ko sumur idup pun kalo KO PERCAYA BEING GAY IS THE RIGHT THING TO DO, apa aku leh buat, ko malah boleh bunuh diri to prove ur conviction, go ahead

Tu pasal perlu agama, manusia perlu agama, agama tak perlukan manusia punnn, truth standing on its own ok?

As guidance, klo takdok panduan sampai bila nk bertekak so better aku percaya n aku taat!! Ko takmo itu ko nya pasal aaaa btuii?

Gay kaa lesbo kaaa atheist kaa etc pada aku seme tu man made, sme celop, plastik, self glory for nothing, syok sendiri konon cut above the rest , tersirat nya manusia yg sakit jiwa, jekyl hyde, luo normal tapi dalam sewel gila n bila bilangan camni di biarkan nanti cambah cam anak babi hutan , nak hapuskan tokleh tapi contained je, mostly depa ni kecik kecik tak cukup kasih sayang n susu gantung, dok togok susu junjunggggg je tu bongok cam lombu ok???

Modngengade replied at 26-5-2017 06:52 PM

Ramai kakak kenal rogay ...

Oang gila je dakwa naluri semulajadi

Semata mata nk halalkan pelampauan

Bila penganas melampau pandai plak.kita marah

Heloooo..klo saya dakwa penganas tu naluri songsang suke semelih pancung bunuh sapa tak setuju dia , ok dak??

Mcm mana tereris tu dah kne CONDITIONED to become one, sama je gayah or songsang apa pun

Tapiii klo ko kaki woyang holiwood cam senah boncit tuuu n tengok NATURAL BORN KILLER!! Apa jadi? Back in ur mind ahaaaaa.. some killers were borned to be killers ..jadi belief ko teruihhh

Setiap manusia dilahirkan either depa pompuan or lelaki or khunsa yakni with both visible alat sulit manusia , naluri lurus, tak songsang

Untuk ini reason aku mudah je, setiap manusia lahir sudah islam, sudah ada agama tauhid, sudah sumpah Allah tuhan mereka

Then bila lahir n hidup mcm mcm songsang manusia cipta sendiri, yg zalimi diri sendiri or kejadian tuhan yg lain, so tugas yg tahu dan takut azab tuhan depa wajib kasik tau kebenaran, ingatkan n klo depa degil, serah kat Allah jek, bior tuhan putuskan apa jua keputusan

Takdak naluri songsang, tak penah wujud naluri songsang!! Yg ada nafsu yg di tuhan kan, melampaui batas batas peri kemanusiaan!!

Dah cipta lobang baik, tempat kuo even para rasul n nabi tapi depa PILIH lobang tayikkkk gak demi ikutkan nafsu!!!  

Agama untuk yang ada akal

Tak beragama orang yang tidak berakal

Kalo tak beragama mskna nafsu ler tuhan depa n syaitan ler teman teman depa, sekarang boleh gelak or buat lawak bodoh ler, tunggu 20, 40, 100 taun ko akan MATI, mereput n jadi tanah jadi kawan cacing dlm tanah tuuuu haa n saksi sendiri janji janji Allah swt

Sesungguhnya Allah tidak memungkiri  janji!!