CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Deidra

Thread Luahan [V 9] - STRICT REMINDER NO QUOTE & REPLY

Close [Copy link]
Minat orang...........

Dah kenapa terpaut dgn homescape ni................haiyuyaiiiii

Ada byk perkara yg saya suka tentang couple fattzura ni, salah satunya, tentulah sbb kedua duanya masih single sblm menikah..
terbaikkkk..

Aduhai, bila nak move on dari tengok video diorang ni..hhahahha

Moga kekal bahagia sampai bile2 ye..

Kang aku tunjuk video aku tgh korek jamban kucing kang, baru tau. Tunjuk clumps yg besar2 tu.   

Web gogoanime dah kena blocked.

aku pun suka tgk org kawen ... sweet je ... kita lak yg tersenyum2

Follow Us
Boolat demam kuat lps balik dr melaka. Rupanya bukan takat g melaka tp sampai ke muo nun diheret pak mak sedara dia belah BIL semata nk makan (mcmlaaa kat bndr melaka tu takde tempat sgt nk makan ) yang mak pak ponnnnnn,ngikut jela mana org ajak,tak kira anak ko tu kecik lagi dan x lasak berjalan jauh

Nah skrg anak sakit,sape yg susah? Laki bini sama kena ponteng keje lagi. Puas ati la kan. Apa org nasihat bukannya nak dgr. Dasar sangat

mlm ni mesti masuk kerja dgn mata rabak

ye lar gelenyar sgt nak cari gaduh dgn bini orang,sampai tidur 4-5 jam jer

Kau nak makan durian kau beli la sendiri.
Tak habis2 tanya, ada durian tak? Ada durian tak?
Tak kira la kau siapa, nak makan beli la sendiri.
Kenapa suka sangat buat orang tua tu serba salah?
Iyelah, dah anak asyik bertanya je.
Kalau akak i yang buat perangai mengada macam ni, memang kena laser la.

Kepada sesiapa yg berkenaan

Awak dah salah orang la

I'm living proof that you can swallow an entire chicken egg.  Open ur mouth wider... and ur brain for that matter.  When there's a will, there's a way omputih kata.  Insya Allah.

Sama2 kita selawat byk2 hari ni.  

bestnya thread ni....   
aku boleh luahkan apa pun jua perasaan yang terbuku di dalam hati
tanpa menceritakan kepada orang yang aku kenali.
people here just read and they don't know me....
I love it.....

Allahumma solli 'ala sayyidina muhammad.

Sama pula birthday dgn hari maulud nabi,alhamdulillah

sayyidul hayam semua

perbanyakkan berselawat ke atas Nabi Junjungan

a friend just lost her battle against the dreaded C.

“Allahumma firlahu warhamhu wa`afihi wa`fu`anhu”

Best kan kalau dpt lelaki yang adore dgn kita..yg memandang kita dgn pandangan cinta..wahhh..ala ala novel dan drama minggu ini gitew..kahkahkah..zaman tu dh berlalu.skarang dh tua,rs mcm errr malasnya nak ada pasangan kalau ada mcm x de function..semua aku gak tanggung baik tak payah!
Betul org kata..manusia berubah atas dua sebab samada fikiran dia akhirnya terbuka dan sedar atau sebab hati dia pernah hancur..for me..both!

Tgh hari aku nk berangkat balik tapi beg apa pun belum kemas.aku malas la nak pack.huhuhu..pack unpack adalah benda plg leceh kalau balik kg

Harini berdepan dgn samseng jalanan.bawak axia jah kot tp lagak mcm bawak beemie.

Dari awal lagi dia dah dok cucuk-cucuk belakang. Rasa nak pekik jerk dah kereta depan slow,dengan nak memotong tak boleh kau nak expect apa??

Until kat satu tempat,makhlok bingai ni potong belah kiri hanya melalui bahu jln yg singkat. Kau rasa? Dah dok bertindan dgn kereta aku plak dah. Tpi aku buat vodos jahhh..lantak kau situ kau nk lepas tak lepas. Mmg sah x lps la nk potong sbb keta depan dh ke tepi jugak block mangkok sumbing ni dari mencelah.

Padan muke

Tapi si ungka ni mana reti bahasa. Dah tak lepas motong belah kiri, dia potong plak belah kanan..tapiiiiiiiiiiiiii..dgn cara dia himpit keta aku ke tepi! Ehhhhh bangsatan sungguhhhh. Kau fikir kau jantan,aku nak takut??

What i did was,aku potong dia balik dan aku himpit dia balik,sama mcm yg dia buat kat aku few seconds before dulik apa aku,nk kene,kene laaa. Jantan hangsuang mcm ni kena kasik ajar skit jangan nk tunjuk samseng sngt.

Wowowow..lps tu dia kejar aku. Kenapa..kejantanan kau rasa dirobek2 kah dan malu kena potong balik dgn ppuan sbb ada awek kat sebelah iya? siap turunkan cermin kereta dan cabar aku suruh berhenti tepi jalan. Aku x buat vodos dah kali ni..dia pekik aku,aku sembur dia balik. Tapi aku x berhenti pun bila dia berhenti

Nak jadi cerita,depan trafik light lampu merah. Aku stop. Dan si mangkok pecah tu tadi block depan keta aku ala-ala gengster nak minta hutang.Wahhhhh ini sudah lebeihhhhhhh! Aku turun kereta. Dia ingat aku takut,heh..silap org laaa.

Dia maki2 aku tnya ko dh kenapa? Aku kata kau yg bodoh bwk keta,mmotong belah kiri kat bahu jln (yg sah2 xdibenarkan lalu di situ) himpit2 keta aku dn memandu cara merbahaya lagi mau tanya aku kenapa? Panggg dia sepak pintu kereta aku. Ehhhhh brangsatttttt. Aku keluar g ke kereta dia,aku sepak pintu kereta dia balik. Terpekik2 dia mcm org gila kat situ Dia ingat aku sorng,aku gerun yang betina dlm kereta heboh merakam. Aku kata..haa rakam2..rakam suara aku skali ye..sambil aku ckp kuat2 ni muka manusia xde adab,samseng jlnraya,mmotong kereta org belah kiri siap himpit kereta org,and now block kereta orng.aku boleh saman kau atas kesalahan conversion tort civil kau tahuuuu??

Aku snap no plet kereta dia dgn roadtax skali dan rakam video sama then dtg beberapa lelaki lain,yg kereta turun,yg bw moto pn berhenti. Dia masih lg dok pekik2 aku kt situ mcm pondan baru lepas kena sunat aku ckp balik apa dia buat,dan ada sorg brother ni ckp ye sy nampak dan sy ada kamera yg rakam apa yg u buat kat akak ni-kata brother tu. Terus senyap makhlok-nak-tunjuk-gedebe-tapi-habok-pun-tarak ittewww. Start enjin kereta,blah.

Then aku roger mrk yg ada authorities, share no plet n video dn cerita apa yg berlaku. Ehh tahu plak kau gigil bila dpt call dr pegawai yerrr.ingtkan samseng sangat siap call (tapi aku x angkat) dan msg mnta ampun minta maap. Tadi kemain cabar aku suh report polis dn bw je memana polis dtg jumpa dia. Ni baru call dah goyah??

Nasib la masa dia block aku tu,neuron aku masih mampu mengawal diri. Ikut baran aku,mmg aku masuk gear dan situ jugak aku dentum kereta dia tang tu jugak atas dasar self-safety dn aku just nk lepaskan diri dr ancaman musuh.takat axia x effect mana kereta aku.umpama gajah tembung kancil lerrr Pastu kita kira lain lah

Abg aku lak ckp lps ni buh parang bawah seat. Kene block dgn samseng taikkucing mcm tu lagi kau libas jer kepala dia sampai sumbing sungguh 'bernas' skali idea abang aku kan???

The students r on a school trip n one of them is my daughter's best friend.  Thx for the video n pics!  Alhamdulillah.  My son was very happy to meet fellow Msians siang td.  Kurang sikit stress kot.  

Rasa mcm long way to go tp masa kita dah singkat sebenarnya.  Semoga Allah suntikkan keinsafan dan tambahkan iman serta kasih-sayang kita semua.  

kawanku....
kita ikhlas bersahabat... itu niat kita dari awal kannn?
hubungan kita rapat atas nama sahabat...
kasih sayang kita atas nama sahabat...
setiap apa yang kita lakukan semua ikhlas di atas nama sahabat.
oleh itu jangan ada yang terpesong ye....
Pleasee.....