CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: black-shirt

“Hari-Hari Mak Aku Suap Aku Makan”. Meremang Bulu Roma Dapat Tahu Sebenarn

Bila di google..ilmu sirih pinang ni ilmu pengasih..

sekel replied at 7-7-2017 02:09 PM
susuk waktu x-ray boleh nampak tak ?

Boleh..Awal tahun ni teman mak ke hospital lepastu trserempak adik ipar dengan biras mak,kebetulan.. Rupanya ayah mertua adik ipar mak ni accident jadi doktor nak xray tapi bila lpas xray ada jarum halus dekat kawasan kaki..Jadi doktor tu nasihat anak2 bawak bapak dorang pergi buang sbelum trlmbat.. Boleh pulak atuk tu kata dia lupa dia pakai susuk masa muda2 dulu.kalau tengok luaran pasti org tak percaya sbb nampak alim,muka pon suci je..Umrah/haji pon berkali2 pergi.. Tak tanya pulak apa motif susuk tu dekat kaki,mungkin dah terlalu lama jadi susuk tu berjalan dalam tubuh pemilik..Haha,pandai2 I je..

nishikido replied at 24-10-2017 05:21 PM
Boleh..Awal tahun ni teman mak ke hospital lepastu trserempak adik ipar dengan biras mak,kebetulan ...

dekat kaki mungkin untuk kuat bekerja kot..
kalau orang dulu2..ada je yg xtau dorang ni ada susuk..
macam arwah nenek aku dlu..
dia xtau pon yg mak dia (moyang aku) ada tanam susuk kat dia..
sebab buat dari arwah nenek aku kecik2..

yg figure out benda ni arwah ibu aku..sebab bila nenek aku dah xberapa sihat ibu aku bawak berubat, perawat cakap ada benda kat badan nenek aku..
terus lah ibu aku ikhtiar dengan perawat untuk buang susuk tu..
alhamdulillah..dapat buang..

balik pada cerita org tu nampak alim gi haji smua, kes nenek aku, boleh je dia solat..n dia xpernah tinggal solat even dalam bdan dia ada susuk..
tapi xtau la.. nenek aku dlu mmg dia xtau lgsung dlm badan dia ada susuk..huu..wallahua'lam

RatuDunia94 replied at 10-7-2017 11:36 AM
Betul ke org yg pakai susuk susah nak mengandung?

Ya,btl..Tiap kali mengandung,ank akn mati dlm kandungan..Makhluk yg 'm'diami' bdn si pemakai susuk tu akn 'mkn' janin yg b'ada dlm rahim si pemakai..Na'uzubillahhiminzaalik..

Cerita pasal susuk..
Pemakaian susuk ni bergantung kepada kemahuan si pemakai. Ada yg nak cantik, ada yg nak kuat.

Cerita kawan aku yg pernah bela lembu di Batu Pahat, Johor. Dia mengaku pakai susuk. Katanya, tujuan pakai ni nak bagi tangan kuat.  Susuk tangan besi katanya. Gunanya masa nak tarik lembu naik lori dan nak tundukkan lembu yg bagak. Memang betul ada kesan colekan kat tangan kanan dan kiri. Masa aku jumpa tu, dia kata baru buang. Tak tahan nk ikut pantang larang pakai susuk. Lagi pun dia takut terlupa, main2 ampu2 anak buah yg kecik tu, sekali tertempias tangan..

Pasal x-ray.. memang radiographer boleh nampak. Tapi jgn dok sangka org Melayu je pakai susuk ni.. setakat ni, ramai radiographer yg aku jumpa dok cerita.. pompuan Cina la yg banyak pakai..Patut la ramai ah so bleh maintain susuk tubuh walaupun dah kertu.. kat buah dada, pinggang, punggung mmg bnyk

nipskacang replied at 10-7-2017 12:18 PM
visible you, member i radiographer bnyk kali jmpe, sbb diorg kene confirmkan image diorg tu xde fo ...

Pemain bola knapa?

Follow Us
eenhemo2 replied at 17-7-2017 07:19 PM
Een teringin nak tau.. sape2 yg terbukak hijabnye ni.. kalau dia nampak pemakai susuk ni.. dia akan  ...

nampak both..memula cantik..lepas tu mcm muka tu split..yg muka cantik dlm bayang2 and then muka asal..tapi pastu tak berani tgk sebab dedua tenung mcm nak telan..

aku rasa org pakai susuk ni bukan bertukar menjadi cantik tetapi org yang melihatnya akan tertarik dan suka untuk melihat tanpa mrk sedar

bila dah disukai maka laluan mudah la bagi si pemakai untuk melaksanakan impian nya

Dah jadi thread susuk...sampai ke sudah citer mak suap anak makan tak muncul2

aku seyes nak tahu sape pemain bola itu...

raradhia replied at 8-7-2017 09:41 PM
susuk, ntah laa xpernah tgok owg yg memakai susuk ni lg kat depan mata. .asyik membayangkan mcm mn l ...

org yg pakai susuk ni die bukan jadi ccantik mcm miss world tu.....tapi die lebih kepada "mengunci" mata ko...utk nmpk die manis...baik... kirenye ko akan igt die...

sekel replied at 7-7-2017 02:09 PM
susuk waktu x-ray boleh nampak tak ?

depend susuk ape yg die pakai...kalo jarum emas, boleh nampak....tapi biase bende2 susuk ni halus2......

india pn ada pakai susuk yer...kwn saya india sendiri bgtau yang makcik dia pakai susuk & makcik dia mengaku...kwn ckp makcik dia mmg nampak muda sangat dan cantik padahal itu kakak mak dia..