CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 19293|Reply: 81

Perlu ke stop guna syabu?

Edited by aismen at 31-7-2017 06:06 AM

salam nama aku aril..
aku bekas forumer tegar cari...
dulu2 masa aku aktif aku belum terjebak dalam dunia hisap batu secara tegar..
dek kerana didorong perasaan ingin menikmati sensasinya yang hebat aku terhenti di "hentian ini" bermacam bayang menjelma.
sebelum aku terlibat dalam life sebagai seorang penggunan batu aku adalah seorang anak muda yang hebat selain membaca CARI..
tak lah hebat mana tapi boleh la mcm manusia lain...ada rumah,kerjaya sendiri,kerete,anak,isteri dan lain2.
sekrang selepas 4tahun aku terlibat dalam life ni...semua yang aku ada dulu kian pergi meninggalkan aku secara perlahan-lahan..bermula dari perniagaan aku,anak isteri dan semua kegembiraan sebelum ini..
*aku berhenti setakat ni dulu jap gi aku sambung lain,nak pecah tabung tembikai jap

(clue saranan korang untuk aku) dan motifnya

Berentilah..semua dtg dlm diri.kalau hati tu dah nekad semua boleh jadi.pokoknya iman tu ada dak nk bulatkan hati tu..aku baru kehilangan sepupu aku.baru lepas shoping ngan mak dia.balik rumah keluar dr toilet terus rebah sembah bumi.meninggal gitu jer..umur 37taun.mati x kira usia bro.

aigoo..lg mau tnya ka nk stop ka x
Terang2 benda xbaik kott

x yah tnyla
hanya mati je buat kamu stop
so isap la smpai mati
hilang sorang kt dunia ni pn najib still jd peyem malaysia
so...?

kang kalau kecam,ko ckp aku ta phm ape yg ko tepek ni tp ko actually tau kesan bahana ko amek ais tu.merepot jela gni

mh17 replied at 30-7-2017 06:04 PM
kang kalau kecam,ko ckp aku ta phm ape yg ko tepek ni tp ko actually tau kesan bahana ko amek ...

kesan ada 2..

kesan baik
kalau aku dapat manipulate keadaan semasa penggunaan ais...sebab otak manusia jadi terlalu hebat sampai aku tak dapat kawal kehebatan tersebut ...sebab dah terbukti melalui pengalaman kawan2 yg dapat manipulate keadaan dgn penggunaan diorang jadi terlalu hebat sampai ada kapal sendiri..

kesan tak baik
perlukan terlalu banyak investment dari segi life aku,wang ringgit,masa muda aku,anak isteri,keluarga, dan kegembiraan yg lain yg org lain sebaya aku tengah kecapi sekarang.

hurmmmm...

Follow Us
Hisap jela dekk.
Masa hisap tu ko jgn share keseronokan berganda sementara yg ko dpt kat forum pulak

GigaMom replied at 30-7-2017 07:05 PM
Hisap jela dekk.
Masa hisap tu ko jgn share keseronokan berganda sementara yg ko dpt kat forum pula ...

ehe........

Hisap je la
Asalkn bahagia
Dan tak menyusahkan org lain

Baguslah anak isteri dah blah.kot datang bisikan suruh sembelih anak bini nt haru.kalau dtg gila biar mati sensorang jgn p bunuh org lain plak

aismen replied at 30-7-2017 06:51 PM
kesan ada 2..

kesan baik

Baik mcm mane,mcm bkas pkerja laki aku?ketok pintu blik adik lelaki aku 2jam smata nak pnjam rm20?atau bwk lari transport pkerja smata nak mintak duit..hanat btol mamat uh..

Tp btol gak la yg ko ckp yg 1st uh

orang macam kau ni mati je akan stopkan korang. So sila hisap while you can. Esok2 ada la masuk berita tv3 kisah kau yg penghisap syabu ni. Tuptup anak kau jadi mangsa ejekan kat sekolah sebab bapak penagih dadah. So silalah hisap ok. Anak kau pun mungkin akan happy bila esok kau mampos tak adalah dia malu terpaksa jemput kau masa nikah nantii. Huhu

tak payah stop la bang. teruskan la amek syabu tu sampai dengar bisikan suh sembelih orang..time tu baru stop

gudluck

Dumb ass.

mesti gigi kau buruk dan hitam hasil dari amik syabu kan sis?

MeghanK replied at 30-7-2017 08:02 PM
tak payah stop la bang. teruskan la amek syabu tu sampai dengar bisikan suh sembelih orang..time tu  ...

Selagi tak sembelih org....tak cukup syarat...huhuhu

tak payah stop la bang. teruskan la amek syabu tu sampai dengar bisikan suh sembelih orang..time tu  ...

Selagi tak sembelih org....tak cukup syarat...huhuhu

Lg elok klu dpt bisikan suruh terjun bgnn..setel mslh xlibatkn org lain

mahalnya replied at 30-7-2017 10:39 PM
Lg elok klu dpt bisikan suruh terjun bgnn..setel mslh xlibatkn org lain

semue yang dijaje dlm tv dan media elektronik tu propaganda je...syabu ni ni mahal bukan semua org mampu nak gunekannye...kos nak hisap sehari rm100 dan hisap hari2 awk bayangkn lah level org mcm mane yg mampu gune...dan awk ingat pengguna syabu ni takde yg smart dan bergaya ke? yg dlm media sosial yg selebet2 tu mat fit...lain kaedahnye

akik replied at 30-7-2017 10:26 PM
mesti gigi kau buruk dan hitam hasil dari amik syabu kan sis?

semue yang dijaje dlm tv dan media elektronik tu propaganda je...syabu ni ni mahal bukan semua org mampu nak gunekannye...kos nak hisap sehari rm100 dan hisap hari2 awk bayangkn lah level org mcm mane yg mampu gune...dan awk ingat pengguna syabu ni takde yg smart dan bergaya ke,ramai je org2 yg ade nama,ahli politik yg gunekannye utk mencerna minda,syabu ni mcm hisap rokok yg mahal je cuma bezanye kalau hisap rokok takde manfaatnye kalau syabu minda kita lagi tajam dan jitu yg dlm media sosial yg selebet2 tu mat fit...lain kaedahnye kak nen