CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: *Orseas_Urusha

Sejarah forum.cari.com.my

tu baru satu jam...
kalo tertido depan lappy waktu malam.... terbangun esok.. sedangkan tak log ...
HaMiZiE Post at 23-4-2012 20:19

tp pk2 balik,,,,dulik la org nak kata apa2 pon....bukan luak pon....hehe...jgn koser sgt org2 camtu....l

x nah mkn burger bakar tu....huhu...sedap ker? kat mana kat wangsa maju tu? lama dh x pi san ...
iza_yuss Post at 23-4-2012 20:31

tak pernah rasa lagi... tapi kawan aku yang dok kat ampang dah try a few times... dia cakap memang terbaek...

burger ankle ace tak pernah rasa lagi... sebab tak tau stall dia kat ner... tapi kalo bagi free, memang sedap kut (walau pun tak merasa lagi...)

tp pk2 balik,,,,dulik la org nak kata apa2 pon....bukan luak pon....hehe...jgn koser sgt o ...
iza_yuss Post at 23-4-2012 20:35

kan..setujuk sesangat... lagi lagi ler kalo yang mengata tu memang kaki provok
tak kowser nak layan... banyak lagi benda lain nak dilayan

tak pernah rasa lagi... tapi kawan aku yang dok kat ampang dah try a few times... dia cakap mema ...
HaMiZiE Post at 23-4-2012 21:56

nanti awak usha la kat mana ye....next week nk pi kl....ingat nak ronda2 dgn anak menakan...hihihi

uisehhhh....kalo ankel ace nk ksik, saya pon nak jugek....nk request burger ayam special punyer....hihi

kan..setujuk sesangat... lagi lagi ler kalo yang mengata tu memang kaki provok
tak kowser ...
HaMiZiE Post at 23-4-2012 21:57

tau xpe.....kalo kita wat dek, lg la derang tensi.....hihi

Hari ni forum CARI buat satu objek pelik kat sebelah nickname...nak bagitau orang Online/offline kowt

Follow Us
Hari ni forum CARI buat satu objek pelik kat sebelah nickname...nak bagitau orang Online/offline kow ...
nobito Post at 24-4-2012 11:21

dh xde kan...skg ni cam ada flag kat atas abatar...merah....ijo....k gak la br ceria...
nape delete plak online/offline tu ek...ada org komplen kaaa....

Reply 207# fifie_olin

Apa motipp flag tu? tak faham la

Reply 208# nobito

entohhh ler kena tya mod la kowt...

Nick aku dah berusia 9 tahun wey. Dari zaman aku sekolah ampai kerja layan forum cari. Brp juta da dut tokey caru dpt dri aku.

nanti awak usha la kat mana ye....next week nk pi kl....ingat nak ronda2 dgn anak menakan. ...
iza_yuss Post at 23-4-2012 23:03

dah usha usha dah blog2 yang menceritakan kehebatan burger bakar nie.... walaweiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, memang mengoda habissssss . Sesapa yang tengah diet tu, sure sanggup mengorbankan sehari utk merasa burger bakar nie ...

Ni alamatnya:
Jalan 4/27a,

Wangsa Maju Section 2

53300 Kuala Lumpur

Iza pi jenguk blog nie..... ((KLIK DI SINI )) memang marbelessssssss....

Kalo nak rasa burger ankle ace... pi ar seru nama dia ...

tau xpe.....kalo kita wat dek, lg la derang tensi.....hihi
iza_yuss Post at 23-4-2012 23:19

kan.. setujuk sesangat

Dah cop dah beberapa nick kaki provok kat CI nun... memang extra careful kalo berposting komen ngan mereka... kalo boley ler, nak avoid any contact ngan those ...

Tajuk menggamit memori...
aku masuk forum ni sejak 2001... masa tu simple sangat...guest pun boleh masuk join sekali....
padahnya bersepah la guest. Kena pulak tajuk hot, nampak macam tak seimbang...mcm disokong ramai...
padahal 2-3 orang je haha...

masa tu board hiburan ni takde sub board lagi...
penyudahnya...ada yg nak bergossip...ada yg cari note gitar... ada yg cerita asal usul muzik...tapi banyak gossip la.
Yg aku ingat masa tu band boy tgh hot la...Newboyz la,  Boboy la, bergaduh siang malam, fan vs anti.
bila dah letak board gossip baru reda sikit. Yg nak cakap pasal muzik boleh discuss free dari gossip....

Board agama pun satu je...
Ada yg nak bincang pasal agama purely...ada jugak nak debat antara agama...tu tak kira lagi yg nak cerita bab agama jugak, tapi yg perlu banyak rujukan...mcm tasawwuf, sejarah Islam, benda2 yg core lah....habis la beceramuk board ni...dari tanya soalan simple nak istinja'...sampai la nak nafi tuhan...nasib baik la dah ada subboard...

Dulu ada masa, signature ni boleh letak gambar. Padahnya, pakat letak gambar la semua. Ada yg letak penuh satu pagepun ada...asal dia komen/reply je...siap, tunggu gambar signature dia naik slow slow.

dah usha usha dah blog2 yang menceritakan kehebatan burger bakar nie.... walaweiiiiiiiiiiiiiiiii ...
HaMiZiE Post at 24-4-2012 19:45

dan2 den bookmark page tuh....hihih....mcm bes jek....
tgk x tb3....nanti majalah 3 nanti kot ke apa ntah, yg psl burger bapak punya besar....nk mkn kena potong mcm kek tu.....adakah kedai yg sama? patty dia walauweh.....huhu...

kan.. setujuk sesangat

Dah cop dah beberapa nick kaki provok kat CI nun... memang extra care ...
HaMiZiE Post at 24-4-2012 19:47

saya reply jek....ikut mood....tp kalo org duk pobok, saya skang cerdik skit, saya wat dek n x reply...silent tu lg bagus....

Reply 213# kawankau

sweet sgt...hehe
saya dulu tahu cari ni mase nk search benda....tp x taupon ada forum.....yg introduce forum ni, ex matrix ukm cum my classmate mase master....lepas tu addicted smpai skang....hehehe

dan2 den bookmark page tuh....hihih....mcm bes jek....
tgk x tb3....nanti majalah 3 nanti kot k ...
iza_yuss Post at 25-4-2012 06:19

rasa bukan gerai yang sama ar...
yang burger bakar ni.. saiz stendet jer... cuma patty tu dia kasi bakar jer...or patty tu dia letak banyak layer. Ada yang order sampai 10 layers of patties... yang burger besau sebesau alam tu, yang ni tak pernah tengok or dengar lagi ar (in Malaysia)...

Tapi pernah tgk man vs food (astro)... ada satu tempat kat amerika tu serve burger besau gedabak... satu serving tu leh dimakan oleh 4-5 orang (untuk perut kokesen).... kalo perut malaysia, mau leh dishare oleh 6-7 orang...

saya reply jek....ikut mood....tp kalo org duk pobok, saya skang cerdik skit, saya wat dek ...
iza_yuss Post at 25-4-2012 06:21

kan.. buat dek jer...

kengkadang hairan gak... some porumers tu take other porumers so seriously sampai bier dah tak tertahan tu, siap cursing2 lagi .. or siap ajak geng geng dia support dia.... some some porumers tu have to interprem dan cakap...come on ler.... cam tak dok life jer

TT yang bukak thread ni still active...

Semalam... bump into her kat thread yang membincangkan pasal 'penguasaan BI yang lemah dikalangan graduan2 yang dihasilkan oleh IPT malaysia...' kat bod CI nun

rasa bukan gerai yang sama ar...
yang burger bakar ni.. saiz stendet jer... cuma patty tu dia k ...
HaMiZiE Post at 25-4-2012 06:42

marbeles betul kalo dpt makan burger yg bes ni kan....hihi....agaknya kalo kita buat patty sendrik pon mesti bes gak, buh sesedap lidah kita merasa....
yg burger besau gedabak tu ada kat sini, tapi mesti kat KL jek.....nanti nak try tgk majalah 3.....sebab ada footage psl majalah 3 rasanya yg duk tayang psl burger besau tu lah....nampak cam shedappppp