CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Abah_Kau.Mulhid

[Jenayah] Lelaki Yang Merogol Dan Meliwat 600 Kali Anak Perempuannya Akan Didakwa

Sekalipon they xde awareness, tak kn lah otak they all tak mampu pikir budak 12y pandai nak membirah mengeseks dtg dr mana kalau bukan dri bapa lahnat menala ank sendiri ni, bukan susah nak nilai baik buruk at 1st place kn. Then menyalah kn budak sakit nya hidup dlm masyarakat sebegini. Aku menangis hingga tersedu2 menahan marah.

Aduh stress aku baca..kenot imagine diorg mcm mana eh..mcm tido sekali ke like husb n wife ke ada foreplay bapak n anak..omg geli keji jantan tu..mmg la syaitan pun sujud n salute dkt bapak durjana tu..

kurang ajarnya bapak ni..no words can describe his act la...syaitan betul!!

arasham replied at 11-8-2017 01:45 PM
Baca kak siti kasim share, cuba cari fb Asri Ayohmad mmg hish...

nah tolong tepek

hzln replied at 11-8-2017 08:09 AM
aku x heran pun sebenarnya andai budak tu dah ketagih sedap...dah 2 taun koooo...kena ligan pagi p ...

tak agak2 la ko kata budak tu dh ketagih sedapdh kena paksa gitu mana datang sedapnya
laki bini yg sah pun kalau hari2 hentam mau muntah ijo jemu oiii

tapi kan, just wondering, dalam masa 2 tahun tu mangsa tak pernah cuba lari atau cuba melaporkan ke?  kalau setengah mangsa, diorang akan lari dan tak balik dah..ni sanggup dia hadap hari2 benda tu...
apa2 pun, marilah berdoa  agar anak2 gadis kita dipelihara Allah.

Follow Us
kalwawi65 replied at 11-8-2017 08:58 AM
Sheikh xxxxx. hujung 80an zaman video tape..Kena jel dan sebat. Rakam main dengan anak sendiri jug ...

ok. Ada juga yg ingat kes ni.
Sex maniac

atira replied at 9-8-2017 04:30 PM
boleh la nak kompem.. setan lahanat itu umat syumul rupanye

xpnh dgr lg cina rogol ank. yg slu msuk berita melayu je. india pn xde. sedih.

disketkosong replied at 11-8-2017 03:29 PM
tak agak2 la ko kata budak tu dh ketagih sedapdh kena paksa gitu mana datang sedapnya
laki bini y ...

Ko ingat haruan makan anak ni terhad pada perbuatan paksaan ka? Tarik2 baju anak seret masuk lam bilik pahtuh rogol?
Tak pernah dengar istilah grooming? Tak pernah dengar istilah stockholm syndrome? Ko x mampu nak bayang, tak masuk dlm logik akal sekupang, tak bermaksud benda sebegitu x wujud dan x mungkin blh berlaku. Penderaan mental dan seksual tak terhad pada perbuatan ganas saja, perbuatan penuh kelembutan dan kasih sayang hingga mangsa jadi lembut hati, itu masih lagi satu penderaan.

betul..iols rasa anak ni jenis lurus..sendiri x paham apa tu seks sebenar..mungkin bapak ni pujuk rayu..groom dr awal kata ini salah satu cara dia luahkan rasa sayang kt anak..who knows..

nak tengok muka bapak dia..awat dia tutup muka ...

white_musk replied at 10-8-2017 09:39 AM
Ini salah anak dia...  Tak pakai tudung kat rumah...  Sepatutnya pakai tudung sepanjang masa.  Kan d ...

apa yg ko merapu ni?? xkn nk pkai tudung kt rmh. gila haper??? tu bapaknye.ko xtau agama lgsg ke.

jue10 replied at 11-8-2017 04:55 PM
apa yg ko merapu ni?? xkn nk pkai tudung kt rmh. gila haper??? tu bapaknye.ko xtau agama lgsg ke.  ...

Tak payah layan komen dr forumer tu or mana2 forumer yg suka main isu agama

hzln replied at 11-8-2017 03:53 PM
Ko ingat haruan makan anak ni terhad pada perbuatan paksaan ka? Tarik2 baju anak seret masuk lam b ...

Nak buat mcm mana sis sejenis pedo ni memg byk pembackup tak kira jntan betina, they all tetap aja nk salahkn mangsa.

MyStiQu3 replied at 11-8-2017 03:30 AM
Sarcasm tahap dewa. Stuju dgn ko.  
Wake up la melayu oi. Rogol /incest xde kaitan dengan tudung  ...

Alhamdulillah ada juga yang masih ada iman gitu tidak marah2.  Akak kecewa dik melihatkan forumer bbnu yang mrmaki hamun seorang bapa penyayang dan pemurah.  Siap bawak anak pergi mekah.  Betapa indah dan mulia akhlak si bapa.  Namun,  di forum ini kelihatan begiti ramai forumer yang xde iman..  Sedih sungguh

Edited by kakiselit at 11-8-2017 05:29 PM
apa yg ko merapu ni?? xkn nk pkai tudung kt rmh. gila haper??? tu bapaknye.ko xtau agama lgsg ke.  ...

yg hang layan kafir laknat tu watpe?

Sekali sekala pergilah dengar ceramah ugama dik.  Top up iman yang kering kontang tu.  

aku setuju komen yang kata mungkin budak tu dah digroom

2tahun maknanya masa mula-mula jadi budak tu umur 13tahun...antara darjah 6 or tingkatan 1 la...

kita tak boleh nak judge mangsa tu suka atau tak dengan perbuatan ayah dia hanya sebab kes ni dilaporkan selepas 2tahun...

i bet orang yang cakap/komen menyalahkan mangsa tu sama ada dia lelaki atau dia perempuan yang dilahirkan bengap...

trauma akibat gangguan seksual ni lain...ko takkan paham melainkan ko pernah jadi mangsa je...

so pada lelaki yang komen/mulut cabul tahap tertinggi tu, banyak2la doa supaya anak perempuan anda/adik perempuan/isteri/sedara-mara perempuan tak jadi mangsa kes-kes melibatkan seksual...

mulut cabul sangat takut mendapat je sok2...huhu

aku pernah alami benda mcm ni...kes aku cubaan mencabul...

oleh pensyarah aku sendiri...padahal aku rasa penampilan aku paling hodoh kot antara semua kawan-kawan aku...

cukupla aku cakap, walaupun sekadar 'cubaan' mencabul, tapi trauma kejadian tu sangat la mendalam...

takut jangan cakapla...sampai longkang pun aku dah tak nampak dah masa lari dari bilik pensyarah tu...jantung pun mcm nak terkeluar seketul...

lelaki takkan paham kecuali ko pun jadi mangsa liwat...then you'll understand...

jue10 replied at 11-8-2017 03:49 PM
xpnh dgr lg cina rogol ank. yg slu msuk berita melayu je. india pn xde. sedih.

Ada hari tu kat Kajang kot tapi lebih kepada sumbang mahram anak dia 19 ke 21.