CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: monxys

Que meluat dengan pelakon kekayu

aqua_marine replied at 12-8-2017 05:10 PM
How bout Elvina + Syafik?

But sepanjang ai jadi karat Fattah, he can act good bila dapat spa ...

Sorry syafiq tue iols geli tgk dia..

espri6006 replied at 12-8-2017 06:03 PM
iol setuju juga..kalau tidak maka habislah asyik terpaku dengan kekayuan pelakon begini. jangan dilu ...

Iols setuju.. Contoh drama kt TV3 Tue miss pilot Cikgu Tue heroin kerja pilot tapi mek up sekati keja pilot memang mek up Mcn Tue ye.. Sakit mata tgk mek up dia..

hijau88 replied at 12-8-2017 06:28 PM
Xnak hero kayu n kertu gtu.
Hope so la, Elvina ada peluang kan.

Elvina byk peluang dia muda lg tapi astro megadrama Nie Blik2 ambil muka yg sama jer jadi hero.. Bosan iols..

masdiana-ana replied at 12-8-2017 07:00 PM
Elvina byk peluang dia muda lg tapi astro megadrama Nie Blik2 ambil muka yg sama jer jadi hero.. B ...

Klu dah permintaan ramai gtu. Tp, ok la, aku x follow drama jam 10 tgk pelakon mcm hape jek.
Bagus rehat. Hihik.

Pelakon yg perasan bagus ni buat penerbit, pengarah and stesen TV tu cam orang bongok jer. Sampai mampos la korang  boleh komplen tak dapat job or kurang job banding ngan pelakon baru sekarang...macam la penerbit, pengarah and setesen tv tu kesah...hahaha

bukan dah ada ke course seni lakon kat uitm nun. Amik kat sana je laa, improvise jadi short course. Tapi kalau pelakon tu tak nak, tak boleh paksa. It's all about time. Pendapat iols bidang lakonan bukan mcm bidang kritikal mcm wiring, account, etc yg nak kene certified bagai

Follow Us
yg selalu dtg newbie yg jd pokok pisang..ada juga yg amik kesempatan tp bkn ajuran finas la.buat kelas in return konon sapa yg hadir jd talent..utk serap jd pelakon drama/iklan...
bkn ke skrng ni..kalo nk brlakon..benda prtama yg d tnya brapa followers u kat ig ker??

Tweet tweet dah mula

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

batu komen kayu

Meols rindukan drama rantaian seperti Pei Pan dan Mahligai Gading. Walaupun very the rtm tapi mutunya jauh lebih baik dari drama adaptasi novel bbnu dan yg penting penuh pengisian.

hanahani replied at 12-8-2017 04:13 PM
Kenapa kalo pelakon kayu tuju kt fattah amin je. Dia improve byk kot. Sian fattah amin. Sume dengki  ...

Tak dengki
tapi saya juga seorang manusia yg menonton televisyen dan ingin menonton drama2 melayu yg berkualiti... saya membayar astro dan sebagai seorg pelanggan saya nak astro persembahkan drama2 melayu yg saya boleh layan tanpa perlu rasa annoying melihat kekayuan pelakon... mmg bnyk lg entertainment lain yg daya boleh pilih tp saya seorg pembaca novel agak tegar... tp skang bnyk adaptasi novel amek pelakon kayu... saya rasa sakit hati tngk pelakon tu blakon xde feel siap menguap lg... try jgk bkk channel lain tp muka pelakon2 kayu gak yg kluar
Untk fattah tu..Dia mmg dah bnyk improve tp still terlampau bnyk yg kurg
Dia mula blakon dah agak lama saya rasa tp dia punya peningkatan agak lambat

Aduradura replied at 12-8-2017 03:35 PM
Pelakon paling kayu abad ini

Wanita

meols suka tgk saharul dlm LYMA. betul2 menjadi jadi psycho sampai berpeluh2 dahi. tapi masa tu di who are yus kan sbb jadi jahat
pastu kan dia x konsisten sampai la sendu.

WajibulGhunah replied at 12-8-2017 08:33 PM
Tak dengki
tapi saya juga seorang manusia yg menonton televisyen dan ingin menonton drama2 melayu ...

PISA tu tahun 2013. kiranya dlm resume xleh claim fast learner.

kibodwatriuh replied at 12-8-2017 04:55 PM
LOL kat luar negara pun takdak kelas wajib berlakon ni. Tolong jangan poyo dan common sense lari. De ...

Sbb kt luar negara pelakon tu sndiri crik inisiatif untk buat yg terbaik
Tngk sndiri pemenang2 oscar
Berbulan2 bertaun2 kengkdg untk feel watak
Bina badan apa semua
Mmg la x boleh bandingkan filem dgn drama
Tp tngk jgk filem kita
Plakon kayu amek bahagian jgk

Meols suka tgk Ida Nerina berlakon jadi acik gomen JPN pakai tudung itik. Walaupun sekejap je tapi rasa terkesan masa dia tolak permohonan Rusdi Ramli nk tukar jantina.

aldinaa replied at 12-8-2017 04:08 PM
I sokong! I sokong dan cadangkan fatah gi kelas acting ni. Sekarang pun dah mahal, if lakonan superb ...

Walaupon aku dulu2 tak pernah ambik tahu hal si fattah ni, tp aku pernah terbaca dia ada amik kelas dgn fauziah nawi. Mgkin masa tu dia tak seaktif sekarang ni. JD dia ada jg inisiatif nk belajar. Cuma org ja tak tahu termasuk si Q ni..

masdiana-ana replied at 12-8-2017 06:58 PM
Iols setuju.. Contoh drama kt TV3 Tue miss pilot Cikgu Tue heroin kerja pilot tapi mek up sekati k ...

pilot boleh lepas rambut mcm tu ke? bukan ke kena sanggul.

Ada betul jugak apa si que ni cakap...meolz dah lama tak rasa feeling count down for next episode utk cerita melayu...

Pelakon lama pun ada kayu keras kejung..so mana2 kayu lama ka kayu baru ka sila la pi kelas

alaah elizad, ungku semail pelakon hebat pun takdak pun memilih-milih sangat. Nak cari rezeki kot. Ingatlah derang ni semua nak bayar duit kereta, duit rumah, nak kumpul duet nak kahwen. Suka-suka jah nak tarik rezeki orang takleh shooting bagai. Ingat semua kayu popular macam Patah Amin ka?Dia pun baru jah malatop dulu pun biasa-biasa aja. Taklah sendu, tapi taklah panas macam lenim. Safiq Kyle tuh baru tapi tak kayu pun? Lagi bagus kot lakonan dripada si Redza Minhat acaah best tuh? Lagi nak pukul rata semua baru kayu? Banyak juga yang baru lg bagus dr yg lama. Jangan dah sendu pastu busuk hati pulak. Puiiih.

*Dulu elizad punya lakonan hauk ok