CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: korporat

Fantasi suami yang luar biasa

Close [Copy link]
korporat replied at 22-8-2017 08:58 AM
salam

tq untuk semua comment. kami dah decide untuk bercerai since dia insist untuk ikutkan nafs ...

Takziah TT.
Pastikan tuntut hadanah anak2.
Risau pula anak2 dibesarkan si bapa yang berkiblatkan sex ni... sanggup cerai isteri sebab tak nak ikut kemahuan pelik dia.
Simpan juga bukti hobi pelik dia tu, itulah senjata untuk TT menang kes hadanah nanti.

Good luck .

salam

tq untuk semua comment. kami dah decide untuk bercerai since dia insist untuk ikutkan nafs ...

So 5th anniversary celebration esok...masih on Tak????

mnm77 replied at 22-8-2017 08:35 AM
Aku taktau kalau dia ada pakai nick lain, setahu aku dia dah bersara...

Manak kalau nak borak  ...

manak kata diri dia lejen FD......tapi newbie since 2007 .
Hari2 laung Azan subuh kat sini....
ada juga lah yg solat subuh berjemaah dgn dia

@ Deidra

maanakautauu replied at 22-8-2017 09:22 AM
So 5th anniversary celebration esok...masih on Tak????

tak payah nak terlebih caring sangat sebok wpun dia nak jadi janda
ada hati nak terai tu

Monafake2 replied at 22-8-2017 09:33 AM
manak kata diri dia lejen FD......tapi newbie since 2007 .
Hari2 laung Azan subuh kat sini....
...

Hari-hari newbie katanya sis

salam

Tabahlah TT. Ini adalah jihad TT sebenarnya. Amar makruf, nahi mungkar. Alhamdulillah TT tidak terjebak dgn keinginan luarbiasa bakal ex-shuben TT. Moga Allah mudahkan semua urusan TT. Moga TT & anak2 dilindungi dan dirahmati Allah. Moga Allah memberikan TT kehidupan yang lebih baik atas JIHAD TT ini, amin Ya Rab....

Follow Us
korporat replied at 21-8-2017 10:33 AM
Ya Allah...betul sangat tu. i sakit hati sangat. makin kucar kacirkan hidup rumah tangga i. husban ...

kne jual mcm dalam drama kamal adli/Nowa Danish - Isteri Untuk Dijual ?

tetiba teringat kisah fantasi seks Ning baizura

Takziah TT, tp nk ckp tahniah jugak psl dah terlepas dari azab. yes...make sure anak dpt pada u ok...bukti tu kumpul n buat back up siap2. Doa kami utk mu...

Hah, lagi satu jantan yg acah2 kuat agama, tapi di kawal dek syaitan. Tuh yg aku advise ramai pompuan luar sana, kalau nampak mamat mana2 yg konon berkopiah, pegi masjid, solat x tinggal, maksudnya dia bagus, orang2 camnih selalu ada perasaan yg dia pendam, dan bila kahwin semua akan dikeluarkan, banyak sangat dah kes macam nih.

Orang acah2 alim nih selalu nafsu dia susah nak dikawal, bila dapat jadi rakus, kalau x dapat jadi binatang. Orang luar tgk macam tabligh, tapi belakang tabir jadi iblis.

Jadi rata2 perempuan sekalian, carilah suami yg rajin, baik hati, berduit dan ada wawasan. Senang je nak spot laki camnih, contohnya selalunya yg baik hati nih, binatang2 (kucing etc.) suka dekat dengan dia, dia pon suka bagi makan binatang2 nih.

Deidra replied at 22-8-2017 06:57 AM
I nak suggest admin ltak button like.senang nak click utk komen yg bernas spt ini

Tq2...
Kalau ada mod baca tolong bagi point banyak skit. Boleh langkah thread pagau tinggi. Haha

MyNameIsIris replied at 22-8-2017 08:04 AM
Setuju sangat apa u cakap ni...

Sebab aku ada kawan. Life dulu2 mmg sosial. Zaman study2 dulu. Tp bila skrang lepas insaf elok je. Nak kasi nasihat pon jaga2 takut terguris hati kawan. Tp  ayat2 dia lebih kepada menyesali diri.. nasihat yang sejuk hati kita dengar.

Berbanding ada la yang aku kenal suka kutuk2 beria kengkawan aku yang sosial ni.konon macam dia tu suci. Sekali sekarang nah ko.  Nauzubillah la nak cerita. Tak padan dulu ngutuk orang pakai baju ketatla. Orang gitulah ginila.. Apa yang dia kutuk orang dulu semua dia buat.

penmarker replied at 22-8-2017 12:03 PM
Sebab aku ada kawan. Life dulu2 mmg sosial. Zaman study2 dulu. Tp bila skrang lepas insaf elok je. ...

Samalah.. kawan-kawan i dulu mostly social. Tapi bila dah kahwin, ada anak.. diorang memang totally berubah. Kat group wasap pun bercakap benda baik-baik. Takde pun nak ajak gosip kutuk kawan kerja ke, ipar duai ke, mertua ke...

MyNameIsIris replied at 22-8-2017 12:15 PM
Samalah.. kawan-kawan i dulu mostly social. Tapi bila dah kahwin, ada anak.. diorang memang totall ...

Betul sangat2. Aku suka kawan dengan orang gini..less drama and positif sangat.

maanakautauu replied at 22-8-2017 07:32 AM
warga board agama Yang selama Nee berkampong kat board agama pun dgn secepat kilat masuk sini...Ka ...

Tak tau la pulak... belum masuk lagi board agama.
I suka datang baca sambil gelak gelak... hibur hati gitu... solution dia senang walau payah nak execute... tp cerita je panjang lebar, sampai berpage lama...
Tp sampai juga ke solution dia tuan rumah... sabar la... kalau dah jenis lelaki tak leh hormat benda basic gini... baik takyah berlaki... and maybe, maybe ada yg lebih baik lagi buat TT.

aku try masuk forum tu.. ya allah geleng kepala aku...
kesiannya gambar2 body wife di tayang kat situ... mintak jauhkanla dr family aku..

penmarker replied at 22-8-2017 11:57 AM
Tq2...
Kalau ada mod baca tolong bagi point banyak skit. Boleh langkah thread pagau tinggi. Haha  ...

uol nk kaut kedit bebanyak uol masuk bod buku sana.smod seribulan pemurah uols..skali tabur busuk2 dpt 50...!