CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bini_fl

(Edisi Saiko V5) Hafiz Hamidun vs Joy Revfa. HH failkan cerai ke atas Joy, bakal

Close [Copy link]
Terima kasih rumah baru. ada tempat lepak makan popcorn  

fealefea replied at 29-8-2017 03:49 PM
Ni kes keluar melodi. Jaafar Onn komen pasal video klip zikir die yang tak sesuai dengan aksi gedi ...

perangai cam lempuk

zaza201516 replied at 29-8-2017 01:09 PM
Kadang2 meols terfikir, is this the plan afterall? HH is smart, takkan u wanna marry someone langsun ...

kdg2 aku pk camni gak..pastu aku terpk gak..hafiz ni ingat dia leh control joy..dia ingat semua manusia leh berubah n akan berubah bila da kawen..ni org bjg selalu silap..dia ingat leh ubah psgan dia bila da kawen..hello..kalau ko kawen dgn org umur 17-18 leh la berubah..ni da 30lbh kalau perangai dia mcm tu xberubah mmg dia xkan berubah sb itu mmg sifat dia..samada nk telan atau blah je dr awal2 sebelum terikat apa2..tp apakan daya, bnda dah jd..malu dpt letih pon dpt..mmg harga ni yg hh dpt utk gain pengalaman mcm mana nk cr bini kan.hehe..ps ni kalau dia nk kawen lg..kenal ponpuan..gugel2 la psl perempuan tu..kalau org komen byk xbest dr best..and ko sdiri tgk perangai dia x semengah..sila la blah siap2..sb ko tgh angau..so pkiran ko xleh pk logic..so time ni la ko kne tgk pendapat org lain psl pompuan tu..kne tnya pndapat org yg x in love dgn minah tu..kalau org lain ckp baik..makna betul la baik..

wikedsaikel replied at 30-8-2017 09:04 AM
Saja Allah uji HH ni. Canang sangat bercinta lepas nikah. Teringat pada farah lee. Bab ni. Eh HH t ...

habuan masing2.. tu dalam pa2 pn bersederhana.. jgn mendabik dada.. skali Allah nk ujii.. tunggang langgang semuanya!!!

black_handbag replied at 30-8-2017 09:35 AM
chuols perasan tak mak repah lepas dia kena bash teruk kat beautifulnara (kes mertua sebok hal dal ...

ak perasan!! sabar jnis nk luah semua bnda kt m.social

jahcomel replied at 30-8-2017 09:34 AM
x yah lh sis rekomen ngn farah lee...farah lee pn byk gak mluah dlm socmed,kan ade si ally ckp kal ...

aku suka jgk tgk farah lee.. yes dia ada juga merempan, tp rempanan dia mcm rempanan org belajar tinggi. bukan merepek meraban siap ada2kan cerita.. bg aku merempan lps cerai tu normal..cara ko merempan tu yg membuktikan ko org classy atau pon tidak

Follow Us
brainbiru replied at 29-8-2017 03:58 PM
Klu lah si mak n kak x meroyan...  N si joy admit kesalahan utama dia... X perlu lebih2 admit pun... ...

Sokong kesimpulan ko ni. Procedure2 tu jadi asbab je Allah nak tnjuk true colours seseorang.

Mmg benda ni sgt mengaibkan bg pihaK hafiz dan joy, but how they react is most important.

Dorg bukak cerita dr dlm laci psl Hafiz atau joy, org yg wise xpk pun tu. Tp reaction tu lah yg dinilaikan

Edited by black_handbag at 30-8-2017 10:04 AM
brainbiru replied at 30-8-2017 12:41 AM
Baju2 yg dia pakai kalau outing tmpt2 kabaaaabooommmm tersangat lah mai dari ulu mana....

semalam repah haplod gmbr dia kat cameron tgh bercuti dgn keluarga..dia pakai jubah chuols warna hitam tudung pon hitam. sepek mata itam. malas nak tempek pic. aku bukan la nak kutuk jubah tu, tp mcm kurang sesuailaaa repah ko gi cameron nak panjat bukit segala tu pakai jubah. semlm ms nak jungle tracking tau pulak ko pakai baju sejuk tebal warna pink, seluar ketat jgk aku tgk. tp gi cameron ni pakai jubah? i mean..hurm...
kalau ko mmg jns pakai purdah pakai jubah hari2 aku tak mengata, pelikla fashion sense sheols aku tgk

ke ko tertukar beg??? beg nak gi cameron ko terbawak gi penang ke??? pelik aku kat tmpt panas ko berbaju sejuk segala. di tempat sejuk spt cameron ko pakai baju senipis kulit bawang???

sitisitu25 replied at 30-8-2017 04:42 AM
kdg2 aku pk camni gak..pastu aku terpk gak..hafiz ni ingat dia leh control joy..dia ingat semua ma ...

Ada forumer speku sbb ini lah H beralasan kan surat cerai utk dump J. Mgkin dah x berkenan. Kakak J pon ckp cara tinggal tu mcm tinggal gitu dah xsayang.

Tp baca utusan kata H, dia dan J x communicate mcm dulu start J pi buat press conf. And failkan kt mahkamah dlu. Bg aku, J Xrespect, ikut kepala sndiri. Mmg la xguna nk bercakap dgn org mcm J kan. Lgpun J dah dikelilingi oleh penasihat2 istana fantasinya.

Edited by black_handbag at 30-8-2017 10:12 AM
aieezsy replied at 29-8-2017 10:31 PM
Klu tengok rupa asal joy...ada je kn rupe kakak bimbo dia tu

ooo setelah tgk gmbr lama ni, baru aku tau repah rupa mmg dr dulu suka fesyen baju sejuk. baju sejuk pastu bulu2..tu fav dia. mohon repah pas keluar keputusan kes ni dan sah nikah dia xsah, bolehla anak beranak pi migrate oversea. nti hari2 boleh pakai baju sejuk..2 3 lapis pon xpe

yelah dok malaysia pon takut tak tahan malu. mesti teruk kena bash nti

she replied at 29-8-2017 03:06 PM
Kakak repah ni tak abis2 nk cerita adik dia jadi rebutan

Masa dgn Dato Ray tu pon cerita tergilak ...

org tergila nk buat stok pancut sperm je kot.bkn stok org nk simpan buat bini..haha..kalau ramai sgt tergila..cuba la ngorat anak sultan selangor tu..or pengiran mateen ke? kalau derang nak, mmg betul la joy ni rebutan smpi anak raja pon nak dia..

sitisitu25 replied at 30-8-2017 10:12 AM
org tergila nk buat stok pancut sperm je kot.bkn stok org nk simpan buat bini..haha..kalau ramai s ...

dia mmg dari kecik mengidam nak jd puteri raja. fairy tales manjang ... mohonla sesape anak2 raja yg single tu kalau tingin kat repah ni. sian dia teringin sgt nak jd puteri raja. dia igt jd puteri confirm hidup bahagia everrr after keeeee??? tak jugak deknon

black_handbag replied at 30-8-2017 05:03 AM
semalam repah haplod gmbr dia kat cameron tgh bercuti dgn keluarga..dia pakai jubah chuols warna h ...

Gamaknya balik jungle tracking kne tarbiyah dgn rakan2 usroh kottt

black_handbag replied at 30-8-2017 10:14 AM
dia mmg dari kecik mengidam nak jd puteri raja. fairy tales manjang ... mohonla sesape anak2 raja  ...

mslhnye anak raja xbodoh nk amik joy buat bini..HH and tok ray je sanggup..tu pon da lari lintang pukang tercirit tinggal spjg jalan kikiki

Edited by black_handbag at 30-8-2017 04:18 PM

Episod: Membawa hati ke Cameron
(ni untuk forumners cari yg suka kutuk ckp kite xde kereta. tgk ni keta kite keta merc tau )

(#muzlimahbercuti)

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Edited by black_handbag at 30-8-2017 10:30 AM

Episod: Membawa hati ke Pulau Pinang
(#donefliptudung)

((#manalah abang HH tak balik2 rumah lagi ni)

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

lawak lah siti arifah nih

sitisitu25 replied at 30-8-2017 09:42 AM
kdg2 aku pk camni gak..pastu aku terpk gak..hafiz ni ingat dia leh control joy..dia ingat semua ma ...

iols cadangkan HH amek jela minah2 kg yg x bercampur sangat dunia luar (xtau la wujud ke lagi minah sebegini ulu) yg wujud pun dah disambar sohai laksa...
kalau wujud sng la skit dia nk control.....

gelak sorang2 aku pg nih dpn pc

black_handbag replied at 30-8-2017 10:03 AM
semalam repah haplod gmbr dia kat cameron tgh bercuti dgn keluarga..dia pakai jubah chuols warna h ...

dah mcm kecelaruan identiti kan c repah ni....aku pun tgok gaya dia cam pelik n x sesuaii..... dah ngape begitu...klu nk ootd pun biolah yg ptt2.....hehe