CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CikSiti07

~ Sekadar Luahan ~

ish TT ni.. move on please! please be strong and open your heart.

pink baru kena tinggal less than a month, now dah jumpa org baru.. mula2 memang rasa susah nk lupakan monyet tu, tp bila kita bukak ati kita, 1 pergi 10 mari.. haha.. memang ada tringat kdg2, tapi bila fikir buat apa nk bodohkan diri kt org yg x ingt kita pun.

lil_sparky replied at 12-9-2017 01:55 PM
Thread btl ke x..lil xsure.tp lil pnh tgk tt..gebu putih2 oii..segak sungguh

segak katenye..

warghkahkahkah..

ok abam sagoo dengari je la smbil mengangguk kepala ini dgn penuh tawadoqqqqq

CikSiti07 replied at 12-9-2017 02:29 PM
kalau tak keberatan boleh cerita balik tak?macam menarik je walaupun dapat baca atas je..

alah kena taip balik la mcm ni. malasnyaaaa.hehe

NE_KO replied at 12-9-2017 06:41 PM
alah kena taip balik la mcm ni. malasnyaaaa.hehe

Jejari gemuk eh sbb tu mls type?

mrizumi replied at 12-9-2017 11:04 AM
Haha..byk quote plak

Haha..quote lagi! I need to distract myself from him..nasib baik skrg da hook dgn manga baru..so xdelaa duk teringat kt boipren ai tu..kekeke~~

CikSiti07 replied at 12-9-2017 01:13 PM
Kita sekapal kah??huhu

Xdelaa sekapal sbb ai x jatuh cinta ngn laki org..hihi..cume senasib jelaa kot..problem dlm mencintai seseorg..uwaaaaaa~~

Follow Us
Tak habis2 masalah centa uol. Sindri cari penyakit. Punya la berbakul nasihat porumers siap kata2 semangat diberi kat uols dulu untok lupakan jantan tu, uol tetap tak buat. Masih berada di takuk lama uol ini. If uol jadi menikoh jadi bini talaan kedua, ada masalah nanti jangan uol buka tered kat sini. Memang aiol lahar ja cam pagi ni.

hg suka buat diri look pathetic kan? Hobi ka
ala2 heroin teraniaya sangat... sedey berjujuran airmata gitu...
heroin teraniaya buatan sendiri ni yg hakak dpt map kat hg ; heroin ombak rindu

salmon-suki replied at 12-9-2017 11:27 PM
Haha..quote lagi! I need to distract myself from him..nasib baik skrg da hook dgn manga baru..so x ...

Haha...ow..manga anime apa kah itu?
Best x?
Off topic skit je tt..sorry..

Awk. I feel u too. Mmg payah nak let go semua ni..kadang2 bila orang marah2 maki sbb kwn dgn laki org tapi org lain tak kan faham. Perasaan dtg tanpa diundang..gelaran apa2 betina gatal sume i dah kena..and i  sndri tak nak lukakan hati kaum i sndri..sjujurnya bagi i tak pernah terlintas pon dalam hidup i akan hadap nak ada hbungan yg tak ke mana ni..huhu..sy doakan awk baik2 saja dan semoga pengakhiran kisah cinta awk berakhir dgn baik dgn whoever jodoh awk..doakan sy jgk okay..

Sudahlah main cinta ngan laki org tt x sedar diri nk cemburu..hello tt.2taun kau main cinta x pikir dosa pahala agak2 jantan tu ada effort tak nk amik kau jd bini no2 dia??nk pisah konon kau x tahan cemburu..buang sikit perangai tamak tuuu.aku harap kau seksa tanggung padah lama selama mana bini dia terseksa hadap laki curang.

mokcikKSKB replied at 13-9-2017 10:40 AM
Sudahlah main cinta ngan laki org tt x sedar diri nk cemburu..hello tt.2taun kau main cinta x pikir  ...

Hahahhahaha. Mok cik lama x tgk chuols melaser

cmf_blingblings replied at 11-9-2017 06:33 PM
laki orang mmg teror bab-bab mengayat pompuan, patutlah ramai cair

tak betul statemen tu.
kalu betul da ramai yg kawin somi org

bangcak replied at 13-9-2017 04:51 PM
tak betul statemen tu.
kalu betul da ramai yg kawin somi org

betullah, mmg ramaipun yg kahwin laki org, yg terbercenta lagi ramai, yg ter mengandungpun tak kurang ramai

aku baca thread ni last monday. tapi hari ni baru nak komen.

TT, ko tak rasa weird kah segala mak and adikberadik that guy berkomplot sekali dia berskandal ngan ko?  

what kind of family is that?

tingat pulak news, yg 1 family accident baru balik menikah bini no 2 ke apatah.  bini no 1 tak tahu. so may be not so weird la kot.

anyway, ko nak masuk that kind of filial relationship kah? nanti lagi 3 bulan nak menikah ngan ko, dia jumpa another pompuan yg tak kisah jadi spare part pulak. family pun layan kan jugak, cinta agung yg terlambat sampai gitu.

mcm lahanat ya gitu. bagi blessing to the son/abang to adakan affair. takde rasa guilt langsung. perangai mcm org takde akal.

to org2 yg ckp takde planning ke apatah tu, terjatuh cinta tak sengaja w a married person, u deserve all the miseries in the world ok. perasaan kalau tak dipupuk, takkan grow to be  like that.

next time ada skank main cinta w ur dad, and hurt ur mom, agaknya korang will be accommodating to the skank tak? welcome new mommy into ur life wth aplomb ya.

mrizumi replied at 13-9-2017 09:01 AM
Haha...ow..manga anime apa kah itu?
Best x?
Off topic skit je tt..sorry..

Hihi..sy bce manga "ghost hunt"..not bad laa..sori tt..off topic gk ni..ni cara nk bt sy lupakn akn problem dgn c dia..my self reliever..

TT, lama dah aku folo crita ko dr dlu sampai skg...xpenah ade gembira lgsg ke dlm hidup ko??
Sikit2 ko lembik bila laki tu dtg cari ko..kalau aku, aku maki sampai aku akan jatuhkan maruah die, maruah makpak die..

Ape hal ko dah kawen sebok2 nak carik aku lg..mentang ko tau aku ade pasaan kat ko dlu so ko still carik aku?? jantan gini mmg pangai hanat TT oit...die main2 kan ko je tuh..

Percayalah...bila die kantoi ngn bini die nanti die kata ko yg kacau umah tgga die..
Buat TT, sudah2 la meratap pilu, hidup ni terlalu indah nk mengadap sorg jantan je..

Ramai lg laki2 yg baik kat luar sana..dah ko sebok mengadap cinta palesu jantan ni..bila masa ko nk berkenalan ngn laki baik yg lain..

Jgn sempitkan hidup ko dgn masalah remeh temeh gini...hidup xde laki takkan mati..cuma sunyi sikit je..so, cara aktiviti yg bole fullfill kesunyian ko..

AKu dlu masa berkenalan ngn laki org..xde pun die nak simpan aku lelama sampai setahun 2..gentle gila bwk duit nk pinang aku jd bini kedua..time ni xde bercinta lgsg pun..cume die minat aku sesgt walaupun aku garang..

Tp aku maki die sampai hidup die x bermaruah nk kacau hidup aku..aku aim nak carik org single buat suami..bkn suami org..

Lg ko terhegeh2..lg ko melayan selgi tu la hidup ko mcm tu je.. kite yg ubah hidup kite..bkn org lain yg tentukan hidup kite..

Just my 2cents.

utk tt,bila ko nk sgt bnda tu,ko akn bg mcm2 alasan utk defend diri ko,utk hilngkn rase bersalah dlm diri ko...ko tau bnda tu salah dr mula lagi..
pg mampus dgn ko kenal dia 3 bln sebelum dia kawin,dia bertanggungjawab kat isteri dia,knp kita x kenal lagi awal,family dia tau(family apa mcm ni,klau abg aku ade scandal aku maki dulu abg aku bukan g cover hubungan dia)...
itu semua alasan je
ko pernah tgk film yg pengantin last2 xleh kawin dgn pasangn dia n kawin lari dgn cinta hati/true love dia....mmg ala2 sweet sgt kan..indahnya dunia hero n heroin..
tp pernah x kita letak diri kita dlm diri org yg ditinggalkn??

dah 2 tahun kn tt dgn laki org tu.nape still xkawen lg ye?tt xnk jd 2nd wife ke laki tu blum ajak kawen? base on tt stori kwn2 n family laki tu da kenal sgt ngn tt kn.so proceed la next stage.should be no problem.n if tt xsanggup nk jd 2nd wife, just tinggalkan je laki tu n cari laki single lain.syg n cinta tu bila2 boleh dtg n pegi.sowly n take time tp tu yg terbaik.

mongoose_kidz replied at 15-9-2017 03:30 PM
utk tt,bila ko nk sgt bnda tu,ko akn bg mcm2 alasan utk defend diri ko,utk hilngkn rase bersalah dlm ...

aku nk p mampos kan td x sampai ati..betul la ape ko kata..kuarga kite buat pangai simpan pmpuan lain selain kak/adik ipar kite..
mmg aku maki maki jgk hidup x sedar dihuntong tu.. esok2 org mengata makpak x ajar anak hormat istri kejam ngn istri dah sah2 la badik2 kena tempias sama..

Realitinya dpt jantan cmni, aku mmg bg tamparan maut dlu disulam maki hamun kalau aku dpt tau die da berbini tp duk kacau2 aku..
Da kena lempang maut dari aku baru tercengang or baru boleh tersedar dr mimpi..

Utk TT, ko kalau dpt jantan suke mulut manis pastu janji lahanat cmni, kalau ko dpt, make sure ko tampar die sekuat hati.
Tak payah lembik sendu..jgn igt kite ni lembut2 die bole main2 pasaan kite..jgn igt kite ni manja tp kite ni xde pasaan marah..

Pas ko tampar pastu ko maki die..ko ckp yg die tu sedeh nth2 bini die pun x sanggup layan pangai bangang die..nth2 bini tetiap ari kena sentuh sental badan ngn klorox sbb jijik ngn die..
Ko igt ko hebat sgt nk main2kan hati org..baik aku sumpah ko mampus pupus cpt spy org lain pun boleh hidup tenang xde sampah dlm masyarakat.

Eii..marah betoi aku pmpuan lembik2 sanggup jd victim ni..ni dah tahun berapa dah cik kak..pls be smart for sake of your life and your next generation's life.