CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dovob

Gerunnya!!! Umur Umat Islam Hampir Ke Penghujungnya Ke? Are You Listening?

Edited by dovob at 16-11-2017 11:52 AM

cukup tak?

tak cukup dgn belajar pun berbusiness, belajar pun dalam RIBA NYATA. tak cukup penuh dgn ribawi ye.

tambah satu lagi "gengster dalam kerajaan Malaysia". ajaran setan memang ler mcm tu. BODOH PIANG, TAK SEDAR DIRI TU SYOK TIDUR SEBANTAL DGN SETAN.

wakakakaka. hari2 baca surah AlFatihah, tapi tayang gaya GENGSTER. siap pusing tang konar ya. hahahahsha.

awak tak tahu ke, siapa yg dah kena pusing? toksah mimpi, nak tukar tajuk. okey apa  bil air lum lagi. rasa mcm saya disempitkan atau GENGSTER sudah tersepit? hahahahaha.

polis pun ada yg terlibat gengster ye. celah lagi majlis perbandaran ye. tuan tanah janji apa ye kpd YDP gengster cara halus tu?

aps nama tuh, rumah setinggan? dulu ye, org melayu ni BODOH. org putih balaih tanah MELAINKAN penduduk asal disitu ye. dari hutan, dah jadi kampung. kini dah jadi taman. gengster rasuah byk mana kpd YDP tu? makan dedak ke tu? suruh org melayu lawan kerajaan ke tu?

hahahahahaha. sebelum jadi havoc, lebih baik saya nasihat KHAS gengster2 dalam sistem kerajaan tu, toksah PERASAN layak diampunkan-Nya. bila JELAS matahari terbit disebelah barat selepas ini, buat le baik mana pun, tetap juga tak berguna ye. hahahahahaha. bodoh yg tak sedar diri tu bodoh piang. hahahahahaha

apa yg korap dan korup selama ini? atau mencari fakta disebalik kebenaran?

[youtube]ZpqRYwfFPTA[/youtube]

dovob replied at 16-11-2017 11:16 AM
saja nak tanya. nak sgt ke saya tayang semua sekali isi kandungan surat kemudian saya attach mas ...

apa nak buat
hang nak dok dalam kebodohan dan kebangangan lagi
sebijik cam anjing salak bukit je
tarak berfaedah sikit pun
ni nizam ooiii - nak pesan sikit
hang gi lah main layang-layang dgn bebudak tu
taklah banyak sangat dosa hang - mengumpat, hina, fitnah adu-domba dengki khianat
atau gi dangdut karaaoke pun taklah teruk dosa hang kat sini ni
atau masuk dalam hospital bahagia tanjung rambutan - lagi le hang selamat

orangbesi replied at 16-11-2017 11:35 PM
apa nak buat
sebijik cam anjing salak buk ...

oh ya. awak ni asal orang yg mana ya? asal dari negeri mana? rumah asal awak kat mana ye?

saya?
saya ni asal orang yg diciptakan oleh ALLAH. asal pula dari negeri akhirat. rumah asal saya syurga ye.

takat sembang terkemut-kemut gaya orang bodoh wal bahlol tu, tak perlu rasa diri awak itu betul-lah sgt ye. ulama awak pun tak pernah cerita hal ini kepada awak ye?

terkemut-kemut ke tu? hahahaaha. tak sedar-sedar diri tu bodoh ke tu selama ini?

tu pun berlagak nak nasihat saya ke tu?

kurang-kurang, ahli syurga kenal siapa ALLAH. kenal lah pula asal-usul dirinya ye.

awak pula makin bercerita makin tenggelam. syok sendiri dalam kebodohan nyata ye.

lagi LAGHO perasan diri tu gheti ye? hahahahaha. layak masuk syurga bila tak kenal diri sendiri ke tu? toksah sembang gaya bodohkan diri leh tak?

bukankah saya sudah nyatakan sebelum ini, saya ini AHLI SYURGA. awak pula penghuni neraka. takat syok sendiri tu, boleh BELAH ajelah ye.

Edited by dovob at 17-11-2017 02:26 PM
apa nak buat

oh ya, bukan ke awak mengaku dan hina diri awak itu anjing kurap? memang ler, di negeri akhirat nanti, jadilah awak seperti itu ye. hahahahaha.

awak ni orang yg bodoh ye? sendiri mengaku anjing kurap, last-last kata kpd orang lain ke tu? hahahahaha.

tayang gaya anjing kurap memang mcm itulah ye. bodoh piangnya orang yg mengaku anjing kurap itu ye. masuklah neraka dgn wajah anjing kurap yg awak suka hinakan itu ye (awak yg hinakan diri awak, ada orang lain paksa?)

hahahaha, jenis menyemak skrin, tayang pula salakan anjing kurap, memang patut muka mcm anjing kurap diakhirat kelak ye.

ALLAH angkat darjat manusia SESUAI dgn apa yg DIA ilhamkan. awak pula hina diri awak kerana ALLAH dah ilhamkan ilmu kpd ahli neraka agar INGAT! jgn jadi BODOH spt yg DIA maksudkan.

hahahaahaha. anjing kurap yg bodoh ye. memang layak masuk neraka. apa nama tu yg awak kata "malaikat tu pompuan?". bukti nyata orang yg layak masuk nerakalah tu. hahahahaha.

org mcm awak nak nasihat saya? butuh emak awak lah ye. hahahahaha.

apa nak buat

bukankah saya dah nyatakan, betapa korap dan korupnya kerajaan dizaman ini. semua gengster duduk dalam sistem kerajaan ke tu?

ALLAH bg kpd manusia semuanya secara percuma aje ye. tapikan, manusia yg bermuka anjing kurap mana gheti apa2. tu pasal le saya kata awak itu bodoh kerana ALLAH tak suruh hinakan diri sendiri spt anjing kurap, akan tetapi ALLAH suruh menyembah segala apa yg dilakukan semata-mata kerana ALLAH.

hahahaha. dulu ye, orang cina ada kata kpd saya "polis ni anjing!". saja nak bgtau, utk ingatkan kpd awak ye,sedar-sedarlah diri itu ALLAH ilhamkan atas sebab apa ye.

mestilah ALLAH ceritakan SIAPA DIRI AWAK ITU agar DIA jelaskan kpd orang-orang yg benar-benar beriman kpd ALLAH, DIA ada dimana-mana.

tak mau tembak saya ke? bom ke? kote ada ke tak ni? hahahahahaha.

Follow Us
hujung bulan 10, jiran sekampung tayang surat majlis perbandaran. 2 buah rumah dapat surat itu ye. rumah yg dihuni oleh saya ye, dapatnya surat bulan 11. tarikh sama sahaja. maksudnya apa ye?

dalam kerajaan ada kaki gengster kampung tanjung rambutan yg nak sgt ALLAH azab ye. tu pun tayang gaya salakan anjing kurap ye. maklumlah, awal2 awak yg menghina diri awak itu anjing kurap. dan dulu, orang cina ada bagitau saya (geng fengshui), "polis ni anjing!".

kalau buka surah Al-Kahfi, ada ler sekor anjing jaga di pintu luar orang gua itu ye. bukankah saya dah bgtau awal2, saya TAHU BANYAK, awak aje tayang gaya bodoh salakan anjing kurap selama ini ye.

saya saja PROVOKE yg dalam GUA tu. sembunyi dan kerana itulah, saya leh gelar dgn nama ini "katak dalam tempurung". tukang penyampai itu kan anjing. jelir lidah aje. orang lain takut ler dgn anjing, tapi saya ni pernah SEPAK anjing mcm itu aje (terkejut sambil melatah aje).

bila saya mula melatah, tak lama lagi anjing tu kena penyepak dari saya lah ye. hehehehe

dovob replied at 17-11-2017 02:16 PM
oh ya. awak ni asal orang yg mana ya? asal dari negeri mana? rumah asal awak kat mana ye?

saya? ...

saya ni asal orang yg diciptakan oleh ALLAH. asal pula dari negeri akhirat. rumah asal saya syurga ye.
takat sembang terkemut-kemut gaya orang bodoh wal bahlol tu, tak perlu rasa diri awak itu betul-lah sgt ye. ulama awak pun tak pernah cerita hal ini kepada awak ye?
terkemut-kemut ke tu? hahahaaha. tak sedar-sedar diri tu bodoh ke tu selama ini?
tu pun berlagak nak nasihat saya ke tu?
kurang-kurang, ahli syurga kenal siapa ALLAH. kenal lah pula asal-usul dirinya ye.
awak pula makin bercerita makin tenggelam. syok sendiri dalam kebodohan nyata ye.
lagi LAGHO perasan diri tu gheti ye? hahahahaha. layak masuk syurga bila tak kenal diri sendiri ke tu? toksah sembang gaya bodohkan diri leh tak?
bukankah saya sudah nyatakan sebelum ini, saya ini AHLI SYURGA. awak pula penghuni neraka.

apa dia - hang org yg diciptakan ALLAH    tak pernah aku dengar lawak bodoh camni
asal negeri akhirat plak  laaa akhirat tu akhir bukan awal lah bodoh
syurga ke?  syok sendiri, masuk bakul angkat sendiri

jauh sangat akhlak hang dan sifat2 dr MUHAMMAD RASULULLAH dan org2 yg beriman
hanya sesuai utk digolongkan dalam - orang2 gila

dovob replied at 17-11-2017 02:25 PM
oh ya, bukan ke awak mengaku dan hina diri awak itu anjing kurap? memang ler, di negeri akhirat  ...

lagi baik jadi anjing kurap
hanya  dihina/menyampah dek manusia yg bongkak/takabur/sombong/ujub/bangga
dan tak banyak dosa dr memperlekehkan/hina/maki/ugut org2 lain - cam hang dok buat leee

kalau tak tau nak merendahkan diri
dan menghormati sekalian makhluk
- camna RABBULALAMIN nak menghormati sebaik-baik kejadian ni

orangbesi replied at 17-11-2017 08:57 PM
hanya  dihina/menyampah dek manusia yg bongkak/takabur/sombong/ujub/b ...

rasa boring pula baca post sampah awak ketika ini.

gini ajelah ye.

awak layan sorang2 ajelah ye dalam forum ni. hehehehe. dari layan post2 sampah awak tu, lebih baik layan movie. hahahaha

orangbesi replied at 17-11-2017 08:52 PM
saya ni asal orang yg diciptakan oleh ALLAH. asal pula dari negeri akhirat. rumah asal saya syurga ...

apa dia - hang org yg diciptakan ALLAH  tak pernah aku dengar lawak bodoh

post atas ni siapa punya ye? post sampah aje.

bila anjing kurap jadi butuh emak awak, maka jawapannya adalah "emak anjing cipta anaknya".

wakakaka. jenis betul2 bodoh piang ke tu? hahahahaha. sekor anjing kurap diciptakan oleh emak anjing yg berkurap? hahahahaha.

soalan bodoh tu menjelaskan awak itu anjing kurap yg bodoh piang nyata. lepas ini, awak PRIT aje tepi pantai tu, mana tau jadi anak anjing kurap. hahahahaha

saya ni asal orang yg diciptakan oleh ALLAH. asal pula dari negeri akhirat. rumah asal saya syurga ...

oit sampah sarap yg bodoh piang aka anjing kurap.

hahahahahahaha. gi tanya sultan2, mana tau leh jumpa yg berakhlak tu ye.

hahahahahaha. saya peduli apa dgn post sampah awak itu ye? panjang2 taip pun bukan saya baca kesemuanya pun.

si anjing kurap prit di tepian pantai tetiba jadi anak anjing kurap (awak le tu). tu yg bodoh piang tu. hhahahahaha.

Rate

1

orangbesi replied at 17-11-2017 08:57 PM
hanya  dihina/menyampah dek manusia yg bongkak/takabur/sombong/ujub/b ...

hanyadihina/menyampah dek manusia yg bongkak/takabur/sombong/ujub/bangga

gi ajelah awak sekor2 jadi anjing kurap ye. hahahahaha.

saya hina anjing kurap ke tu? ada ke ALLAH syariatkan utk hinakan diri sendiri sebagai anjing kurap? hahahahaha. manusia transformer genetik ke tu. orangbesi bertukar kpd anjing kurap!! leh buat movie terbaru transformer tu.

pelakon sampingan : orangbesi aka anjing kurap aka spy decepticon versus dgn kutu babi. hahahhahaha. kutu babi tukar jadi baby orangbesi. wakakakakaka.

oeekk oeek ooeekkk.... ops.. tukar jadi keldai ke tu? HAHAHAHAHAHA. GILA KENTANG BODOH PIANG MAMAT SEKOR NI. HAHAHAHAHA. TAHAP BADUT

nanti hina diri tu seperti ini. ALLAH dah cipta sekor utk awak sekor tu ye.

jenis nak tolong agama siap hina diri anjing kurap lak tu. ALLAH dah bg sampel utk awak sekor aje ye. hahahahaha

[youtube]ex8hj93RK5g[/youtube]

transform, jadi labah2 anjing. transform jadi orangbesi. genetik anjing kurap ke tu awak ni?

bukankah ALLAH ilhamkan ilmu bodoh piang itu KHAS yg bakal jadi anjing kurap? eeeeeeee, dah jadi orang pun gi hina diri jadi anjing kurap?

eh? bukan ke dulu awak yg kata "malaikat itu perempuan?" diam tiga pat hari terus buat perangai anjing kurap ke tu? kata2 kan doa. doa diri sendiri nak jadi anjing kurap ye? bodoh piang le tu ye. hahahahaha. pusing konar pusing mai, bodoh terus jua akhirnya. HAHAHAHAHA

jauh sangat akhlak hang dan sifat2 dr MUHAMMAD RASULULLAH dan org2 yg beriman
hanya sesuai utk digolongkan dalam - orang2 gila

ada sekor anjing kurap yg lagi gila. tak mengakui ALLAH cipta dirinya sendiri. ajaran anjing kurap prit tepi pantai ke tu. terus keluar orangbesi jelmaan anjing kurap. wakakakakakaka

ayat atas tu KONON diri awak tu sucike? anjing kurap mcm awak sucike? mengaji dgn guru yg ditakdirkan jadi anjing ke tu? hahahaahaha

oh ya, awak ni cara orang yg berakhlak spt Rasullullah ye? TERUSKAN USAH yg sia2 itu. zaman ini zaman duit. zaman tunggu lingkup melingkup aje ye. hahahahaha

nanti awak jumpa orang yg berakhlak tu, awak bgtau ye.  kalau standard tak dak duit terus pening tu,  tak berakhlak le tu. tu pun BODOH PIANG tayang ayat KONON2 saya nak ikut orang yg mengaku diri tu anjing kurap? hahahahahahs

oit anjing kurap. berapa byk pil awak dah telan tadi? hahahahahaha.

nanti awak jadilah orang yg berakhlak ye. saya SEMAK tgk orang spt awak. seb baik le, saya ni orang. hahahahahaha.

saja saya nak bgtau, ada satu jenis teknologi namanya heating rotor. carilah sendiri apa itu heating rotor. memang tak ada dalam rekod. hahahahaha

hahahahaha.

[/youtube]Av4gaCWj2Iw[/youtube]

dovob replied at 19-11-2017 12:37 AM
oh ya, awak ni cara orang yg berakhlak spt Rasullullah ye? TERUSKAN USAH yg sia2 itu. zaman ini za ...

apasalni nizam
tak terlayan aku dah ke
kantoi abis ke ngan ayat2 mereng mencarut hang tu
dah tak tau yg mana BENAR dan yg mana BATHIL dah ke
kira dah nak lari terkangkang-kangkang dah kottttt

kalau dah tak boleh berakhlak atau memperbaiki akhlak dr masa ke semasa
hhmmmmm masih lagi jadi hamba hawa nafsu yg bergejolok lah jawabnye
betul tak nizammmmmm

pasal hang kata hang diciptakan ALLAH, perasan le tu
sedangkan babi kurap pun ALLAH jadikan bukan dgn sia-sia tauuuu
nak tunjukkan kat manusia bengap yg perasan lebih - yg mereka tu lagi hina dr babi kurap
dan takyah perasan le hang tu orang
kalau akhlak buruk sangat bila berforum kat sini - buruk juga le yg akan didapati