CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2995|Reply: 15

Kena Warning lagi dalam Mimpi

hollaaa...

setelah sekian lama aku menyepikan diri.. kali ni dapatlah aku join dan berkongsi kisah aku yg penuh mistik ni.  Aku lama senyap sebab apa? Sebab aku dah tak kena gangguan.. tidur aku nyaman tanpa "rasukan" dan amaran menerusi mimpi..

kalau ada dikalangan korang yg pernah baca kisah aku yg hampir dirogol jin dlm mimpi, gara2 aku rapat dgn seorang ustaz dari seberang dan juga seorang perawat, tentu korang akan tahu lah kronologi kisah hidup aku.. yg tak habis2 dgn mistik ni...

so, aku cedok sket je dari kisah aku dgn ustaz tu... aku dah pun breakoff dgn dia, awal thn ni... dan selepas aku break off dgn dia, Alhamdulillah.. hidup aku, slowly jd aman.. takde lagi gangguan dr mana2 makhluk dlm mimpi aku tu.... Alhamdulillah... walaupun lepas beberapa bulan, aku adalah rapat dgn mana2 lelaki (mungkin takde ilmu agama/perawat), hidup aku still aman dan boleh tido nyenyak...

nak jadikan cerita, dlm bulan lepas... tetiba aku dpt sorang kenalan melalui WC.. just kawan borak2 je lah... lagipun pangkat adik2 je....
lepas beberapa hari dok sembang2... aku cam rasa boring plak pada satu weekend ni,  sementara nak tunggu dpt housemate sebagai peneman

boleh pulak aku dpat idea, nak suruh si mamat ni teman kan aku makan kat luar... kebetulan , dia pun free.. so, dia pun setuju lah.... so, hari Ahad malam tu, kami pun kuarlah gi makan... sembang2 bodo2 je.. nothing serious... sbb aku just anggap dia ni adik2 je... umo pun lebih kurang baya anak sedara aku... haaaa!! jauh bebenor kan bezanya...

lepas dah abis makan tu... aku cepat2 nak balik... ye laa.. esoknya kan keje.. so.. dia pun setuju... lepas masing2 dah bwak haluan balik ke habitat masing2... malam tu,  aku pun tido laa ... cam biasa.. kul 12 lebih.. dah padam... tido... jam 1 pagi.. ok lagi.... jam 2 pagi.. maaaaasihhh lena..... and.... lepas je 2.30 pagi... (in between 2.30 - 3.00 pagi), ibarat roh aku di bawa ke satu tempat... bukan bermaksud ada sesuatu yg bawak... tapi dalam mimpi tu, aku sendiri yg pergi... sebab, dlm keadaan realiti.. mmg ada rasa nak terrr kencin.... haaa.. drp rasa realiti nak terrr kencin tu lah.. "benda" tu ambil kesempatan kat aku..

jap2... nanti sambung balik..

Rate

1

amik kesempatan cmner..
cer justify cer justify

suka nawww pause pause......

Haiyaa....

Anticlimax betullah tt ni

heloo.. heloo.. sabar2... jgn gelojoh... smlm byk nawww gangguan... maklumlah kat opis...

ok.. la ni iols sambung kembali...

Lewat malam nak mencecah ke pagi tu... aku tiba2 dpt mimpi....
Mimpi gi toilet... kalau sebelum2 ni, dlm mimpi, aku selalu di bawa ke toilet yg dah usang, tapi, kali ni, aku pegi ke toilet yg moden.. yg mcm skrg ni lah...  gambaran dlm mimpi tu, seperti toilet awam...

well, keadaan dlm toilet tu terang benderang... mcm kat RnR lah.. terang je kan.. (tapi ini bukanlah kat RnR).  So, sampai kat toilet, aku pun terus masuk... masa aku masuk toilet tu... elok2 je aku nak tutup pintu toilet, tetiba...  ada "Manusia" yg menolak pintu tu ke dalam.. dgn kata lain, dia pun nak ikut masuk... aku terkejut tapi aku tak lepas kan pintu tu.. aku tetap tolak pintu tu utk dikunci, sambil aku jerit dari dalam , "heyyy.. ada orang lahh!!" (maksudnya, aku tgh nak guna toilet tu.. dia plak sibuk nak  masuk). Tapi dia tetap degil.. tetap dok tolak2 pintu aku....

cer pk, kalau orang biasa, mesti dah ckp, "sorry"... tapi makhluk badigol ni tetap dok tolak2 pintu tu.. dah tak pasal2 main tolak2 pintu dgn aku.. aku tolak ke luar, dia tolak ke dalam...
Dalam pada main tolak menolak tu, aku sempat pandang ke bwh pintu... mmg Nampak body Manusia berdiri depan pintu tu... pakai baju kurung berwarna putih.. bercorak bunga kaler purple.. (haaa.. punyalah tajam penglihatan dan ingatan aku).

aku geram, sebelah tangan aku mmg tahan pintu... dan tangan aku sebelah lagi yg pegang handbag ni... aku hanyun handbag aku (handbag tali panjang.. a.k.a. zaman 90-an), ke bwh pintu, dgn harapan dpt melibas kaki "Manusia" tak reti Bahasa tu.... lepas aku hayun, badan "Manusia" tu takde lagi depan pintu... lege aku...

tetapi..... pintu still jugak bergerak dan ditolak2 supaya dibuka... nak jadikan citer...
aku terlepas tangan dari menahan pintu... dan pintu berjaya di tolak ke dalam.... walaupun sekejap, aku sempat menjeling keluar toilet tu... tau tak.. apa yg aku nampak... ??

Badan Manusia tu mmg dah takde.. tapi yg tinggal hanya tangan (pergelangan tgn) yg melekat kat pintu (menolak2 pintu tu)

dlm pada terkedu bila nampak hanya tangan saja yg melekat kat pintu.. dammm!! daun pintu tu hentam muka aku... (sbb tangan tu lah yg tolak). aku jatuh terduduk.. (sib baik toilet yg toilet bowl tu)... then aku dgr suara ketawakan aku.. betul2 secara reality di tepi telinga aku...

aku geram sgt2 masa tu, bercampur rasa takut jugak... aku boleh jerit dan cakap, 'hoiii.. kena muka aku lah"... dan jeritan tu memang betul2 keluar dari tekak aku, membuatkan aku tersedar dari tido... berpeluh gak aku masa tu... dlm gelap, aku raba2 cari hp... nak tgk jam berapa...
tgk2.. jam kul 2.50 pg... tetiba ada rasa nak terrr kencin....  aku tahan sampai pagi... nafas ketakutan yg mcm laut bergelora ni pun tak reda... ini kan pulak nak bgn pi toilet... buatnya jadi secara reality... tak ke naya aku...

aku Tarik selimut, dan ambik bantal.. serkup ke muka aku.... dlm hati baca ayat kursi... then sambung tido.... ambik masa gak terkebil2 bijik mata ni.. sambil otak ligat berfikir... dah lama aku tak diganggu mimpi2 mistik ni... nape tetiba aku kena plak mlm ni....

hah!!! sah2 mamat tu!!! takpe2..... esok siang aku nak text, Tanya & siasat background dia ni....
lps dpt idea tu.... slowly..... mata aku dapat dilelapkan hinggalah ke subuh......

Rate

1

Follow Us
okeyyy, lagi???

mimpi dia macam game silent hills. banyak
babak hantu berlaku dalam toilet.
ada babak masuk tandas dengar suara menangis
tapi tak tau tandas yang mane. jadi kena selak
satu2intu tandas kikiki

lepas tu?

lagi....lagi... pas tu ape jadi tt??...

ok boleh tahan

agak seram.....

ok lagi lagi...

bila nak sambung tt?

Edited by beruangcomel at 12-10-2017 08:32 AM

guys... sorry buat uols tertunggu2... dapat sambung sket je ni....

ok, keesokannya, aku cuba karang2 ayat utk Tanya kat mamat tu.....

ayat nak kena susun elok2 supaya tiada hati yg terluka.... aku kalo boleh takmo lah mamat tu syiokk plak kat aku... sbb aku mmg tak de fefeeling dah dgn mana2 lelaki.....

alamak... kengkawan... aku tinggal sorang plak dah kat opis.. semua pakat balik awal ari ni....

I promise, iols akan sambung bbalik dlm masa terdekat..

Edited by beruangcomel at 12-10-2017 08:29 AM

Sambung balik kisah yg tergantung td...

Pg esoknya, aku x yah susah2 yg roger mamat tu... tup2 dia greet aku dulu... ok lah, aku sambut baik greeting dia tu... then.. aku pun trus tanya kat dia ttg asal usul keturunan dia... dia pun tak suspect apa2 terus ckp yg mak dia mmg asal org perak, dan ayah dia pun sama cuma ayah dia dr keturunan... (aku x nk sebut... aku rasa its quite sensitif). Ok... bila dia dh ckp cam tu, aku pun mmg sedia maklum org2 dr keturunan ni mmg ada ilmu.. tp ilmu diaorg tu lebih utk ketahanan diri, perlindungan diri sendiri & x membahayakan org lain. Cumanya saka milik nenek aku yg ada masa2nya follow aku.... amat tidak suka aku mendekati lelaki2 yg dr keturunan ber'ilmu'...

bila dia dah cakap mcm tu, aku  pun just jwb..."okayy"...  Aku rasa, dia suspect something... tanya gak kat aku, nape aku tanya cam tu kat dia... tapi aku malas nak citer.. aku just ckp.. "instinct". Then, dia pun start lah segala khutbah & tazkirah dia pasal benda2 mistik...
hahhh.. nampak sgt ... nampak sgt, instinct aku kuat pasal dia ni.... then, dari situ, aku mengingatkan diri aku supaya jauhi je budak ni... (muda belia lagi.. layak dipanggil budak). Dia mmg ada suggest aku pi berubat.. dikalangan kawan2 dia pun ramai yg boleh mengubat.... aku just ignore segala saranan dia.. sbb aku mmg tak sudi dah nak ada apa2 communications dgn dia.. apa lagi nak kuar jumpa dia lagi..walaupun hanya utk secawan kopi... isshhh sorry ler..... aku ckup tak suka tidur aku diganggu mimpi2 mistik yg terasa realitinya. itu satu hal, dan dalam mimpi tu, semuanya lebih kepada nak mencederakan aku, cekik aku, hampir dirogol jin, kena hempuk dgn pintu, babs hutan kokah kaki aku, manusia monster tarik aku suruh jilat darah mengalir kat leher dia yg putus... eiii... semuanya mengerikan.. thats why aku fikir, aku tak nak dah layan budak ni.. walau sebaik mana pun niat dia kat aku.

cumanya, aku belum betul2 dapat kepastian, sama ada , dia juga ada mempelajari atau ada ilmu tentang benda2 mistik. Ilmu yg aku maksudkan bukanlah, pengetahuan mcm geng2 paranormal... tapi, yg aku maksudkan adalah, ilmu ala2 tok bomoh... atau ala2 orang warak...

just tunggu waktu yg sesuai utk aku dpt kan kepastian.. dan dalam masa yg sama, aku nak tgk.. selama mana aku ignore budak ni, adakah tidur ku aman tanpa gangguan.. atau masih berterusan....

budak ni dlm seminggu, at least skali ada hantar msg kat aku... tapi aku ignore je... tunggulah.. bila2 kalau dia masih tak serik dok hantar msg, barulah aku akan tanya betul2 sama ada dia jugak ada ilmu ala2 tok bomoh atau sebaliknya.....