CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jargon

Shahir curang kah..?

dandellion replied at 20-10-2017 10:39 AM
aku baru lepas tgk video iv mona ni dgn wartawah metro.

konklusinya, aku pelik cemana si mona ni ...

"kalau kami keluar, syahir yg amek i kat rumah"

Erra Erra.. open up ur eyessss
Tengok la si boya ni..
dia nak u jadi driver dia tapi si boya ni boleh pula jadi driver si mimi ni.
Nampak sgt "kepentingan" erra dalam hati si boya ni
Kalau belum kahwin pun nak the gal yg jadi driver hantar sini sana, kenot imagine bila dah kahwin nanti. Time bfgf ni la si laki patut sweett sweettt to the gal, ni terbalik, erra jadi driver si boya. Boya pula happily angkut minah sini sana.

mimi77 replied at 20-10-2017 09:57 AM
masih dalam negotiation kot...blom out

Tak nampak kecik sangat gambar ni

peratikanjee replied at 20-10-2017 11:08 AM
seriouslah minah nih?  menyempat lg nk bt income.."kalau nk bg gift review ke apa, boleh DM"..{:1_ ...

Dah ada yg tanya kalau nak bg gift for review mcm mana, dia jawab lah soalan tu. Bukannya tetiba dia promote "nak ig review DM me bla3"..

peratikanjee replied at 20-10-2017 11:08 AM
seriouslah minah nih?  menyempat lg nk bt income.."kalau nk bg gift review ke apa, boleh DM"..{:1_ ...

Dah ada yg tanya kalau nak bg gift for review mcm mana, dia jawab lah soalan tu. Bukannya tetiba dia promote "nak ig review DM me bla3"..

onexox97 replied at 20-10-2017 11:40 AM
jawapan erra kat wartawan pun sentiasa kelas
xda pun smash that girl atau pun shahir
harap2 ada  ...

Tefikir juga kenapa ye erra hati batu nak juga cerai ngan ex hubby dia. Lepas cerai pun nampak ex hubby beria nak balik kat erra siap ada # ntah apa kat IG to win Erra back tapi hati dia tetap keras x nak balik kt ex hub..now ex hub pun dah kahwin lain. Tengok ka IG sweet2 ngan Bella..

shahir nk tarik diri AF ?pak nil dh pujuk tu astro pn dh bg kenyataan

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us
zamzam replied at 20-10-2017 11:41 AM
aku ada jer sedara lelaki yang mcm ni. layan orang semua sama xkira laki ker pompan. sampai ramai  ...

dah text "miss you so much" "nak jumpa u every second". "X suka tengok u ngan laki lain". ni bukan kasi wrong signals apa lagi? nak konar mana lagi? or si boya ni konar actually texts semua tu nak send kat erra tapi salah sent kat mimi?

sila selesai sendiri Syahir ..
erra  pulak, bertabahla ..ada hikmah semua ni berlaku ..

scrocth replied at 20-10-2017 09:51 AM
Sang ratu mmg dari dulu lagi kalah dgn cinta. Sheols pun mengaku, duit harta sheols xpandang pn ka ...

xblh la tgk pompuan kne tipu ni #selamatkansangratu

Edited by zamzam at 20-10-2017 12:29 PM
esteryen replied at 20-10-2017 11:59 AM
dah text "miss you so much" "nak jumpa u every second". "X suka tengok u ngan laki lain". ni bukan ...

haha adik aku pun  ada dpt text mcm tu lah...bila confront dia kata main2 jer ...nasib baik sedara (bau2 bacang petai jering) terpaksa hadap jugaklah.

and dia seorang doktor ok, bukan sengkek banyak hutang mcm shahir tu.

so pompan jgnlah terus lentok bila dpt ayat manis dari jantan.

lebih2 lagi dgn abang bangla ' adik manis adik manis'  haha

aku ada sorg kawan, dh 2 kali divorce..
1st husband dapat anak 2 org.tp aku x tau punca penceraian dia sbb aku kenal dia masa dia dh divorced.

pastu aku dengar dia couple ngn student college tp x dapat restu dr mak lelaki tu..
end up dia g kerja kt hotel, kawin dengan manager hotel..
aku mmg happy bila dia kawin dengan maneger hotel tu pasal rasa mcm hidup dia akan terbela..
tp after 5 month cerai..terkejut aku dengar..sebabnya bila dia kawin ngn lelaki tu, lelaki tu x sediakan rumah pon, dia duduk bilik sewa dimana rumah tu unisex..teruk dia kena pukul..ingatkan kawin ngn manager hotel senang lah hidup..

pastu x smpai setahun dia kawin lagi ngn pucuk muda. masa tu bila dia kawin aku rasa dia ni jenis x dak akai dalam nk pilih lelaki.. jenis mcm tangkap muat..aku ngn kawan2 aku siap cakap lg, dia tu dh 2 kali cerai x kan la x pandai lg nk pilih suami..

tp kuasa Allah..kau tahu..
yg pucuk muda ni la (current husband), aku nampak berjaya bimbing dia..dulu kawan aku ni jenis x da arah tuju.. sekarang laki bini dh kembali kepada fitrah..suami dia biasa2 je..rupa mcm hafiz hamidon (tp bukan perangai la).. dan dia sekarang berniqab..nampak suami skrg ni boleh jaga dia..dr segi kewangan tu aku x tau la..tu hal rumahtangga diorg..tp nampak sangat dia bahagia..aku pon tumpang happy..

kadang kita ni x leh nk tengok dr luaran..x leh judge either erra ni akan bahagia ke x dengan shahir...dulu masa kawin ngn EE ingat dia akan bahagia..tp tup tup cerai gak..

tu semua kuasa Allah

zamzam replied at 20-10-2017 12:27 PM
haha adik aku pun  ada dpt text mcm tu lah...bila confront dia kata main2 jer ...nasib baik sedara ...

maksud saya kalau dah laki tu send such messages kat gal tu, nak salahkan gal tu pula fikir bukan2? sah2 si jantan tu boya

esteryen replied at 20-10-2017 12:30 PM
maksud saya kalau dah laki tu send such messages kat gal tu, nak salahkan gal tu pula fikir bukan2 ...

sbb tu aku kata pompan kena hati2 jgn cepat perasan. selalu kalau betul2 dua hati bersatu akan lafaz declare right in front of your eyes. text segala mak nenek tu comes after both agreed. ni xder apa2 boleh jer percaya text mcm tu? so cheap hah?  and kenal baru sebulan??? pompan tu tak tanya shahir what happen dgn erra tp layan jer mamat gedik tu?

so pompan2 sila ambil iktibar jgn cepat perasan bila kena ayat atau puji.

zamzam replied at 20-10-2017 12:35 PM
sbb tu aku kata pompan kena hati2 jgn cepat perasan. selalu kalau betul2 dua hati bersatu akan laf ...

kan mereka dah selalu keluar berdua-dua, dari pagi sampai lewat malam >.<, sure depan2 ayat2 boya ni lagilah maniiss..

si mimi ada je jawab pasal erra n shahir, as for her infos, yg dia cakap la, shahir beritahu dia, he n erra takde apa2.
betul la juga kan sebelum ni kekonon dia n erra x berjumpa pun, keep in touch thru WA je. Ngan erra xyah pula dia jumpa, ngan "kawan" ni siap gi jemput keluar pagi sampai lewat malam..erra erraaa..betapa "pentingnya" u di hati boya shahir

Shahir mmg gedik
tp pompun mmg jahat tp ada terbaca pengakuan salah seorg peserta afm
yg pernah cuba dihimpit oleh perempuan ni..

ppuan ni takkan perasan kalau lelaki tak melayan dan meluahkan perasaan..tak pasal2 ppuan ni selalu dicop sebagai perasan walhal,lelaki tu yg mesej siang mlm..love u love u..rindu bagaiii..pegi mmapos laki mcm ni..saya mmg tggu mona ni pecah lobang pasal mesej diorang.lahanat punya lelaki.tak pasal2 org sekeliling cakap kita ppuan ni perasan..jgn nk cuba2 main dgn api..kalau tak pandai padam.sakit hati dgn boya mcm ni.

3dea_mension replied at 20-10-2017 12:30 PM
aku ada sorg kawan, dh 2 kali divorce..
1st husband dapat anak 2 org.tp aku x tau punca penceraian  ...

exactly..dulu masa kawin dengan yusri.. meolls peminat tegar erra siap g kat tasik permaisuri tu.. she wearing gaun pink..sungguh cantik.. rasa erra dan yusri complement each other..ibarat prince and princess... esp masa kat hotel tu..bila divorce.. n kawen ngan emran.. dikenalkan pula oleh hafsah hassan.. rasa dah terbaik for EF tp still x panjang jodoh.

now..even syahir muda.. if mampu membimbing erra ke jalan yg benar.. meols tak npk pun satu kesilapan erra andai jodoh ngan shahir..tp kok gini pulak jadiknyaaa

lazim replied at 20-10-2017 09:57 AM
shahir remove aku ke? dlu dh add dah.. tiba2 xde dah. ni dh private tak approve2 pon. aku xpnh komen ...

sama la...aku follow shahir before afmega star lagi..tup2 tgk dah kena block... tak tau la naper...

Edited by knnk at 20-10-2017 01:30 PM
dandellion replied at 20-10-2017 10:39 AM
aku baru lepas tgk video iv mona ni dgn wartawah metro.

konklusinya, aku pelik cemana si mona ni ...

Ingat I sorang ja rasa perempuan ni bimbo, I tau memang tak baik judge seseorang itu dari luaran, tapi bila tgk perempuan ni. You boleh agak dia orang yang macam mana dan bila tengok video tu, memang sahlah terbukti dia seorang bimbo. Dengan putar belitnya.