CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jeans81

solved

kes sMa jer cm i .... 4 thn lalu....
bila kita peluk msa mlm2... dia ckp rimas lah... pling lama 7 bln xder nafkah batin...dia igt aku ni tunggul kayu ka... sedey hati aku ni.... last2 aku mintk cerai jer.. tau plk msa nk bcerai tu meroyan bagai...ckp kt fam dia... aku ada bf lain la apa lah.... bongoks... last2... belom lg bcerai...kira lg sbln nk naik mahkamah.... ngam2 lps 2 hri p kaunseling kt pjbt agama...(ustaz tu siap ceramah 2j dpn muka aku , mcm aku ni isteri yg xbsyukur gitu....)
ex hb ku kawen ngn betina kutip dr mna tah kt Siam.... msa CNY... cibaikan....
Skrg dgr2... wife skrg kuat meghoyan + dok canang sna sni... mcm kureng nafkah batin jek.... hahahahaha....nasib la amik laki kureng bkualitas dranjang....
aku gak yg aman2... sorg2....

dia still bg alasan penat..  why not u try bagi dia mkn supplement ,jamu etc yg bole naikkan stamina + keinginan seks. Klau dah ikhtiar yg ni pun x berjaya , kena la u start spy activity dia ... Sbb jarang lelaki bole 'puasa' lama (assuming takde masalah kesihatan lain & stress melampau)

Rate

1

MyNameIsIris replied at 18-10-2017 09:37 PM
Sis... kita pun lah sis.. yang pasti my husband takde skandal n bukan ummah lemari. Confirm... seben ...

Betul tu, kdg2 bkn sbb ada skandal jer. Kalau yg memang kije byk, ada ank kecik ke, mmg agak kureng nk mengeseks ni sbb letih dan rasa tido lg best.
TAMbah plak ngn gaya hidup yg tak berapa sihat cth jarang bersenam, hari2 kuat minum manis n byk mkn.. stamina pun kureng ler asik igt tido jelah.tu belum
Lg yg ada masalah ejakulasi pramatang.. tidak xdelah iklan ubat kuat subuh baru cabut tu huhuhu..
Itu yg ada bila bersama pun mcm melepaskan batuk ditangga, dia je puas pastu terus berkroh yg bini tak sempat rasa apa2 pun.. sedangkan kena sama2 puas sbb bini perlu klimaks supaya dia akan rasa happy dan tenang.. ada hormon penenang yg dirembeskan.Tapi kalau asyik tak sampai je jd stress ler bini... tapi bagi org yg tak phm akan kata asik pikir pasal seks laa.. tak dapat kepuasan seks nk cerai n blabla..
Iols tak salahkan pun kalau ada isteri yg sampai rasa nk cerai berai sbb tak dapat kepuasan seks ni.. sbb kita phm laaa tak semua org sama maybe ada yg tak kisah pun tak bersama bertahun2 tak kisah pun suami tak bg peluk cium jnji bg duit byk tetiap bulan tu pasal sampai selamba ckp lantaklah laki nk kawen lain ke apa jnji elaun tiap bln byk.. siap ckp senang kalo bermadu takyah layan laki dah blh g sana sini n bla2..

Rate

1

joy_ah replied at 19-10-2017 12:36 AM
u punya longgar kot dia dah tak minat?
sori mulut i puaka. i pernah teman kawan i pergi vaginal rej ...

Vagina ni mcm getah mana longgar kalau longgar harus sekali je beranak terus terganga luas je. Bygkanla saiz kepala baby besar mana kan ..yg org sebut2 longgar2 tu bkn vagina yg longgar tp sbb kemutan tu tak kuat..so kena wat senaman kegel hari2 atleast sampai 3 -6 bulan akn perasan makin kuat la otot pelvis tu nnt tapi kenala berterusan wat senaman tu ni prof dr emelda balchin tu yg ckp.. dia tu pakar o&g ni.
Sumbat jamu bagai kt bawah tu hanya buat vagina tu jd lebih kering n kesat tu pasal rasa mcm ketat. Padahal sbb pelincir dah xde..
Rasa longgar pada vagina tu sama ada tut lelaki tu halus sgt, terlebih pelincir dan juga kemutan tak kuah sbb otot pelvis tu lemah..

Sbg lelaki, aku cuba jawab.. Lelaki ko tu curang atau x curang yg tu wallahu a'alam.. Satu hari nanti ko akan tahu jugakk.. Cuma buat masa ni ko rilek jaa dulu.. Cuba build up balikk relationship ko dgn dia.. Kurangkan bertanya.. Sbg lelaki, aku cukup pantang klu perempuan asyik2 nk tanya soal siasat aku mcm2.. Seorang isteri kena buat suami dia rasa yg dia percayakan suami dia.. Contoh mcm suami ko suka tengok bola, ko boleh tlg belikan dia cenderhati, gift yg berkaitan bola ka.. Belanja suami beli kasut bola ka.. Teman suami tengok bola kt mamak ka klu suami jenis x kisah isteri ikut sekali.. Beli tiket bola bagi suami tengok bola kt stadium.. Maksud aku, cuba build up balikk relationship dgn suami melalui apa benda yg suami minat.. Kurangkan bertanya.. Lelaki cukup pantang tok nenek klu bab2 byk tanya, soal siasat semua ni..

Rate

1

Lepas dh o.k cket, baru lahh sembang2 balikk.. Sembang yg positif, yg indah2.. Tanya suami ko ada x apa2 yg suami ko nak.. Tunaikan dulu apa yg dia nakk.. Dlm masa yg sama, cakap kt suami ko yg ko rindu kt dia.. Cakap yg ko sayang dia.. Pastu bila ko dh nampak boleh makan, pandai2 laa ko NGAAAPP suami ko.. Masa tu suami ko akan serah diri dia kt ko sepenuh jiwa dan raga.. Auummm.. Good luck.. Aku doakan yg baik baikk utk ko..

Follow Us
Buat seperti forumer di atas cakap... lepas tu bagi dia makan spemens dari himalaya.

jeans81 replied at 18-10-2017 10:09 PM
Perangai eh, rase ioll buat sume tugas isteri. Anak2 with me all the time, penat balik keje pon io ...

Uols x manje2 kut?  Jenis independent. So husb rase x diperlukan.  Iols independent juge. But  ade few things i let my hubs rase diperlukan.  My husb is older than me. Tp he nvr fail bg nafkah batin. N he is into 50s oredi ye.   Haduyai,  segannye ckp mende mcm ni.

Cube eh manje2. Mgkn ssh skit la mule2 kalau u jenis stiff.

jeans81 replied at 18-10-2017 06:06 PM
Dh abis positive dah.. pas mandi perfume.. x jalan gak.. lately ni pelik sket. Slalu ok je. Takkan ...

Sabar...benda bleh bincang....

Amina_Mirza replied at 18-10-2017 06:46 PM
Cuba 1 hari u pegi menghendap dia. Guna kete lain. Ikut dia sehari suntuk tengok aktiviti dia. Kalau ...

Btul la tu....

iwan007 replied at 18-10-2017 07:29 PM
Kan mak teh kan. Laki zaman skrg ni kebanyakan kena hati2. Iols speku laki chuols tu dah tukar sel ...

Hahaha....alamak bahaya oooo

Megikari replied at 18-10-2017 07:46 PM
Umur dia berapa? Yang i tau kalau lelaki tu diabetic memang problem sikit bab ni sebab anunya susah  ...

Sopan dh tu....

AyaqMeloSuam replied at 19-10-2017 01:11 AM
kes sMa jer cm i .... 4 thn lalu....
bila kita peluk msa mlm2... dia ckp rimas lah... pling lama 7  ...

Semoga cepat jumpa jodoh balik.....

Cuba picit2,urut2 badan dia sis...kekadang org lelaki ni ada masa mmg badan diorg jadi lemau...jgn compare dia gi bersukan malam2 dengan memember dia tu..tak sama dengan make love...org lelaki bersukan dengan memember tu sbb nak lepak2 dgn memember sebenarnya..."my me time" kata org kampung iols....

mengarut je sumer, alasan penatla, longgarla, gayahla...butoh!!!
aku yg umor dh 48 taun ni pun kalau boleh hari2 mau tau tak.....
aderla tu makan luar....

btw...org lelaki zaman skang ni memang lemah stamina kot.....belum 40, konek dah lemau   

zulka replied at 19-10-2017 09:21 AM
mengarut je sumer, alasan penatla, longgarla, gayahla...butoh!!!
aku yg umor dh 48 taun ni pun kala ...

Betul la apa zulka cakap sebab aku pernah kena..berbulan x dpt rupanya makan luar..ko sabar je jangan serkap jarang dulu...cari bukti yg kukuh dulu..

ice_sky92 replied at 18-10-2017 09:24 PM
Sorry. It's just weird for me. Maybe lelaki ada masalah yang serius yang kena fikir dan lagi penti ...

rasa kalau dah tanya dan dapat jawapan xde la dia bukak thread kat sini

Edited by jeans81 at 19-10-2017 12:19 PM

.............

Edited by jeans81 at 19-10-2017 12:19 PM

.............