CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 2209|Reply: 29

[Tempatan] siti kasim wants to make me famous

bila buku bertemu ruas
baru ada fight
sokong azmi arshad

SITI KASIM WANTS TO MAKE ME FAMOUS
Betina liberal Siti Kasim dan kawan-kawan marah dengan penulisan dan doa saya.
Dia kata:

"Amboi.. .amboi... si mamat Azmi ni... sedap-sedap dia nak panggil kita babi, bangsat, munafik, ajaran sesat dan kafir harbi ya... apa dia tak sedar ke yang tuduhan-tuduhan yang dia lemparkan tu... dia boleh support with evidence ke? I see another police report coming up??”

1) Siti Kasim dakwa saya panggil dia bangsat. Ini benar. Saya mengaku. Sila saman.

2) Siti Kasim dakwa saya panggil dia babi dan ajaran sesat. Ini tidak benar. (Saya panggil dia 'ajaran sesat'? Bodoh betul. Lawyer konon).

Apa yang saya kata adalah: "Selagi pihak berkuasa tidak bertegas dengan mereka yang memperlekehkan ajaran Islam, menyampaikan ajaran sesat (e.g. kononnya ini bidaah, itu bidaah) dan memprovokasi umat Islam, bangsat-bangsat seperti Siti Kassim… AKAN TERUS BERPERANGAI MACAM BABI HARBI.”
‘Babi Harbi’ adalah rekaan ungkapan saya sendiri maka saya sendiri tahu apa yang saya maksudkan. Babi ni sifatnya rubbish in rubbish out. Babi harbi maksudnya seseorang yang mempunyai pemikiran sampah dan mulut longkang (tak semestinya juga muka jamban) yang memusuhi umat Islam ' khususnya ulamak dan mereka yang berpegang kepada fahaman ahlus sunnah wal jamaah. Kalau Siti Kasim yakin beliau tidak akan berperangai macam babi harbi maka tidak perlu terasa. Dan juga, kalau Siti Kasim nak panggil dirinya babi, saya tak halang tapi jangan pula kata saya yang kata.

3) Siti Kasim dakwa saya panggil dia munafik dan kafir harbi. Ini tidak benar. Walaupun Siti Kasim menzahirkan ciri-ciri dan sifat munafik, saya masih tidak menghukum beliau sebagai orang munafik atau kafir harbi. Yang saya ucapkan di perenggan berasingan dan yang akhir adalah doa, iaitu "Semoga Allah hancurkan kafir harbi dan melayu MUNAFIK yang bersekongkol dengan mereka. آمين."

Doa tersebut adalah doa umum. Kalau Siti Kasim anggap dirinya tergolong dalam golongan melayu munafik yang bersekongkol dengan kafir harbi, itu hak beliau.
Interestingly, Siti Kasim has not denied any of those labels that she attributed to herself. Nor has she asked me to retract what she thinks I said about her. Let’s give her more time to do so. Then the real fun will begin -- saya akan keluarkan bukti demi bukti kenapa saya panggil dia bangsat.

Also have a look at the kind of species who liked and commented on her posting. Faham-faham aje lah.

- AA -
Which was in response to my FB posting:
https://www.facebook.com/azmi929/posts/1493652137422251…

aah aku pun kesian kt babi.  padahal zaman skrang ni manusia yg dah makin hilang sifat kemanusiaannye

Bodonya.. sah2 la kau panggil dia babi, liberal apa semua bila kau masukkan sekali nama dia dlm pos kau tu. Spesis manusia terosis mmg mcm ni.. entah2 definisi liberal pun tak tahu apa benda. Main sebut Jah. Kebangangan mcm ni sering ada dlm glgn teroris mcm ni.

Takut la tu.. org nak buat laporan polis.

Iols sokong Jah acik Siti Kassim sebab sheols real dan byk perjuangkan hak2 glgn minoriti dan tertindas.

babi harbi dah marah lalu sondol menyondol tanpa keruan

Follow Us
finesse replied at 22-10-2017 02:17 PM
Iols sokong Jah acik Siti Kassim sebab sheols real dan byk perjuangkan hak2 glgn minoriti dan tertin ...

Sokong u sis.

Also have a look at the kind of species who liked and commented on her posting. Faham-faham aje lah.

Teroris isele tak tahu menahu ttg definisi liberal nampaknya.. kasihan.. mohon byk membaca ya sis. Jgn sondol menyondol bak babi terkeluar dr kandang.

Pusing selagi boleh.

babi harbi terus menyondol tak keruan tapi masih tidak berjaya meloloskan diri dari kandang babi

Tgk aja la komen2 yg menyelar dan mengkafir dan mengliberalkan org. Epic failure sgt bila teroris isele gigih guna perkataan liberal sbg kecaman. Teroris igt perkataan liberal itu bawa makna yg negatif. Mungkin untuk di teroris isele iya. Tp tidak kpd dunia luar.

Dgn komen2 teroris ni dah terserlah sifat mereka... Faham2 aja la. Pejuang isele konon..

1) Siti Kasim dakwa saya panggil dia bangsat. Ini benar. Saya mengaku. Sila saman.

orang dah mempersilakan saman sebab panggil kau bangsat
kau masih tak saman saman lagi kerr?
cakap je lebih sk ni

Dia akan saman. Dia pun dah muat naik gambar laporan saman terhadap beberapa ustaz teroris isele sebelum ini. Stay pressed teroris isele.

2) Siti Kasim dakwa saya panggil dia babi dan ajaran sesat. Ini tidak benar. (Saya panggil dia 'ajaran sesat'? Bodoh betul. Lawyer konon).

dah panggil bangsat, panggil bodoh lagi, lawyer konon lagi.
masih tak saman saman lagi kerrr??

takur kerrr

saman dgn repot polis pun babi harbi tak tahu beza

bodoh

report polis = saman

bodoh babi harbi

ustaz ustaz malaysia ni ego uols. mana nk ngaku salah??

tak salah nak ngaku salah kenapa pulak
tak ngaku salah=ego.

babi harbi bodoh tetap

mrs_salvatore replied at 22-10-2017 02:33 PM
ustaz ustaz malaysia ni ego uols. mana nk ngaku salah??

Teroris isele mmg ego. Diorg x sembah Tuhan, diorg sembah ego.. sama mcm teroris isele menyondol bak babi dlm ni..

tudunglitup replied at 22-10-2017 02:35 PM
tak salah nak ngaku salah kenapa pulak
tak ngaku salah=ego.

orang bodoh je tak nak ngaku dia bodoh

12Next
Return to list New