CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 4398|Reply: 31

Dicabul Pak Arab Dalam Komuter. Apa Jadi Seterusnya Amat Mengejutkan !

Rakyat Malaysia ramai yang menggunakan pengangkutan awam seperti Komuter, Bas, Teksi, LRT dsb untuk bergerak menuju ke destinasi samada maksud ke tempat kerja atau bersiar-siar. Ini kerana untuk mengelakkan dari kesesakan dan jimat kos.

Meskipun pengangkutan pemula ini memudahkan serta menjimatkan kos, tetapi pada waktu kemuncak pengangkutan pemula ini jadi sesak serta bikin ramai pemakai tak selesa serta ada individu yang mengambil kesempatan untuk melakukan perkara-perkara yg tidak senonoh serta buruk. Seorang pemakai FB Mohd Norhafiz (LINK) bercerita detik Beliau menyelamatkan seorang gadis yang nyaris dic@bul di dalam komuter.

Perasan gadis Cina ni macam mendengus serta bergerak. Hari ini saya naik komuter balik ke rumah dari KL Sentral. Saat puncak. Jadi tidak ada tempat duduk.Saya berdiri depan pintu masuk. Depan saya ada seseorang gadis muda Cina (seperti pelajar kolej) berdiri bersama bagasi.

Di samping gadis Cina ada seorang lelaki arab berdiri. Seperti biasa, saya buka buku serta baca dalam tren. Sebelumnya hingga Bank Negara, saya mendadak perasan gadis Cina ni seperti mendengus serta bergerak sedikit nyaris pada saya.

Saya beri ruang. Selepas Bank Negara, saya perasan jenis gadis Cina ni jenis tidak keruan. Asik nak bergerak menjauhkan dari sesuatu. Saya tutup buku. Saya perasan gadis Cina ni selang beberapa saat pasti melihat tangan lelaki Arab di sebelahnya.Saya tengok lelaki Arab tu.

Dia juga sebagian asik tenung tubuh gadis Cina. Sah. Harus ada tidak kena dengan lelaki Arab ni. Saya perhati saja. Lelaki Arab senantiasa hayun tangan. Konon jenis nak pegang tiang situ, nak pegang pintu sini. Nak keluarkan telefon bimbit lah. Nak garu tubuhlah. Namun pegerakan tangan dia semua macam nak menyentuh gadis Cina ni. Saya dah panas.

Saya tenung dia lama-lama. Namun dia buat tidak tahu. Seorang lelaki Arab cuba menyentuh gadis Cina itu namun tidak terkena. Hampiri stesen Putra. Tren nak berhenti. Dia bikin juga badannya konon nak terikut hingga nyaris nak menyandar ke gadis Cina ni. Tidak pernah terkena. Sebab saya dah mendengus. Dia cepat berdiri tegak semula.

Saya tanya gadis Cina tu sedikit perlahan-lahan.“Did he touch you? ” Tak jawab. Tunduk muka. Dalam hati saya, tidak faham Bahasa Inggeris ke dia ni. Lelaki Arab tu buat perangai hayun tangan nak hampiri badan gadis Cina tu lagi. Gadis Cina tu dah rapatkan tangannya ke tubuh. Saya tanya lagi. “Dia tadi pegang you ke? ” Tidak jawab. Tunduk muka. Dalam hati saya, tidak faham Bhs Melayu ke dia ni.

Saya tenung laki Arab tu. Hati makin panas. Rasa nak tumbuk je muka. Penyebabnya dia masih lagi nak beberapa buat hayun tangan. Mulut saya dah kumat kamit mencarut. Tak tahu berapakah banyak pahala puasa saya habis. Saya cepat-cepat suruh dia masuk ke dalam sedikit & lelaki Arab cuba mengekori Selepas stesen Putra, saya suruh gadis Cina tu bergerak bahagian dalam menjauhi pintu serta laki Arab.

Cepat-cepat dia masuk. Sampai tergoleklah bagasi dia. Eh, faham juga gadis Cina ni bhs Melayu, dalam hati saya berkata. Laki Arab ni cuba nak masuk dalam. Saya cepat halang dia. Duduklah kau belakang saya. Bila kau raba punggung saya, buka puasa makan penyepak lah jawabnya kau. Barulah saya terlihat gadis Cina ni tadi jadi selesa.

Memang sah lelaki Arab tu nak menc@bul. Lelaki Arab tu turun Segambut. Gadis Cina tu turun di Kepong Sentral. Namun dia sempat tengok saya serta anggukkan muka sebelum turun.

Wanita, mintalah tolong orang sekeliling. Pada perempuan Malaysia, bila terkena raba tu sila lah minta tolong orang sekeliling. Bila saya dah tanya tu, silalah jawab. Saya memang kurus melidi. Namun saya juga bakal minta tolong orang lain sama-sama “uruskan” lelaki jenis ni.

Pada gadis Cina, jangan kau ingat kerana saya Melayu serta Islam, saya tidak bakal pertahankan kau. Jangan kau ingat saya bakal pertahankan lelaki Arab yang sama agama dengan saya. Tidak kira lah samada kau perempuan Cina, India, Iban, Kadazan, Dusun, Serani, Bidayuh, Jakun. Atau Buddha, Kristian, Hindu, Freethinker. Bila ada lelaki type jenis ni nak menc@bul, ramai lelaki yang berlainan bangsa serta agama dengan kau sedia menolong. Hanya tolong beritahu sajalah.

Sumber : FB Mohd Norhafiz

akak pernah kena raba, akak raba laki arab tu balik sampai pecah telur

CiliPadiSedap replied at 22-11-2017 01:18 PM

Selera eh arab tu raba akak yg jongos. Hehehe

Respek dgn bro tuh.. biarlah sebangsa ka.. seagama ka.. senegara ka.. se se ka.. lanyak jaa kalau perangai mcm setan..

.Bagus lah

prnh bca artikel ni

Follow Us
noraidil_06 replied at 22-11-2017 01:49 PM
Selera eh arab tu raba akak yg jongos. Hehehe

pecah gelak aku baca nih. hahha

adik aku kena LRT Kelana Jaya line.
Baru je.
Dia bawak anak buah 3 orang naik lrt + sorang lagi adik.
Yang pelaku pulak katanya pakcik melayu dalam 40-50..macam tengah high/mabuk.
gesel gesel kat ank buah aku umo 5tahun.
ank buah aku ni pompuan jenis onnn je dengan semua orang so dia buat biasa je la..adik aku perasan, terus dia bawak ank buah aku duduk tempat lain.
Pastu pakcik tu follow, adik aku jeling.
Pastu ade 2-3 orang yang tengah berdiri perasan macam pakcik tu nak buat sesuatu kat adik aku dengan ank buah,terus diorang blok pakcik tu reramai. Iklan:Thank you korang semua.
Pastu pakcik tu turun kat Wangsa Maju. Sebelum turun dia macam membebel tunjuk tunjuk kat adik aku.
Dasar caprut.

patut sepak telur sampai bengkak jer jantan gatai macam ni...eeee

ni bukan citer zaman purbakala ker

motif netizen asyik recycle citer yang sama

mohd norhafiz ni lelaki ke perempuan?

pesal tak terus otomatik jadi singa je dlm tu

nk je aku lempang dia,

psl lelaki cmnila cuma berani tepek dlm socmed aja, bkn brani nk bertindak terus.

ni kalu adik dia kene, dia cuma biarkn ajala, smpai ada tenet, baru tulis berjela2 dlm fb

bingai ...

aku dulu pernah kena waktu sekolah menengah...taik betul. asyik langgar kt dada, org yg sama. bongok betul. masa tu budak2, rasa nak nanges

Currlassttt.............

felinecat replied at 22-11-2017 07:04 PM
aku dulu pernah kena waktu sekolah menengah...taik betul. asyik langgar kt dada, org yg sama. bongok ...

Ai ingat lagik kawan ai kena cabul dipicit punggung. Terus dia jerit jantan tu pi kejar then tumbuk bertubi2. Weol form 3 masa tu. Kawan ai ni ladylike je yeh. Patutnya suma pompuan berani macam kawan ai. Ai pon dolu zaman gadis sunti bila kena sexual harassment tahu dok dendiam or nangis je. Silap besar weol takut jantan babi sangap gila seks dok dendiam bila dicabul. Tu yang depa jadik berani pegang2 anak orang tu.

amboiiii hahahahaha..

Itu macam ka

Haaaa dengar tu...

Laki Arab skg perangai paling setan jika kat Asia atau Europe...

Kat forum ni kalau kite citer experience, kite kena bash sml. Tp x kire la nk citer gak.tp bkn kt dlm lrt.tp di restoran. I was all alone.cr tmt yg secluded.membelakangkan semua orang.
Tibe2 dtg sorang lelaki, say hi n introduce diri pelbagai. Nmpk mcm educated speak English n all.
But guys i was scared! Dh la I don't have anybody there.tmt org.

Bila i ckp i wish to be alone, will u excuse me.dia fhm bahasa n just tinggal his name card.

kalo pompuan mintak dicabul cmner pulak?
dulu2 naik komuter, dlm sesak padat dlm tu sakan nk rapat

12Next
Return to list New