CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Nafsu Serakah Duda, Ugut Sebar Gambar Bogel Isteri Orang

Danke.     

prettyuglybabe replied at 23-11-2017 09:51 AM
so ada laki tak guna jadi para bini ada lesen untuk menggarit?
ok noted.. tapi boleh tak cari yan ...

orang kaya tak pandang makcik uols e.g kak kepam hh tu
baik pg cari anak dara or upscale hi end not so makcik

lkick2113 replied at 23-11-2017 04:22 PM
kenapa org alim macam dia masuk nuraka cikgu???

Sebab mendiang tak takbir ke hulu takbir ke hilir kot Lkick.

chazey replied at 23-11-2017 04:52 PM
Sebab mendiang tak takbir ke hulu takbir ke hilir kot Lkick.

ooo lupa mother theresa kapir laknat jadi tunggu kepada api neraka

Note: Thread has been banned by manager

Follow Us
Tapi ko punya taste semua alahaiiiiii....sedihhhh tgk, bewak hidp dah dua org, tak bewak hidop pun yg mcm ubi jah

Jantan dtg naik bus pn ko layan ke kak?
Nk bscandal tp vongok... ni tangkap ikan bilis sengkek.. last2 hg yg diperah... cash...

noraidil_06 replied at 22-11-2017 08:01 PM
Biasa la sis. Yg tlg menyokong jantan sangap,  perempuan  jua adanya. Man may u rot in hell

jantan yang konon mengaku 'khalifah'....puiiiii.

Padan muka ko kak
Aku harap biar gambo bojel ko tu tersebar
Dah kawen buat la cara dah kawennnnn

sama2 bodoh ... malang sungguh suami betina laknat tu

sepatutnya dicurahkan minyak gas dan dibakor aje bini lahanat camtu ..

bini bangsat laknatullah dari johor

milf umor 48  kalau muka cun, pandai bergaya, body hot masih fuckable, cthnya marisa tomei.

musti milf jowohore ni still fuckable dan lakinya gemok itam kotey kecik dan mati pucuk, tak larat layan bini, tu yg bini cari batang laen

kerunai replied at 24-11-2017 10:41 AM
sama2 bodoh ... malang sungguh suami betina laknat tu

sepatutnya dicurahkan minyak gas dan dibako ...

biarlahh... pompuan buat tau marah... laki sebelum kawin pun jahat jugak... angkut betina sana sini...

Edited by precious_chicas at 25-11-2017 09:17 PM
"Siasatan awal mendapati mangsa yang berusia 48 tahun dan tidak bekerja itu berkenalan dengan suspek menerusi laman sosial Facebook (FB) pada 6 November lalu dan sepanjang tempoh perkenalan, suspek sering mengajak mangsa untuk berjumpa.

"Mereka akhirnya bersetuju untuk berjumpa pada Khamis lalu. Suspek datang dari Kedah ke Johor dengan menaiki bas dan mangsa mengambilnya di terminal bas sebelum menginap di sebuah hotel di Nusa Bestari, Skudai, Johor."

Tambahnya, mangsa dalam keadaan separuh sedar ketika di hotel dan hanya menuruti segala arahan suspek.

yeah right la sangat tu. siap okay je ikut ke hotel...mmg la dah dalam hotel jadi separuh sedarp....toes kat sebelah cuping telinga nampak heaven.

OrenTheReturn replied at 23-11-2017 05:42 PM
Dulu ada forumer tanya ubi pandai main ke? aku kata kena tanya tuan punya badan yg beraksi dgn ubi l ...

Sisthurrr, meols penah baca psl uols tulis about ajis kampung tu. Sapa kah ajis kampong itteww??

cmf_premierleag replied at 25-11-2017 09:19 PM
Sisthurrr, meols penah baca psl uols tulis about ajis kampung tu. Sapa kah ajis kampong itteww??

Ajis kampung tu forumer cari, mak bidacool aka sarahmirza batu pahat pernah keluar date dgn dia, sbb tu resia boleh pecah bidacool n sarahmirza adalah org yg sama tapi ajis kampung tak berkenan kat dia terkejut si ajis tgk muka tua katanya, mak2 sgt lol dekat forum menggeletiss havoc mcm pompuan muda anak ikan tu nak dia anak ikan ni kejar dia rupanya makcik2 sgtttt, tp dia ajak ajis keluar lagi ajis taknak, kena reject gitew. Bila dia cari psl dgn aku aku dpt info ni aku pecah lobang kat forum, mengamuk mak bidacool akan sarahmirza batu pahat, dia hantar mssg maki2 ajis mssg tu pun aku ada

OrenTheReturn replied at 28-11-2017 04:24 PM
Ajis kampung tu forumer cari, mak bidacool aka sarahmirza batu pahat pernah keluar date dgn dia, s ...

Saja je nak reply komen.

Dah lama tak nampak AjisKg ka ajiskg  ka camna nick heol tu, berporum. Kalau hada pon barangkali udah jadi MN.

chazey replied at 28-11-2017 05:43 PM
Saja je nak reply komen.

Dah lama tak nampak AjisKg ka ajiskg  ka camna nick heol tu, berpor ...

Ntah aku tak kenal psl ajis kampong sbb aku tak lepak bod cinta n fd. Aku ni walaupun mcm hauk jugak posting selalu mcm mintak penamparr tp setiap kali aku gaduh dgn mana2 gegirl ada jah forumer gegirls lain yg mssg bagi info belakang taberr, terasa mcm aku ni ada fan club  mak bidah aka sarahmirza tu pun ada jah org mssg aku  few months ago bagi info terbaru, aku simpan jah lah dulu. Pasal ajis
kampong tu semua aku dpt print screen mssg mak bidah to ajis  bagai dr forumers lain lah. Lagi satu sarahmirza aka bidacool bukannya sedar kat sni ada jiran/sepupu/ ofismate/kawan yg tak suka kat dia/ org kenal dia yg salurkan info kat aku

Ko tak ingat chazey kes mak bidah aka sarahmirza pegi merempatttttt kat jantansss lima org sana sini tanya nak kawin dgn dia ke tak, n klu dorg nak dorg kena bagi dia elaun tahunan sekian sekian sekian aku pun campo2 lah elaun baju ntah elaun apa lagi yg dia senaraikan n bahagi 12, rupanya sebulan cuma rm132, aku punya gelak kkahkahkahhh kecoh sgt pompuan tak laku tu pegi merempatt kat jantans tanya nak kawin dgn dia tak siap bawak list elaun yg dorg kena bagi kat dia klu setuju nak kawin rupanya sebulan cuma 132 renggett kahkahhhh. Dah le mcm pompuan murahan tak laku sampaiii kena merempatttt tanya2 jantans nak kawin dgn dia ke tak, lps tu konon dia tu mcm high maintenance sgtlah kononnya dgn demand elaun itu ini bagaiiiii.....rupanya2 campo2 bahagi 12 cuma 132 ringgit sebulan kahkahkahhhhhh budak sekolah punya elaun pun tinggi dr dia. Pompuan klu menarikkk tak perlu sampai kena pergi merempatttt dekat jantanss sana sini tanya nak kawin dgn kita ke tak siap demand elaun itu ini bagaiiii, jantanss sendirii dtg siap nak taburrrr duittttt lagiiii, tak perlu mencariiii. Sadisss sgt life ko @sarahmirza aka @bidacool. Pompuan tak laku sgtttt. Aku dah kawin pun jodoh dtg lagiiii lol kahkahh. Ko ujung2 hanya mampu kutip bewak hidop saja khenn mak bidah...mcm biasalah itu saja yg ko dpt pancing tp kali ni dpt anak ikan, oklah tu atleast boleh gak merasa daging muda khennn