CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Knowlee

[Tempatan] (Edisi khalwat) Top Gun agensi penguatkuasaan kerajaan ditangkap khalwat (update

buat malu je....buang je orang cam nie..mmg tak layak menjadi pemimpin...

CiliPadiSedap replied at 18-12-2017 10:30 AM
Xde dah isu study sama ke apa? sewa rumah untuk penyewa bukan bawa org luar. Dalam rumah semua wan ...

Sikap jaga tepi kain orang punca kerosakan. Menyebabkan sikap suka cari aib. Jadi orang elak buat salah bukan sebab baik tapi elak kena tangkap atau kena kutuk. Suka menunjuk baik padahal tak baik. Tak jujur. Berpura-pura. Khalwat bukan makin kurang tapi makin banyak.

Alais replied at 18-12-2017 04:34 PM
Sikap jaga tepi kain orang punca kerosakan. Menyebabkan sikap suka cari aib. Jadi orang elak buat  ...

peraturan rumah sewa ada dalam tenancy aggrement.tak suka peraturan beli rumah sendiri tiada paksaan nak sewa rumah sy pun sis. kena jaga tepi kain tenant , sy tak jaga tepi kain sis pun. sy jaga tepi kain tenant sy je supaya mereka patuhi peraturan untuk kebaikan sy dan penyewa sendiri. sikap tidak patuh peraturan akan menyebabkan berlaku kecurian, zina, kerosakan kerugian rumah sy.

berpura pura? baguslah pura pura lama2 berubah ke arah kebaikan. daripada terang2 buat maksiat khalwat zina. baguslah ahli maksiat takut buat zina sebab landlord jiran prihatin. daripada terang2 buat maksiat sebab tak nak munafik kita doakan moga pintu hampiri zina tertutup. moga pintu pernikahan terbuka.moga yang munafik sedar hati untuk berubah ke arah kebaikan.

Memalukan jek. :Buffy

pyropura replied at 16-12-2017 10:58 PM
Aku bajet kondo yg belakang Zeva tuh, yg lama sikit, sebab mesti kat umah pompuan tu kan ...

Vista pinggiran tu ke?

Alais replied at 18-12-2017 08:39 AM
Lelaki masuk rumah bukan mesti zina. Mungkin study sama. Lebih selamat study dalam rumah dari luar ...

Mengada-ngadalah nak study di rumah...
Study di luar jauh lebih selamat..sepanjang aku belajar dulu tak perlu pun undang jantan masuk rumah. Library 24jam dan ruang belajar di kawasan universiti kan ada...

Samada jantan tu ambil kesempatan atau tak, akan tetap aku elakkan  dari mengundang fitnah.. zaman sekarang ni fikir diri sendiri dulu, baru fikir orang lain..

Follow Us
Alais replied at 18-12-2017 08:39 AM
Lelaki masuk rumah bukan mesti zina. Mungkin study sama. Lebih selamat study dalam rumah dari luar ...

Khennn... sikit2 cakap zina, org yg tak setuju dgn dia pun ditudoh bezina, aku yakin dalam benak dia memang nak sangat zina tapi tak dapat kot ...

~boolean replied at 18-12-2017 08:48 PM
Mengada-ngadalah nak study di rumah...
Study di luar jauh lebih selamat..sepanjang aku belajar du ...

Ntahnya... Aku ngk lib kt uni skang dah ads memcm jenis discussion room.... Aku dulu malas nsk study ngan jate...malas nak control ayu.... Hahaha....
Neway.. Apa kejadahnya sprm nehhh..... Dok bermukah dr atas kr bawah?tskde keje ke depa ni?

kenarihitam replied at 18-12-2017 06:45 PM
Vista pinggiran tu ke?

Uiks, apartment boipren Ai.