CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: shahirakay

V5: IZREEN AZMINDA HOME WRECKER [#1605 INTAN DAH KERJA, BAKAL LAUNCH LIPMATTE LA

Close [Copy link]
namieamuro replied at 17-1-2018 03:21 PM
intan sendiri pn demam kan? tp sbb dh set class zumba..nk x nk kne teros kan..lgpun selame ni die do ...

Moms ni susah sikit nak berenggang dgn anak2 dia... mana2 pun mesti bawak... LC kalau keluar dgn kawan2 nak ngeteh pun bawak my children... same goes to my friends... so lebih ukhwah right... kalau outstation, ya Allah, rasa separuh giler rindu anak2 walaupun sekarang diorang dah besar panjang... tiap2 malam mesti borak2 sambil kira hari nak jumpa balik... itu dah besar panjang, apatah lagi babie... aduhai bau baby ni boleh buat angau tau..

shania88 replied at 17-1-2018 07:24 AM
iols tengok si ude ni syg anak2 dia

iols harap dia tkde anak dgn izreen

Kalau bunting pun harap2 depa dpt anak perempuan..kalau ude mati awal., menghadap la izreen nak mohon anak2 Intan jadi wali adik pompuan depa..haha

Jering dh tk follow ig kude again ..

Intan berzumba bkn nya xbermaruah...yg si setanjering tu duk berlakon mengepit jantan tu kira baik sgt la kut..

jom mintak tok ram lukukan sikit kepala kude ni...

fadz_lina replied at 17-1-2018 02:10 PM
kan..lg pun dlm kelas tuu pun ramai budak2..tukang tengok kan dekmok pun ramai..mungkin intan ingt a ...

Betul...anak2 dia terdedah dgn cara hidup sihat....sijering puaka tu anak blh tgk mak duk berlakon menggeletis sana sini....elok la tu...bila org kata bodoh marah...tp mmg bodoh

Follow Us
Kude xda telo jering minah sundal.pi mampuih

OsHiN_hOnEy replied at 17-1-2018 02:10 PM
dia bkn keluar berjimba, dia bekerja..dah anak2 tu dia yg jaga, takkan dia nak cancel her zumba cl ...

Intan pergi cari rezki bawak anak sakit si kude mngamuk. Abih si jering pergi berlakon dgn jantan tinggai anak kat kampung ko boleh trjatuh chenta plak. Bg support pulak ye kude

namieamuro replied at 17-1-2018 03:33 PM
tapi uols..tgk latest pix jering nampak cm preggy dh

kan perutnya dah nampak .

Madel replied at 17-1-2018 04:00 PM
Kalau bunting pun harap2 depa dpt anak perempuan..kalau ude mati awal., menghadap la izreen nak mo ...

kahkah jauh bebenor uols pikir hahaha.. part mati awal x leh bla hahaha

DawnAngeliCa replied at 17-1-2018 03:23 PM
Jering ni sbnrnya tgh playvictim kat depan ude. Dia tanamkan dlm kepala kude, intanlah segala punca  ...

Lepastu tataplah cikki jering jeruk tu smpi lebam mereput

seriously aku tak pernah benci artis sampai macam ni...
tapi tengok muka yizreng yizrael tu buat aku rasa kalau jumpa depan2 aku nak ludah
memang syaitonnirrojim sangat perangai kude ngan jering ni
semoga ALlah bayar cash bagi kude terduduk dan dapat balasan setimpal sebab aniaya intan

sambil baca thread ni sambil dengar lagu

pahit akan manis akhirnya - ukays

tabahnya intan..

suami kawin lain, suami tak berlaku adil pada isteri pertama, isteri kena mencari nafkah sndiri, suami mula membenci isteri pertama, suami anggap isteri pertama org asing, tp ikatan masih sah suami isteri.

ya Allah, klu benda ni jadi kat aku, tak tau la mcmana aku nak hadapi.
intan seorang yg kuat dan tabah. dia berhak utk mndpat kebahagiaan dia.
semoga Allah membalas kejahatan ude & izreen ni.

mixed replied at 17-1-2018 02:52 PM
aku syak jering tukang type & kude bg ayat2 nk di type
ada ke lelaki suka bt font warna2 ni
dlm ...

aku pun mmg syak macam tu..sbb aku pernah rasa gak benda ni..ko ingat jantan ada masa ke nak menaip pepanjang jela mcm tu...hak tuiiii la

MyNameIsIris replied at 17-1-2018 04:24 PM
sambil baca thread ni sambil dengar lagu

pahit akan manis akhirnya - ukays

ye betul..alhamdulillah manisnya..akhirnya kebenaran memihak pada aku..wlu masih ada org memandang serong

kesian nye si intan ni...dari pendapat iols yg org luar ni si ude ni dah takde kasih sayang cinta lagi dgn intan..kalau ada tak kan lah dia sibuk nak ber igs perli intan...sepatut nya sebagai suami harus  berlaku adil lah kalau nak bermadu n tak nak cerai kan yg pertama... dah buat salah sakit kan hati isteri 1st berusahalah pujuk balik dgn kasih sayang ni tidak di perli lagi ada ... kahwin je tahu tanggung jawab bodoh...sah2 ude ni tak paham maksud poligami yg Allah benarkan...tak takut ke nanti di persoalkan kat sana nanti....

Dlm hal ni iols tak nampak lah ape2 kebaikkan poligami ni kalau suami yg jadi ketua takde ilmu ..lebih baik pilih bercerai dari bermadu..

Walaupun berat iols rasa lebih baik intan ambil keputusan yg bijak utk diri sendiri...jgn harapkan cinta yg dah takde...imo intan jgn duduk atas masaalah ... mayb harus bertegas dan bagi kata dua pada ude ceraikan dia atau berlaku adil seadilnye... mayb intan pikir kan anak2 tapi intan you have to be happy first before you can be a better mum..itu pendapat iols lah...ape2 pun iols doakan Allah beri jln yg terbaik untuk intan dan anak2 nye... lelaki melayu yg mcm ude ni memang hopeless lah loser yg tak harus di harapkan oleh mana2 isteri kalau nak bahagia...

xfhm aku nape intan tu nk pertahankan rumah tangga dh sah2 laki dh xmo xpayah pakse..bt hdp trseksa je bt ape..move on..anak xdpt kasih syg ayah mmg la sbb dh poligamni

NotYou replied at 17-1-2018 04:39 PM
kesian nye si intan ni...dari pendapat iols yg org luar ni si ude ni dah takde kasih sayang cinta l ...

i second u...

Common sense lah. Kalau semua provide cukup si isteri tu perlu ke keluar utk cari duit dan nafkah. Tak duduk serumah pun orang boleh put two and two together. Org tak bongok or bingai  

Kalau duduk serumah jaga anak apa hal dia tak bagi pulak. Kalau hangkut anak ke rumah lain of course lah ibu tu tak nak. Org tak bongok or bingai utk tak paham situasi simple gitu.