CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: shark

Kenapa kebanyakan perempuan suka suami orang?

macam kes kawan aku pulak tetiba jer ex bopren dia contact balik...  pening member aku.... memanglah dia tak nak jadi org ke-3 tapi ntahla... perasaan tu susah nak cakap...

Laki org ni pandai tackle hati perempuan. aku pernah jugak terjebak dgn laki org ni selama beberapa bulan. then aku mula fikir tak ke mana pun hubungan tu, dia bukan nak aku pun. saja seronok nak test market dia. last2 aku kawin jugak dgn laki bujang herlok lagi. tp tu lah sampai skg laki org tu dok kacau2 aku lagi. mmg aku ignore the bastard je lah, kalau lyn lagi la dia suka.

Suami org ni mmg pandai mengayat ....konon ayat paling gempak utk mengayat awek, boleh kasi 5 bintang kt lelaki yg berstatus suami org

Sbb dah established.. xpayah nk susah payah kumpul duit

Note: Thread has been banned by manager

Edited by farihas at 12-9-2018 11:39 AM

ermmm.. mungkin nampakberduit kutt.. hohohoo..

Tetapi nak rekomen kome perempuan yg bujang.
PikatLelaki.com

Follow Us
Edited by farihas at 12-9-2018 11:43 AM

Rekomen untuk yg masih single je..

perasaan kalau dah tersangkut dah tak kira dah laki orang ke apa. Perlukan kematangan dan kekuatan untuk fikir masa depan. Kalau aku selalu nasihat kat kawan kawan or sedara mara yang terjebak dgn laki orang ni, aku akan tanya apa yg dorang cari dalam hidup. Hati tu milik Allah, DIA yang bolak balikkan hati, jadi jangan feeling sangat dgn perasaan cinta. Tak ada ke mana semua tu. Nikmat apa pun kat dunia ni sementara aje. Nikmat seks tu sekejap aje yang sedap, lepas habis and tua nanti semua tak ada apa dah. So janganlah hidup menyusahkan diri sendiri apatah lagi orang lain. Pilih jalan yang selamat di dunia ni.

Laki org pandai ambik ati. Tapi tu la sampai skrg takde hati nk ambik laki org lagi. Biokan iols single dan bahagia. I tau seme trick laki org.

tahniah sape yg segera undur diri dari merampas suami org...
tak kecewa kn hati kaum perempuan.

banyak kes yg aku jumpa perampas suami org ni hidup diaorang tak tenang & tak tak bahagia..

mula2 seronok la berjaya rampas laki orang, lepas tu dua-dua meranaaaa

Entahlah, memula tu mcm kwn2 je. Bila dh terjebak  x boleh nk uturn.

Masalah aku pulak, i am gay and fall in love with laki orang. Laki orang tu ayat memang manis, idk either dia mmg suka kt aku or just nk ngeseks je but the truth is aku dah jatuh hati kat dia. Sorry lari topik, hahahaha. Ya dia top gay but married, ada anak bini but still makan luar. So far yang aku tau dia bkn jnis mkn bnyk org, dia dgn aku sorg je yelah bahaya kot mkn bbnyk. Laki org ni even klau dia xgay, laki org sgt manis mulut, romantik, matured, caring. Sorry, lari topik. Saje nak share pngalaman aku. Once dh fall in love susah nk uturn. Even as a gay men, aku nak berubah jadi straight bkn sng weh. Org ckp "berubahlah etc2" tapi fyi bagi org2 PLU ni nk buat uturn bukan semudab ABC tau. Ko tgk Safiey Ilyas, dia skrg nk berubah jdi lelaki, but trust me guys yg nafsu dia 100% xkn ornah berubah kearah suka wanita, dia akan tetap suka kt lelaki! Trust me.

ehhhh takdenyerrrr gegirl suka laki orang ..yg selalu laki tu yg ngaku single, haruslah gegirl terpedaya...dah sayang bukan senang nak walk away, kena betul kuat semangat..gogogirl

dulu iols pindah kerja sebab tak nak ada hubungan lagi dengan suami orang. 2 bulan lepas, selepas 7 tahun tak dengar berita, dia boleh cari iols kat tempat kerja. tapi dia tak dapat jumpa iols sebab semua colleague selamatkan iols. diorang buat alasan kat laki orang tu yang iols tak de kat tempat kerja dan call tak dapat. sebenarnya, iols pegi menyorok. dia call banyak kali tapi langsung tak dapat cakap dgn iols sebab iols dah block no dia siap2! kalau dia ditakdirkan jadi duda pun, iols tak ingin kat dia!

betul ke laki orang pandai mengayat.. kalau kat rumah kejung je kat luar pandai mengayat ke?

jgnla terpedaya dgn suami org ni..xdenye yg betul2 ikhlas..hanye nk buat mainan je..jauhi suami org..carilah bujang atau duda ka..

sbb laki org tahu n faham sgt acaner nak mikat hati pempuan...  dia dah biasa dgn bini sendiri .... so dia buatlaaaa kat pempuan lain .....

xyah pempuan bujang or janda .... bini orang bole melingkup kalo di ayat dek laki orang ni .....

sekian pengakuan dari mulut kwn vase yg jugak laki org yg rajin berskandal ....  

Yg dh berpunya lagi la dorg nk try.

Sbg career woman I nak share from view of the corporate world and C-suite level.. suami org ni sweet, pandai mengayat, relaxed, rational, charismatic, gentleman, tak kedekut nak belanja makan minum, confident, passionate, kemas.
Husband i dlm golongan corporate executives ni.. yes i always insecure & takottt kene sondol. description di atas yg i rasa why ladies akan tertarik dgn dia. Bkn takut kene sondol betina je.. jantan gay pun, aaa tidak~

yang perempuan bujang terjerat dgn suami org ni kan, atleast diorang boleh kawen jadi bini bernombor la kan.

tapi yg isteri org scandal dgn suami org.  geli la tgk....

biasa la laki ni mmg segenap umur pun jenis suka tgk perempuan2 ni. tambah2 laki yg dah kawen, lagi galak la setan bisik ngasut nafsu.

yg lagi kesian bila perempuan kena tipu dgn suami org. dah separuh mati cinta alih2 dpt tahu suami org. dah tu kena blame  peruntuh rumah tangga.

yang laki jugak untung.