CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Missy_la

Rogayah itu Sukakan Aku (FYI aku pompuan. FYI lagi - Dia dah ada Boyfriend)

Duk tunggu tt sambung

Aku baru jumpa thread asal Jeniechan. Oohh dia putus tunang sebab laki dia gayah ke (aku xhabis baca lagi, so xtau isu game ni sampai mana hahahah) aku tengok berdasarkan multinick dia ni isu dia pasal putus tunang bukan pasal gayah sangat

Patutla ada org komen harap cite aku ni bukan cite Jeniechan hahaha. Actually aku sependapat ngan ellejo nye thread. Aku okey je kalau bakal laki aku ex gayah or ex bi. Tapi once ko dah jabat tangan tok kadi jangan nak mengada sambung perangai lama and bawak penyakit la hahaha. Cuma aku tau mak ayah aku memang xnak. Nak lelaki sejati bak kata forumer sorg dlm ni

bulanbulat replied at 20-3-2018 06:31 PM
Camna la u boleh melayan dua orang tu? Kalau i dah makan hati ulam jantung tulang semua

Camana nak cakap eh? Maybe sebab dgn Z perangai kasar I yang keluar, dengan A tu I cam lemah lembut sket sebab he's very gentle. Kalau ikutkan A ni sebenarnya lagi baik and considerate dari Z tapi sebab I mmg suka lelaki jenis nakal2 ni, so I minat kat Z la. Anyway keluar ngan A memang macam kluar ngan kawan pompuan, dia lagi tau pasal shopping dari aku yg memang tegak2 pmpuan ni hahahaha. So camtu la kot

lilac85 replied at 20-3-2018 07:17 PM
I rasa sebab tt just kat peringkat crush lagi ni

Kalau dah terjatuh chenta mau tak lena tido mk ...

Crush and.. sebab A ada so aku xsampai hati nak invest feeling banyak2 sebab as it is pun aku rasa guilty dok menggatal ngan BF dia huhuhu

lilac85 replied at 20-3-2018 07:17 PM
I rasa sebab tt just kat peringkat crush lagi ni

Kalau dah terjatuh chenta mau tak lena tido mk ...

Hmm betul betul betul

nad014 replied at 21-3-2018 03:15 PM
at the end silap2 dia nk ajak TT 3 some....

Ooohhh tidak jangan cari penyakitt hahaha

I dah warning Z awal2 jgn ngengada nam propose threesome kalau x kena lempang free je pipi tu kang hahaha. And sebagai langkah keselamatan I mmg xpernah pegi umah diorang. Pape hal jumpa luar ja kikiki

Follow Us
Edited by Missy_la at 22-3-2018 06:25 AM
bulanbulat replied at 21-3-2018 04:07 PM
1. Dorang manusia, despite homo/bi they like touch, affection and attention. My fren ada la cuba d ...

Part love and affection ni aku pelik sket sebab A tu very affectionate and manja tau. Dulu2 masa aku sekadar 'kawan' je kalau kitorang keluar bertiga memang aku nampak A ni manja ngan Z. Nak suap2 makanan la, cuit pipi mintak attention la (aku rasa geli jugak la kadang2 tgk A dok merengek2 kat Z macam budak kecik, korg bayang a full grown man do mengada2 kat meja makan to another grown man tapi kutahan saja la dah nama kawan kan hadap je la hahahah)

In short nye kalau Z tu nak affection mcm xlogik dia carik aku sebab A tu dah affectionate habis dah. Aku ni pulak memang kasar. Tak pernah aku nak manja mengada ngan Z dulu2 (tapi sekarang ada la sikit2 dah nama skandal kan wahahahaa)

Missy_la replied at 21-3-2018 09:40 PM
Aku baru jumpa thread asal Jeniechan. Oohh dia putus tunang sebab laki dia gayah ke (aku xhabis baca ...

Cerita rekaan je tu u... Drama forem tahun lepas

Missy_la replied at 21-3-2018 09:56 PM
Part love and affection ni aku pelik sket sebab A tu very affectionate and manja tau. Dulu2 masa a ...

Jantan mana cukup satu. Ada 100 dia nk 200

Geli2 je ngan z and Cari bf lain..dah Ada bf esok, boleh je hang out with z sebab dekat kacamata bf, dia gay..kalau bf buat hal, boleh nangis2 peluk z mengadu masalah..win2 situation..

Complicated betul masalah TT.
Nak kawin lelaki biseks boleh je, dah ada pun contoh sorang forumer dulu.
Tapi kalau hidup tu dah ada prinsip dan mahukan yang terbaik, tak payah la jela2 taip karangan kat sini.
Atau TT sejenis yang ketiga......... i sunyi, saja layan syok.

Missy_la replied at 21-3-2018 09:56 PM
Part love and affection ni aku pelik sket sebab A tu very affectionate and manja tau. Dulu2 masa a ...

So A tu non muslim juga kah?

Naatasha replied at 24-3-2018 02:32 AM

Z tu non muslim. Both non muslim kot. Mana tt x nak sambung ke????

epis replied at 21-3-2018 07:57 PM
Jennie chan whoryuss??? Kenal cik es je dedulu, hahaha..

Btw menarik lak kisah tt ni, mesti tt n ...

Xhot langsung. Biasa je la hahahaha

Edited by Missy_la at 24-3-2018 11:57 PM
sarahmirza replied at 23-3-2018 01:41 PM
Complicated betul masalah TT.
Nak kawin lelaki biseks boleh je, dah ada pun contoh sorang forumer d ...

Hahahaha kalau u baca my entry jela2 tu u akan tau yang I xkisah pun lelaki biseks maupun gay. Tapi lepas kawen xyah la buat perangai lama. Stick to one. Jangan nak mengundang penyakit masuk. Tu je hoho.

Anyway, kalau nak crita kawen ni masalah bukan pada I but at my parents. Sebab sape nak anak dia kawen ngan jantan x normal kan? Furthermore Z tu normal urban non-Muslim yang minum ye, makan bendalah oink oink tu pun ye. Kalau aku bawak balik jumpa mak ayah memang pengsan sedar 3 7 hari 7 malam diorang hahaha.

Also, ni bukan thread masalah, like I said in my first entry. I saja nak bercerita. Sebab kisah ni, apart from me and those two men cuma one of my very closest friends je yang tau. Itupun I malas nak cerita selalu sebab dia nampak gaya nak tazkirah aku je hahahaha
Part saja layan syok tu.. mungkin ada betulnye. Sebab before this I crush dengan ramai lelaki, dari sebiasa2 crush hingga feeling menusuk rasa menikam kalbu, tapi my feeling tak pernah dibalas oleh lelaki2 melayu & straight ni. Suddenly comes this dude and he's all wrong for me, tapi I like him anyway and he also likes me. So aku cam... layan la. Perempuan kan... sekasar2 mana pun kalau lelaki yang ko suka syok kat ko, macamana complicated pun keadaan and lelaki tu, susah nak turn away.

Xkisah pun kalau korang nak hencap. I know I should leave and drop him like a hot potato. Tapi...I like being around him. Aku suka tengok dia gelak, aku tak keruan kalau dia tak kacau aku sehari. Bila dia borak aku nak tadah telinga dengar. So here I am.

Sorry aku tersyahdu plak malam2 ni. Baru lepas balik dating hahaha'

Naatasha replied at 24-3-2018 02:32 AM

Both non Muslim. Hehe

Sorry lagi guys, lately banyak kerja. So lambat nak update. Ampun yee...

Nanti esok aku post next update. Malam ni dah ngantuk sakit kepala huhu

Hmm. Ending macam mana yang TT expect dengan perhubungan itu?

Missy_la replied at 24-3-2018 11:46 PM
Hahahaha kalau u baca my entry jela2 tu u akan tau yang I xkisah pun lelaki biseks maupun gay. Tap ...

Kalau nak tau gay biasanya mmg sweet talker
Layanan 1st class.. lucu sopan sntun, pemurah.. tp cepat sentap
Jgn buat diorg mrh sudah
Mmg ko akan jatuh cinta dgn mudah...

imatt replied at 1-4-2018 04:34 AM
Hmm. Ending macam mana yang TT expect dengan perhubungan itu?

To be honest macam takde expectation sgt dengan Z ni. For now just nak be with him je. Nak pergi lagi jauh macam memang tak boleh. Keadaan dia ni, I don't think my parents will approve. Tapi kalau nak tinggalkan memang tak nak.