CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 9238|Reply: 106

Pendapat korang?

Apa perasaan korang kalau bf/gf , tunang , suami/isteri kau curang ? Kalau korang kat tempat aku apa perasaan korang bila pasangan korang kantoi bodoh je. Sayang memang sayang. Tapi tak terasa macam nak teruskan hubungan ni. Masalahnya curang dia tu dengan orang yang kau kenal. Apa korang rasa??

kalau aku la kan, aku akan lepaskan terus, tak kira la gf ke, tunang ke wife ke....memang on the spot aku lepaskan

zulka replied at 29-3-2018 03:46 PM
kalau aku la kan, aku akan lepaskan terus, tak kira la gf ke, tunang ke wife ke....memang on the spo ...

ada kt utube zulka, laki talak bini gatal dalam bigo live dengan talak 3. dh kena talak lepas tu nangis. skandalbini tu ada dalam bigo live jd batu api suruh tinggalkan suami dan anak .

orang tengah marah talak banyak mana pun tak kisah, bini pula jenis kangkang. kasihan jadi tontonan ramai. wanauzubillah.

kepada tt, buat solat istikharah dulu, tanya pendapat forumer. pandangan kaka kalau ada anak fikir panjang, kalau tiada anak teruskan je cerai.

CiliPadiSedap replied at 29-3-2018 04:26 PM
ada kt utube zulka, laki talak bini gatal dalam bigo live dengan talak 3. dh kena talak lepa ...

btw kena fikir juga la sebab apa dia curang? ada kah sebab kita bagi nafkah zahir batin tak cukup?atau memang dasar gatal..kalau betul dia nk menggatal buat apa nk simpan..

kalau aku la kan, aku akan lepaskan terus, tak kira la gf ke, tunang ke wife ke....memang on the spo ...

Aku pun rasa benda yang sama. Sbb aku rasa macam tak adil bagi aku. Sebab aku setia. Even nk pandang orang lain pun aku cuba elakkan. Dia sesuak hati je curang. Dengan orang yang aku kenal juga. Aku rasa macam aku diperbodohkan macam tu je. Nasib belum kahwin. Dia dah buat perangai macam ni. 7 tahun aku setia. Dah penat aku bagi peluang. Dia still buat perangai sama. Hmmm.

Aku pun rasa benda yang sama. Sbb aku rasa macam tak adil bagi aku. Sebab aku setia. Even nk pandang orang lain pun aku cuba elakkan. Dia sesuak hati je curang. Dengan orang yang aku kenal juga. Aku rasa macam aku diperbodohkan macam tu je. Nasib belum kahwin. Dia dah buat perangai macam ni. 7 tahun aku setia. Dah penat aku

Follow Us
ada kt utube zulka, laki talak bini gatal dalam bigo live dengan talak 3. dh kena talak lepa ...

Aku tak rasa nak buka aib dia. Aku cuma cerita masalah dan aku kalau boleh nak selesaikan dengan dia je. Takde lah sampai sebarkan muka dia ke apa. Aku still hormatkan dia. Aku tak tahu apa salah aku sampai dia buat aku macam ni. Padahal dah nak kahwin 3 bulan lagi. Aku rasa mcam sedih gila. Tapi tulah. At least dapat tahu awal. Dah cukup bagi aku. Hmm.

Kimoraleesimons replied at 29-3-2018 04:56 PM
Aku tak rasa nak buka aib dia. Aku cuma cerita masalah dan aku kalau boleh nak selesaikan dengan d ...

cerita xhabis, belum nikah ek dik? angkat kaki je dik.. dh banyak acik2 cariforum ni menjanda dik. jadikan iktibar.

Hi auntie onion.hihihi

Jongosnye laki dia

CiliPadiSedap replied at 29-3-2018 05:00 PM
cerita xhabis, belum nikah ek dik? angkat kaki je dik.. dh banyak acik2 cariforum ni menjand ...

Belum kahwin dik. Sbb masing2 umur dah 30 dah. 33 tahun ni. Yg jantan tu pula dah umur 35. Plan kami kahwin lambat. Sbb nak bagi ekonomi stabil dulu. Syukur lah. Masing2 gaji semua dah lebih 5k. Tapi tulah. Bila jantan dah ada duit. Mula lah dia fikir dia boleh dapat perempuan mana dia nak. Yg perempuan melayan dia pun bebal. bukan tak tahu aku dah nak kahwin. Dia boleh nak rosakkan hubungan orang. Ishh geramnyaaaa.

Org skrg mmg ckp aku engkau laki bini eh ke ms gaduh je?

elok la tu tanya kat sini..kat sini pon ada gak yang curang tapi tatau la kantoi bodoh ke kantoi cerdik atau tak kantoi lagi

btw kalau kantoi bodoh lagi 3 bulan nak kawen tu baik tinggal je la..nanti2 lepas dah kawen nak bercerai berai susah pulak lagi2 kalau dah ada anak2

Rasa menyesal sis. Okay serious talk.. kalau dah banyak kali kantoi curang so tendency nak curang lagi in future amat tinggi. Baik angkat kaki sajo. Never tolerate infidelity. Lagi2 dah kantoi bodoh camni, it's prolly time to move on.

noraidil_06 replied at 29-3-2018 05:18 PM
Org skrg mmg ckp aku engkau laki bini eh  ke ms gaduh je?

I even gaduh ke tak. Kekadang bergurau pun i kau aku je. nak nak kalau gaduh bukan kau aku dah. Babi and semua binatang keluar dari mulut. hahahaha

MeghanK replied at 29-3-2018 05:18 PM
elok la tu tanya kat sini..kat sini pon ada gak yang curang tapi tatau la kantoi bodoh ke kantoi cer ...

Yeahh. itu yang dirisaukan tu. Belum kahwin dah buat perangai. Kalau dah kahwin. Perangai macam setan gak. Nak cerai. Kita perempuan semua kat tangan laki. Belum anak mungkin tak kisah sangat lah bercerai. ni klau ada anak. Nak kena kuat depan anak2. Terpaksa stay dan telan apa suami buat. Hishh. Takut... Haha

gummiebear replied at 29-3-2018 05:19 PM
Rasa menyesal sis. Okay serious talk.. kalau dah banyak kali kantoi curang so tendency nak curang la ...

sis cuma berharap dia dapat balasan yang setimpal and biarkan dia rasa apa yg sis rasa. Sis dah penat tahan and pendam selama ni. Mungkin dia nampak sis tak tahu dan tak kisah. Sbb mungkin dia fikir sis akan maafkan dia juga. Actually peluang kedua sis bagi . Sis mmg dah tawar hati. Tapi sis sabar lagi. Ni sampai dah peluang ke empat sis kasi. DIa still buat perangai. Nasib sis tak sumpah dia mati depan sis. Klau tak seksa hidup dia. hmm. Hahahaha

belum kahwin, lepaskan je.
once bitten twice shy.

if dah kahwin, well you need to weigh the options.
if or not he dah repent and will not repeat again, which is pretty subjective.

Kimoraleesimons replied at 29-3-2018 05:30 PM
sis cuma berharap dia dapat balasan yang setimpal and biarkan dia rasa apa yg sis rasa. Sis dah pe ...

MasyaAllah sis sampai empat kali dah? Iols mampu tepuk dahi jah Bf sis hensem sangat ke sampai sanggup terima walau berkali2 dicurangi? Harap sis jangan lembut hati dah. Tak berbaloi okay all these years dihabiskan dengan jantan tagune tu. Sometimes you have to forget what you feel, and remember what you deserve. Gittew

Kalau cinta syg tak perlu curang..siasat la dulu kalau betul2 dia curang baru putuskan hubungan. 7tahun bercinta lama tu..