CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Voyagers

[Tempatan] PAS pindahkan Zouk jika menang di Titiwangsa

blackredwing replied at 26-4-2018 02:00 AM
Diam lah bodoh.
kau pun pakai window 10 pirate. kau pun dengar lagu kat youtube ciplak copyright. ...

Minta maaf .. Kenapa kamu tiba-tiba melenting?? Ada saya berbincang dengan kamu sebelum ini? atau kamu menyamar dari orang yang sudah kecundang ??

Maafkan lah.. saya beli Komputer ini dari kedai Dell datang dengan perisian original walaupun sekadar home edition..

blackredwing replied at 26-4-2018 02:04 AM
apa yang hitam bodoh?
aku cabar pemimpin pas jual semua harta dia dan sedekahkan kat rakyat. bek ...

Itulah saya cakap.. jangan suka menuding jari pada orang lain.. Jika kamu suruh pemimpin2 pihak lawan sama ada dari PAS atau mana-mana parti.. pastikan parti yang kamu sokong buat dahulu

Kita di zaman di mana sukar mencari pemimpin2 yang benar2 zuhud kerana pengaruh keduniaan yang amat kuat.. Saya berharap kamu suluh muka depan cermin sebelum bercakap

Pasal zouk pon nak gadoh. Bodoh. Useless. Orang islam janganlah masuk zouk tu. Nama pon kelab malam buat apa masuk situ, baghalllll!

ImamKampong replied at 1-5-2018 12:32 AM
Masih ramai lagi golongan profesional di dalam PAS. malah bakal calon di kawasan saya juga berpang ...

Ye mat sabu dan mahfuz tu tak professional..tp aku bkn ckp professional shj tp juga inklusif..dorang x professional tp bersikap inklusif..paham dak??..yg tgl dlm pas skg ni penuh yg bersifat eksklusif

I taktau la knp i hrap pis akan kalah..sbb apa yg i tgk dlm prlimen,geng2 pis semua snyap je..takda pun nk mnyuarakn hak rkyat..tu pndngan i la..

zorrro_03 replied at 30-4-2018 04:10 PM
kantoi apa pulak ni doldol?  orang nak pindahkan zouk pun kau tak puas hati. kalau suruh tutup ter ...

Kantoi lobai hipokrit lah bongok. Bukan ke lobai gigih nak pemerintahan islam nak haramkan arak, wayang bagai. Ujong2 xberani nak robohkan zouk takut non moslem xnak undi mereka kan? Benda mudah cmni pon lobai bangang xde otak nak fikir. Tu lah kantoi lagi kebodohan lobai bangang.

Follow Us
leena1234 replied at 1-5-2018 12:40 AM
Pasal zouk pon nak gadoh. Bodoh. Useless. Orang islam janganlah masuk zouk tu. Nama pon kelab malam  ...

Jgan jadi bodoh sis. Yg di gaduh kan sini adalah ke hipokrit an lobai bila berhadapan pengundi non moslem. Mereka kata nak haramkan arak bagai tpi xberani pulak nak robohkan zouk. Setakat pindah jah sbb takut xdpt undi non moslem. Tu isunya sis. Byk kan membaca.

Fazzbulous replied at 1-5-2018 09:12 AM
I taktau la knp i hrap pis akan kalah..sbb apa yg i tgk dlm prlimen,geng2 pis semua snyap je..takda  ...

Sengap satu hal, bila suruh mengundi usul dlm parlimen, dia berkecuali. Mmg lobai2 ni mmg bangang.

dodolgemok replied at 1-5-2018 07:51 PM
Kantoi lobai hipokrit lah bongok. Bukan ke lobai gigih nak pemerintahan islam nak haramkan arak, w ...

kapir spt kamu taknak sokong pas boleh gi mampus laa doldol.  kau ingat orang Islam hadap sgt ke dgn manusia jenis sombong mcm kamu ni?  bahkan ramai lagi non muslim yang sedia berkerja sama dan berbaik2 dgn kami.  

zorrro_03 replied at 1-5-2018 08:31 PM
kapir spt kamu taknak sokong pas boleh gi mampus laa doldol.  kau ingat orang Islam hadap sgt ke d ...

Dodolgemuk mmg suka gadoh dalam forum, semua nak dibodohkan. Dia ingat dia pandai sangat! Dasar keyboard warrior bolelahhhh bole blah. Tak tau ugama apa dodolgemookk ni

dodolgemok replied at 1-5-2018 07:53 PM
Jgan jadi bodoh sis. Yg di gaduh kan sini adalah ke hipokrit an lobai bila berhadapan pengundi non ...

Kaulah bodoh.dasar cari gadoh. Aku bacalah komen komen dalam ni, sengaja je komen macam nih, ternyata ko dodolgemookk kuat sentap.

zorrro_03 replied at 1-5-2018 08:31 PM
kapir spt kamu taknak sokong pas boleh gi mampus laa doldol.  kau ingat orang Islam hadap sgt ke d ...

Konar baring je lah mampu bila xdpt jawab dan kantoi kebodohan. Lepastu kaper kan org, munafik kan org. Tektik lobai dah dpt dibaca sesuai dgan akal singkat mereka. Kahkahkah dodol-1 zorro-0 kahkahkah

leena1234 replied at 1-5-2018 09:18 PM
Kaulah bodoh.dasar cari gadoh. Aku bacalah komen komen dalam ni, sengaja je komen macam nih, terny ...

Lgi sekor lobai gila hipokrit dah kantoi xberani nak musnahkan zouk dan xberani nak masukkan hudud dlm manifesto mereka sbb takot non moslem x undi mereka. Hipokrit kahkahkah!!

dodolgemok replied at 2-5-2018 10:52 AM
Konar baring je lah mampu bila xdpt jawab dan kantoi kebodohan. Lepastu kaper kan org, munafik kan ...

ye laa. bila pas kata nak alih zouk kau menyalak.  kalau kata nak tutup forsure lagi kuat menyalak mengalahkan guruh.  

Eh yg meroyan2 elok la pergi zouk mlm ni

zorrro_03 replied at 3-5-2018 09:11 AM
ye laa. bila pas kata nak alih zouk kau menyalak.  kalau kata nak tutup forsure lagi kuat menyalak ...

So xde telur nak tutup lettewww

dodolgemok replied at 3-5-2018 11:17 AM
So xde telur nak tutup lettewww

ni tolak ansur yang diajar dan diarahkan oleh Rasul kami.  Islam tidak menyekat kalau orang spt kamu nak bermabuk-mabukan.  gi lah minum air najis itu ditempat yang disediakan.  jangan buat pesta mabuk besar2an sampai hancing habis persekitaran.
sama juga kalau kamu mahu makan babi, Islam tidak menyekatnya.  tapi jangan lah kamu membela babi sampai menjadikannya satu perniagaan yang sampai eksport ke tempat lain.  Islam tidak menyekat kebebasan penganut agama lain.  kamu ke sedar ini doldol.  

ps~ingat Islam ni mcm kamu ka takde telur?

kecimpret replied at 1-5-2018 07:43 AM
Ye mat sabu dan mahfuz tu tak professional..tp aku bkn ckp professional shj tp juga inklusif..dora ...

Mana kamu tahu? kamu sudah bercakap dengan semua ahli2 profesional dalam PAS ? oleh kerana mereka tidak sehaluan dengan kamu, kamu sesuka hati label mereka begitu

Politik politik juga, tapi biar beradab bukan biadap membuat tuduhan2 liar kerana tidak sehaluan