CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: missunguviolet

Caption gambar anak Jep yang lucu. Terhibur baca.

beautifulliar replied at 8-5-2018 06:39 PM
Ok meols dh bau ada mustajah jadian or maybe mandur porem dh start masuk shif dh.Sblm xhalau p madra ...

ya ampunnn beautiful tima kasih tagged i. alamak org itu udah datang la jom jom gi madrasahhh

friedfishsoup replied at 8-5-2018 06:43 PM
ya ampunnn beautiful tima kasih tagged i. alamak org itu udah datang la jom jom gi madrasahhh

Hahaha dh agk dh mesti cpt je kaksup masuk jmput la jgn memalu tp blom pns bontot dh nk kne g madrasah cuci hati.Btabah la mandur porem dh masuk aka mustajah jadian.

lawaknyaaaa ;(

beautifulliar replied at 8-5-2018 06:20 PM
Tak molek nk dibandingkn tp mmg btol pon bukan sume baby comel.tp sbb deme retis gigih la org2 puj ...

tulah kadang tak paham nape nak batak sangat dgn anak artis, padahal anak org biasa ramai je yg comel2 tapi sebab tak ditayang mcm artis takde lah org kenal

Kesian makcik2 bawang laki sendiri x kelakar cm jep...

Edited by Nurul8001 at 8-5-2018 08:28 PM
grouper replied at 8-5-2018 07:07 PM
Kesian makcik2 bawang laki sendiri x kelakar cm jep...

Kenapa nak kesian..
Kelakar atau tak bukan satu kualiti yg penting untuk jadi suami..

Taste org kan berbeza beza..

p/s: saya tau awak sarcastic..saya tak reti nak balas sarcastic mcm mana dalam isu ni..jep seorang yg kelakar.byk kali saya gelak dgn lawak dia..tapi yg caption ig bapa anak ni, pada saya tak kelakar..

Follow Us
Kelakar pada aii .. nak pulak caption anak dah 5 kali bangun Abah still tido!

Dia pun tak ada lah upload setiap minit setiap hari. Baru ada 3 keping jer dlm IG anak dia. Cara dia berlainan sungguh dgn suami suami IG yang lain. Sayang dia pada Sari Yanti tak over tunjuk sangat.

Moga Jep dan Sari  bahagia sentias.

beautifulliar replied at 8-5-2018 02:36 AM
Yg me versi 1.0 mmg dr awl bporem meols prsn she obses kt tok laki,merate tred cite tok laki lyn s ...

Dia tu mmg kehulu kehilir jaja cerita diri dia - bayangkan time mula masuk CARI dulu dia kelentong semua orng yang dia tu anak mat salleh duduk dgn atok nenek kapir. Kena makan daging babi tiap hari.

Bila dah terbongkar rahsia - tanpa ada segan silu masuk balik forum pakai gambar retis korea. Kena CSI lagi dan terbukti menipu. habis dichop dungong!

Tu pun tak serik siap buat cerita ada anak nama Julian pulakkk.

Awal dulu bebudak forum contact laki dia tanya betul ke dah kawin? laki tu ckp NO KOMEN <- sesuatu sangat kan?

Mula dulu ckp laki dia tak nak anak sebab laki dia kecik kecik mak dia hantar boarding school. So laki ni truma. Tapi yang benarnya time tu depa tak kawin lagi plus laki dia masa tu miskin.

Dan dan lar ni pulak ckp dah 11 tahun menunggu! Hish meluat aii baca.

DARSITA replied at 8-5-2018 08:28 PM
Dia tu mmg kehulu kehilir jaja cerita diri dia - bayangkan time mula masuk CARI dulu dia kelento ...

Aku ni baca komen mu byk kali sbb kompius kita ckp psl org yg sama ke?tapi yg last part 11thun tu sah mmg btol la sbb pnh bykkkk kali terbaca she sendiri duk bgtau kulu kilir part 11thun tu.

Klo btol bgai dikata meols cume nk ckp amboiii acik me 1.0 kemain nau gigih mngaku diri tu ank mat salih prsn sgt tau pdhl kulit acik me bkerak itam mcm yendiaa celah mn mat salih nya kohkohkoh knp aku xpnh tau psl ni hahaha yg epic dh kantoi mnipu siap msuk lg porem pstu kantoi lg.tkde kemaluan choyyy

beautifulliar replied at 8-5-2018 06:15 PM
Chuols tggu nti2 ada lah penampakan she bergentanyangn kt sini sbb biasa nya kt semua benang ank r ...

Dulu me1.0 brag pasal laki, la ni brag pasal anak. Semua komen mesti pasal laki, anak atau betapa indahnya berbelas taon berdua tanpa anak.

beautifulliar replied at 8-5-2018 05:10 AM
Aku ni baca komen mu byk kali sbb kompius kita ckp psl org yg sama ke?tapi yg last part 11thun tu  ...

Siap letak gambar budak rambut blonde beb! kununnya anak kacuk - malaysian & mat salleh. Lepas parents cerai kena duduk dgn atok nenek kapir. Kita kita di forum simpati sangat mcm mcm nasihat kita beri. Rupanyaaaaa budak felda NSembilan jer. Mak ayah orang melayu tulin!

joy_ah replied at 8-5-2018 09:11 PM
Dulu me1.0 brag pasal laki, la ni brag pasal anak. Semua komen mesti pasal laki, anak atau betapa  ...

Kahkah tu la rupanya rmai yg annoying ngn she tp btol la gigih nau bporem gebang psl tok laki pastu skrg ank lak.Org lain blaki omputih n beranak gk tp tkde la segigih she.mslhnya btahun2 asik khidupan she yg kononnya bahagia lngkap pncapaian tbesar dlm idup sgt2 tu la she nk cite serate tred.Sedeh benchmark acik me gitu je.

Tred ank jep sendu dirogol kisah acik me rupanya byk lg kisah she sbnrnya lembam ke apa weh ni serius tanya

DARSITA replied at 8-5-2018 09:15 PM
Siap letak gambar budak rambut blonde beb! kununnya anak kacuk - malaysian & mat salleh. Lepas p ...

Hahahah jadah sgt dh melayu nk mngaku omputih lak dh tu tak malu ke dah kantoi identiti stil ada lg menempel.Tkujat aku bc ni.Sonok mmbawang rogol tred tak sangka acik me 1.0 begituuuu smpai thp reka cite diri tu ank mat salih hahaha trus aku tbayang ghupe below the par she ngn kulit yennndia tu.Bodo je btol la she mmg batak ngn omputih smpai sggup mngaku diri gen omputih euwww tak heran la bakpe obses ngn tok laki n ank so skrg aku dh phm haha

beautifulliar replied at 8-5-2018 05:23 AM
Hahahah jadah sgt dh melayu nk mngaku omputih lak dh tu tak malu ke dah kantoi identiti stil ada l ...

Nak tau siapa dedahkan rahsia dia? tu yang jual nasi ayam di Paris. Dia and her gang. Makcik nasi ayam tu pun joyah jugak. Tu yang dok upload gambar anak hari hari sebab nak menunjuk pada si me 1.0

Okay stop sini habis thread anak Jep. Bye

DARSITA replied at 8-5-2018 09:29 PM
Nak tau siapa dedahkan rahsia dia? tu yang jual nasi ayam di Paris. Dia and her gang. Makcik nas ...

Nsik ayam paris tu katenya porumer kn btol la meols tbaca somewhere id noor gitu la.Ya ampun rupenye deme2 ni masing2 berlawan nk tnjuk idup sape lg bgus setelah berlakikan omputih bataknye spesis meleis gini yg rasa darjat trus diangkt konsep nye antara sekelian meleis.
Tp aku xabih nk hadam lg betapa tkde kemaluan si acik me 1.0 mgaku she ank omputih hahaha

Klakar sikit je..xde la klakar sgt.

Ank omputih.

Sian ank jep

ape y kelakarnya????

DARSITA replied at 8-5-2018 08:28 PM
Dia tu mmg kehulu kehilir jaja cerita diri dia - bayangkan time mula masuk CARI dulu dia kelento ...

omg menarik nihhh... x sangka sheols tu kuat propa jugak...