CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: adila39

KENANGAN JATUH CINTA - SHARE PLEASE

camne kita nak tahu yg kita dah jatuh cinta yek.. I guessed I never experienced that

UMMI_MAI replied at 1-10-2018 05:42 AM
camne kita nak tahu yg kita dah jatuh cinta yek.. I guessed I never experienced that

susah nak kata sbb masing masing lain caranya..maybe kalau u berdebar bila ingat dia atau rasa jeles yg tetiba ke...asyik teringat ke...maybe juga tu jatuh cinta la

Dulu i bercinta dgn someone masa sekolah. Time tu form 1, yeah budakk lagi tapi masa tu erm takde lah setia sgt kan .. laki tu setia at first.. couple sampai form 5 .. 5 tahun gak lah hahahaha..
ni cerita sedih masa tu dekat spm dah.. aku pulak dah matang kononnye sebab dah 5 tahun deknon aku pun setia lah.. hahaha.. selalu tukar simkad elok je.. sekali last tukar simkad tu ade perempuan call pulak.. siap msg lg ckp dia gf lelaki tu.. omg.. masa tu meroyan menangis cam bangan ade gak. Jumpa ex patahkan simkad baling fon dia and tnya pilih aku ke perempuan tu.. sekali xsempat nak jawab aku nampak lak dia bawak perempuan tu skali.. motif sgt kan?
Dah lah aku nak spm masa tu.. anat betul.. nasib result boek. Aku sambung study dgn perasaan terluka hahaha

Tapi aku still contact dgn dia sbb sebenar nye dia yg tak move on.. jumpa as bff katenye.. sampai setahun aku contact lepas kantoi tu.. aku pn dah move on dan malas nak layan dia sgt.. lepas dpt kerja still single dan aku rasa asal tak dr dulu aku single.. single best tau tak ahhahaha
Sekali ex aku hantar kad kahwin dia pulak dgn minah dia kantoi tu.. ermm dia kata wajib dtg.. hahahah kau nak wajib kan aku asal pulak nak tgk pelamin angan ku musnah ke?   so ini pengalaman cinta monyet aku.. sekarang dah jumpa cinta sejati.. pesanan aku tak yah iye iye sgt mse bercinta.. buat biase2 aje.. mcm nothing special.. sebab lepas kahwin more more special kau dapat.. hehe

Cinta pandang pertama dgn suami aku, masa sekolah dulu. dia crush aku masa aku sekolah menengah, lps tu pindah sekolah dah tak ingat langsung psl dia sampai la lebih 10 tahun gak aku rasa aku jumpa dia balik melalui cousin aku. aku macam woowwww ni crush aku zaman sekolah dulu, macam ajaib boleh jumpa balik so ktorg pun kenal2 suka sama suka dalam masa sebulan dia hantar rombongan meminang, dalam setahun ktorg kawin.

Nonones replied at 9-10-2018 09:22 AM
Cinta pandang pertama dgn suami aku, masa sekolah dulu. dia crush aku masa aku sekolah menengah, lps ...

bestnya.... untung u. alhamdulillah

Happy till jannah hendaknya.

Nonones replied at 9-10-2018 09:22 AM
Cinta pandang pertama dgn suami aku, masa sekolah dulu. dia crush aku masa aku sekolah menengah, lps ...

happily ever after hopefully

Follow Us
adila39 replied at 7-10-2018 10:03 PM
susah nak kata sbb masing masing lain caranya..maybe kalau u berdebar bila ingat dia atau rasa jel ...

tak tahu la...

sebab kalo tengok movie bukan main lgi ek... sebab mcm sya ni mungkin sya n husband x romantik kut. Kalo terpisah 2,3  hari pun still boleh survive kalo x cLL, WA ke. huhu

adila39 replied at 10-10-2018 10:13 AM
bestnya.... untung u. alhamdulillah

Org lain sajork yg untung, kau yg malang....

Jenis Tak tahu bersyukur....

Kheen?

adila39 replied at 16-8-2018 05:06 PM
eh joinla tulis...a methodology to senangkan hati...plus diary tu dah lebih pd santai je now

You sure thread diary bukan dah kena kutuk kaw kaw dgn aku baru labuh tirainya?

Kahkahkahkah

Edited by adila39 at 11-10-2018 05:11 AM
stinger!? replied at 11-10-2018 04:55 AM
You sure thread diary bukan dah kena kutuk kaw kaw dgn aku baru labuh tirainya?

Kahkahkahkah

i close bukan pasal u....sbb i malas nak jot down and maybe jugak sbb i malas nak bagi can u komen..hahahahaha