CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rafiz28

Menantu dari Neraka..

MissVixen replied at 27-9-2018 08:28 PM
Cerita la lagi. Ular tu macam mana sedar? Sekarang kakak ipar tu jadi bomoh pula?

Ular tu mula2 dia pupu kat dlm rumah.. Najis ular ni panjang mcm pensil.. Saya idak le tau... Dah terkena baru tau... Masa nampak najis tu still tak tau lagi....dalam masa berbulan gak saya nampak najis ular dirumah

So satu hari saya terlebih rajin selak bawah sofa nak vakum... Nahhh.. Belambak mcm muntah binatang tapi tak tau lagi apa benda nya.. Panggil kwn baik dgn suami dia dtg umah.. Masa ni suami saya keja di sabah.. Dia pun dtg... Tengok benda tu.. Dia pun tak tau... Pastu suami dia kata.. Ada benda dalam keta kome... Hati2 bawak keta... Aje siott.. Mestilah kita jadi saspen kalau dah dibagitau ye dak....

Esoknya kawan saya ni pagi2 buta dah call bgtau malam tadi dia mimpi ular tedung hitam dalam rumah saya.. Muntah tu muntah ular... Memang menggigil saya dibuatnya.. Lepas tu saya tanya ustaz yg biasa bantu saya bab sihir ni.. Dengan rilex dia jawab... Saya mmg tahu ada ular tp risau nak bgtau nanti kamu over reacted... Ular tu mcm puja isi rumah malam2 supaya berantakan.. Supaya cerai laki bini...aje benor ustaz ni pun.. Tapi 5 tahun gak dia bantu kami
Lepas dapat tau tu.. Seminggu saya tido umah mak dan weekend tu panggil budak2 lelaki upah 200 cari smpi dpt.... Mmg jumpa la... Ular tu senyap je... Takde naik menggila mcm ular biasa.. Cam jinak plak... Smpi skrg saya fobia bab miss U nih...

unoryah replied at 28-9-2018 05:42 PM
uish..jahatnya kakak ipar awak
62 still berdangdut?  
lengkap pakej jiwa dia..

Aminnn atas doa awak.... Moga allah pandang doa2 kita...

Saya suami isteri jenis tak cpt pandang serong... Sihir ni pun dah 10tahun kawin baru tahu.. Baru sedar... Tu pun org yg potong rumput tertarik baju saya yg ditanam dgn benda2 lain belakang rumah..
Suami saya tak ambil masa lama utk percaya kakak dia yg buat sbb dia mmg tahu kakak dia suka berbomoh dan penah temankan kakak dia pakai susuk..
Dia tak nampak tua langsung... Baru je buat guinness record erobics among the warga emas..
Kami di mekah mendokan dia berubah sbb adik beradik... Nanti kat titian sirat bab silaturrahim ni Allah tanya... Kami tak nak kantoi bab tu..

Suami kata anggap ini ujian sbb bila diuji begini kami makin dekat dengan Allah... Mula2 susah juga.. Tapi nak buat mcmana lagi.. Takkan nak berbalas2 smpi abg jamil mampus pun tak habis.. Hehe.. Dosa pun dpt sbb kita syirik ikut berbomoh..
Ada masa saya kuat ada masa saya lemah.. Itu normal...
Kebanyakan ustaz mmg tak tahan tolong kami... Byk yg kata.. Payahh... Smpi Singapore sy berubat... Selagi ada kudrat ada rezeki saya usaha berubat... Semoga Allah beri syifa

unoryah replied at 28-9-2018 05:42 PM
uish..jahatnya kakak ipar awak
62 still berdangdut?  
lengkap pakej jiwa dia..

Lawak lak statement mcm2 jiwa tapi betul kata awak tu.....

Dollyzzzz replied at 7-10-2018 07:52 PM
Ular tu mula2 dia pupu kat dlm rumah.. Najis ular ni panjang mcm pensil.. Saya idak le tau... Dah  ...

Ya Allah. Gelinya dengar ular. Sampai hati dia buat macam tu. Semoga tt sekeluarga diberi kesembuhan dan terpelihara dari syaitan dan jin laknatullah.

Dollyzzzz replied at 7-10-2018 07:52 PM
Ular tu mula2 dia pupu kat dlm rumah.. Najis ular ni panjang mcm pensil.. Saya idak le tau... Dah  ...

Ngeriiiiiiii...
Tabahnya awak..semoga Allah lindngi awak sekeluarga..ameen

Serius. Kes sihir ni lah yg paling letih nak hadap. Sis ingatkan baru terkena time awal2 fresh year study dulu, itupun dah lebih 10 tahun. Berubat macam2 ingatkan dah habis. Terbongkar balik semua pasal kakak suruh mandi bunga sampai sekarang tak settle lagi berubatnya. Dgn pembongkaran tahu salah sekor penyumbang sihir ialah kakak ipar sendiri sekarang ni tubuh sis dah jadi filter pulak utk abang ipar sis yg sekarang derita disihir partners firm dia. Lawyers kaya raya jutawan pun hidup berkiblat sihir jua haisshhh. Ni sis baru nak paham kesah sis dah kena sihir ni sejak dari dalam alam kandungan lagi pasal arwah my mom memang teruk disihir time mengandungkan sis dulu. Ni kata perawatla huhu so boleh dikatakan sis ni derita sis sepanjang umur atas dunia plus dalam alam kandungan lagi ha. Ada stage baru pulak tengah berubat sekarang ni boleh rasa sangat halangan light2 diberi. Hmm semoga Allah permudahkan

Follow Us
MizzNaza replied at 9-10-2018 01:12 PM
Serius. Kes sihir ni lah yg paling letih nak hadap. Sis ingatkan baru terkena time awal2 fresh year  ...

kak ipar dengki dgn sis?

btw tt
tak ada latest story lagi?

unoryah replied at 11-10-2018 01:50 PM
kak ipar dengki dgn sis?

Dia dengki abis dengan adik beradik kitorang ni. Sis paling hardcore kena pasal penah sound adik laki si kak ipar durjana tuh. Hati perot orang kalau dah kotor u...

Best cerita TT ni...

Cerita Shaz tu kalau ada susulan & kembangkan kisah2 semasa dlm perubatan tu menarik juga... detail sikit..

Aku baca, dah terbayang mcm movie siam "Art of The Devil".... cerita Shaz tu boleh buat filem tu.. cuba kau jual kat penerbit filem Munafik tu ker...

Anyway, menarik, keep it up bro...

tt mn la tt kan...
tgh ngumpulin cerita serem ke?

bestttt...
merempit dari petang membawak ke malam.
dah lama silent reader dalam board mps ni, baru sekarang munculkan diri.
thread ni antara yang best!!
santai, kelakar, seram, geram semua ada.

btw, mana dia cerita Philippines tu TT..

Saya silent reader jer kat forum cari.. berkuntun kat bod ni lebih dr bod
Bagus gaya penulisan tt.. senang nak baca and kelakar.. rasanya kalau di kumpulkan kisah kisah dr bod ni dah boleh dijadikan buku...

tt, mana cite maid pilipin ni?

wow! risaunya bila anak2 pilih pasangan hidup masing2.

Hilang dah TT..

sambung lah TT
mek baca dari pes thread TT tau x...
sedihhhh

Tiba2 benang ni naik. Ingat tt ada sambung. Kecewa pulak.

Saya pun bkk sbb ingat TT ada citer baru.... keciwa...

AnggunSophea replied at 18-9-2018 07:34 AM
Ish menyirap betul bila baca pasal sihir ni. Tapi aku yakin, orang yang kaki sihir ni mesti akan dap ...

hi chuolsss...so mmg ada org buat korang ke xnak korang kawen?

Dollyzzzz replied at 24-9-2018 10:48 PM
Saya dah lebih 20thn kena sihir and still kena lagi smpi skrg.. Peritnya hanya Allah yg memahami ...

ya Allah kak..berat sungguh dugaan akak... saya syukur dan lega saya n family tak pernah lalui benda2 mcmni.. mintak jauh...tp belah suami saya, sepupu suami saya, saya  baik ngn kakak ni...keluarga suami kakak ni ada saka.. kami pun tak tau nak cakap lebih2..tp skg ni kakak ni saya panggil kak  nani, duk dlm hospital sbb tak tau sakit apa, badan penuh ngn bisul kt dahi dia berlubang bisul... sakit mcm2 lagi la..sian kat kakak ni... teruk sgt sakit dia...