CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: MissAzalea

Lucinta Luna Ungkap Hubungannya dengan Qori Internasional Fatih Seferagic, Begin

sayangnya muka ensem, hafidz pulak

Bij petul fonen sekor ni hahaha. Pandai dia perangkap yaaah

bonita replied at 17-1-2019 12:16 PM
omg.. tak sangka..

btw, igtkan Fatih ni org Bosnia..

Org amerika keturunan Bosnia, chuols...

Edited by MissAzalea at 20-1-2019 12:54 AM
rifaa replied at 17-1-2019 04:47 PM
sayangnya muka ensem, hafidz pulak

Kannn..sedieey la..tak sangka...

I used to be a fan..tapi setelah kejadian ini, dah hilang my respect towards him .. hypocrite much.

Ini dia video snapchat nya Fatih ke Luna.. tapi sudah dihapus sama Luna...  dlm video ni, fatihnya ckp "i'm wet".

Sejak i tau fatih ni kerja kawen cerai, i dah banned heols... so tak terkejutla jd gini

OMG..gak kusangka begini perangainya

Follow Us
Confirm bukan scamm yang wasap lucinta luna tu? Hahahaha

Bukan ke chat whatsapp & akaun socmed ni leh je wat yg fake? Tp papehal pun helok mati disambar petir je Lucinta ni. Sejenis attention seeker.

So fatih ni kirenyer gay or biseksual ke??

Sistur mana benang randy pangalila. Heolss dah kawen kan

dasyat juga penangan lucinta nih...

Edited by MissAzalea at 23-1-2019 08:37 AM
sheqim replied at 20-1-2019 01:07 AM
Confirm bukan scamm yang wasap lucinta luna tu? Hahahaha

Tak scammer kot.. asli agaknya..

Si Fatih ketahuan banyak bohongnya..

1. Pas awal2 berita ini muncul si LL  posting kat IGS nya tagging Fatih, lalu fans ny Fatih dm heols nanyain apa betul yg ditulis LL itu... heols jawab, "saya tidak kenal sama yg namanya LL" .

2. Karena gak terima disebut SKSD (sok kenal sok dekat) sama Fatih, LL lalu memposting beberapa screenshots percakapan dia dgn Fatih di WA, termasuk beberapa voice note Fatih sdg mengaji dan gambar wajah Fatih saat vid call-an  dgn LL...  at this pont, berita ini mulai ramai dibicarakan sama akun2 gosip Indo kat IG..  saat ini baru deh si Fatih tulis statement kat IGS heols tulis, "saya berbicara dgn Luna hanya 1 hari sampai saya tahu dia seorang pria. Ini berbulan2 yg lalu. kita tidak bicara sekarang. tolong jgn menghibur ini dan  menyebarkan kebohongan". I was like.. yeah right.. katanya tadi gak kenal sekarang bilang kenal cuman sehari?? gimana sih? mmg skrinshot chat diorang tu menunjukkan klu diorang slg berkomunikasi satu sama lain  beberapa bulan yg lalu chuols,  tapi tak cuman sehari melainkan 3 bulan (Agus-Sep).  klu LL lahir sbg perempuan asli, mungkin si Fatih gak bakal ninggalin LL dong ya?! ngakunya hafiz tapi koq suka chatting sama cewek sexy yg suka pakai baju kurang bahan kayak LL sih..  

3. Si LL mulai geram kat Fatih karena heols gak mau mengakui klu heols pernah dekat dekat LL.  LL lalu mengancam Fatih klu heshe bakal membongkar video intim theyols kat snapchat klu Fatih msh tetap tidak jujur.

4. Si Fatih lagi2 buat klarifikasi dgn memposting tulisan kat IG story nya yg berbunyi, "Saya tidak kenal dan pastinya tidak pernah berkencan sama yg namanya Fatah. *emoji ketawa smpi nangis*". tapi postingan ini cuman bertahan beberapa menit doang, tak lama setelah itu dihapus sama Fatih.. tapi berita ini smpi juga ke telinga LL, mungkin ada salah seorang fans yg kasih tau kot.. at this point, baru deh si LL memposting video snapchat Fatih yg tunjuk bebird heols yg tengah wet.   tapi tak lama kemudian, postingan ini juga dihapus sama LL.

5. Si Fatih keliatan banget jaim (jaga image).. buktinya setiap orang yg komen kat insta heols yg membahas ttg LL dlm bahasa inggris heols delete dan block satu2.. takut ketauan belangnya sama fans2 heols dari mancanegara kot..

Kesimpulannya dari pengamatan meols, keduanya sama2 tak beres... yg satu kegatelan dan yg satu  lagi munafik..

tomaz replied at 21-1-2019 07:26 AM
Sistur mana benang randy pangalila. Heolss dah kawen kan

Done.

https://mforum.cari.com.my/forum ... ;extra=#pid68736288

jahat lucinta luna ni.

sis, 1stly nak tanye.. kau ni mmg dr indonesia ke atau saje2 tulis macam indonesia..
lancar sekali..kagum aku..

on topic.
fatih ni bff aku minat giler. ni kalau aku tunjuk ni mau meroyan. dah la baru kene tinggal dgn suami, dia cakap fatih ni la yg mengisi hari die dgn quote heshe, bacaan ngaji heshe, zikir heshe. buat dia kuat dan bangkit kekdahnye. mau ranap balik hati sheols kalau aku tunjuk bende ni.

AbukRokok replied at 16-1-2019 12:01 PM
ala.... tunjuk bebird sesama laki.... xharom

hahahhaa bengong.
duu suka sekejap dgn fatih ni. before dia kawen.
tp lama2 rsa hovernya la hai mamat ni. gila glamer ja lebih ka mcmna?
terus pangkah

annehuda replied at 16-1-2019 08:39 AM
eh fatih ni bkn ke dah kawen?

Dh 3 kli khwin despite of lahir dlm thun 1995. Bini first dh jdi ex, kdua pun ex, la ni yg ketiga, bru khwin. Cri psl dia ni, ummah Muslim luar negeri tngh bongkarkn kjahatan dia, seram plak bca.

Aku ni dulu rajin juga baca novel indonesia. Karya lama.. Tp masih boleh faham jalan cerita. Kalau tonton filem indonesia dulu2 pun mudah je faham.  Tapi bahasa indonesia skrg susah aku nak faham apa yg nak disampaikan. Start dr AADC tu (sbb bahasa pasar kan.. Yg diorg sebut bahasa gaul tu)  kalau takde subtitle mmg ssh nk faham. Itu bahasa pasar. Kalau yg rasmi mcm petikan artikel akhbar pun now susah nak faham.