CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: 11ogos

ayahku terkena sihir...benarkah

bezita60 replied at 14-7-2019 10:59 PM
Perangai mak tiri kau ni sebijik mcm wife pak cik aku. Pakcik aku kahwin dgn wife dia yg baru ni ...

Dah nk sama level iblis...

antsoul replied at 19-7-2019 08:55 PM
Kat malaysia ni tak da undang undang ke pasal jenayah sihir ni.sedih bila baca pasal cerita sihir c ...

unfortunately tak de .. kalau ada dah lama dah most politician masuk jel dik
tak semua la la tapi kebanyakan la..

Satu cara lain, bawak je ustaz datang rumah. Suruh bawak 2-3 orang untuk backup. Confront terus. Selalu ustaz-ustaz ni boleh identify barang2 yang diletakkan dalam rumah, yang ditanam, yang digantung, yang disorok. Step 1, confirmkan wujud sihir. Step 2, buang semua tu.

Dulu makcik aku yang dah 60++ dan dah hampir 20 tahun kehilangan suami, kena sihir dengan laki 40++. Laki tu ada bini dua. Macam ni jugak. Liat nak kena berubat. Last2 bawak ustaz ke rumah. Suami pun buat2 pura2 tak tahu dia pakai sihir. Dia cakap diberi air penyayang untuk merapatkan hubungan suami isteri. Tapi tipu. Sebab makcik aku tergilakan dia sampai sanggup gaduh dengan anak beranak pinak. Tapi dia silap target. Sebab makcik aku dulu je kaya, tapi bisnes lepas tu down. Laki ni hapah tak dapat.

Cuma lepas kena bersih sihir, makcik aku still nak jugak kat laki tu. Tapi lepas satu family dah tau dia ni sihir makcik aku, tak sampai 3 bulan terus hilang laki tu tak tau ke mana dah.

TT.. boleh PM contact no.. tq

Kesiannya dekat ayah.semoga lekas sembuh

ayah saya pun kena benda yang sama. tapi sekarang dia hilang dan mak saya masih mencari. boleh ke bgtau perkembangan ayah awak?

Follow Us
Maaf lama tak update pape, saya sbnarnya agak malu dan keliru dengan apa yang sedang berlaku. Perkembangan terkini ayah saya dan isterinya dan pulang semula ke tempat asal kerana ayah dah tak mampu bekerja, kudrat orang tua.. Apa la sgt kan.. Gaji pon tak tau dapat ke tak. Bila dah balik ke kg, ayah cari rumah sewa sbb pesan arwah mak yang memang tak benarkan wanita lain jejak rumah tu.. Jadi ayah pon sewa rumah kedai, depan rumah tu ayah buka kedai makan.. Masalahnya macam drastik sgt, tak plan, tak bincang trs nak buka kedai makan.. Modal besar kot.. Dah la duit sedia ada pon dah hampir abis.. Dgr crite ayah meminjam jugak la walaupon kami adik beradik tong2 duit u bantu mana yang sempat. Nak dijadikan cerita buka la kedai makan tu.. Hari pertama tau je la mane de org sgt kan.. Sampailah dtg 2 org yg kelihatan zuhud nak order makanan utk 40 bungkus. Gembira la ati ayah.. Tapi xsangka rupanya tu taktik.. Konon yg sorang tu buat2 tempahan, sorang lagi dah pegi gledah bilik tidur.. Hangus la berbelas ribu duit deposit dan modal. Mula2 mcm kami adik bradik pk, isterinya dapat la selesaikan 2 penyamun tu.. Ingatkan bguna la ilmu azazil tu..tapi hampeh.. Kaki temberang kot.. Ntahla wallahuaklam.. Cam bangang pon ye jugak.. Maap la rase benci tu membuak2 sikit

slippie replied at 3-8-2019 03:59 PM
TT.. boleh PM contact no.. tq

Saya pun nak, boleh tak?

Hi tt, macam mana sekarang dah sembuh ke

dewi replied at 10-7-2019 02:45 PM
berat dugaan awak dik.. akak berdoa awak dpt jalan yg terbaik untuk selamat kan dan lindungi ayah aw ...

ya Allah baca ni meremang bulu roma , mmg betul apa dewi cakap . sbb mmg dah pernah terkena mcm ni.apa ada dlm polet dalam simpanan semua nak bagi kt dia kita xde apa2 pun xpe, org kata sampai diri sendiri berlapar pun x kisah.
rasa buka ntakat duit ringgit harta benda, nyawa pun kalau bole nak bagi.keluarga mak bapak anak2 semua tak pikir langsung dlm kepala.
in fact keluarga adik beradik mak bapak anak2 tu semua rasa mcm menyusahkan, benci sgt , rasa mcm kalau xde lagi bagus. Astaghfirullah. mcm tu sekali dia buat kita rasa

Walau bagaimanapun,  sekuat mana ilmu jahat tukang sihir sesungguhnya kuat lagi kuasa Allah swt.

alhamdulillah .

semoga ayah tt cepat sembuh dan keluarga tt dilindungi Allah .

Makcik dan pakcik aku minat sangat ilmu tarik duit ni. Jumpa bomoh Timur kononnya tarik duit. Habis gratuiti dan pencen bagi bomoh ni. Pakej kena ilmu pengasih sampai jadi bini om Timur tiada IC. Makcik aku ni masa pencen pangkat terakhir DG52 tau. Sekarang jadi macam orang bodoh tunduk pada om PTI.
Sudah 20 tahun memuja "nenek" kononnya untuk tarik duit. Tapi sampai sekarang apa pun tiada. Pakcik aku sampai berlutut doa dengan pokok pinang tau. Tanah keluarga dibina pondok puja. Tidak lama pondok tu hangus dipanah petir.
Memang banyak kalau hendak dicerita. Usaha mengubat memang ada, tapi ilmu syaitan ni membalas.

selalu berjaga