CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 20031|Reply: 9

XXXXXXXXXXXX

Edited by foxneo at 19-11-2021 12:32 AM

-------------------------------

Hi foxneo. Sy pernah mimpi benda yg sama macam awk jugak. Sy yg rawatkan orang kena rasuk jin tu dengan baca ayat qursi. setiap kali mimpi tu datang memang jelas sangat mata orang rasuk tu tengah marah gila bila saya baca ayat qursi tu.  

mimpi ni start dtg 4 tahun lepas but still sekarang lg kadang2 datang. nak tanya kat orang, tapi taktau nak tanya dkt siapa. kebetulan sama hahah

foxneo replied at 16-4-2019 01:53 PM
kan. baca ayat kursi jugak kan. tak tahulah apa maksud disebalik mimpi ni

betul. kerap betul datang boleh kata sekali seminggu lepas tu dia stop then dia datang balik kejap2 mimpi mcm tu.
tertanya jugak kan kot siapa2 yang tahu pasal ni. curious sebab banyak kali sgt mimpi.

scarynye...biasenye kite mimpi jumpe hantu..ni 1st time dgr mimpi ubatkan orang.saya pulak kalua mimpi hantu atau benda2 scary cm ni mmg baca ayt kursi je..siap tejaga sambal baca ayat tu..pas tu rase serammmm...tp tdo balik..hahahaha..

hope ade org boleh beri penjelasan kes korang bedua ni.

foxneo replied at 16-4-2019 01:53 PM
kan. baca ayat kursi jugak kan. tak tahulah apa maksud disebalik mimpi ni

hi! sy ada jawapan untuk mimpi kite ni haha. finally..

sy ada tanya ustaz kat rawatan ikhwan. ustaz kata pernah tak berubatkan orang guna ayat qursi? kalau pernah, tu maksudnya kita boleh berubatkan orang. and yes.. ada saka nak dekat kite. Allahu..

taktau la nak percaya atau tak. tapi dah 3 orang jumpa. sorang kata sihir, sorang kata jin suka je, sorang lagi kata sihir dan saka ada. sy dah jadi pening sekarang. tapi sy amalkan je ape ustaz suruh buat. at least kite ikhtiar untuk buangkan semua ni.

foxneo replied at 2-5-2019 05:06 PM
hi awak, thanks sebab share. tapi saya pun sembahyang tak sempurna selalu tinggal, macamana la nak ...

Betul. Sy pun tak sempuna dgn solat. Means pernah Tak kawan awk ke kena histeria lepas tu awak ubatkan dia dengan ayat qursi? Sy pernah buat Dan mmg jadi. Itu maksudnya..

Follow Us
foxneo replied at 2-5-2019 05:06 PM
hi awak, thanks sebab share. tapi saya pun sembahyang tak sempurna selalu tinggal, macamana la nak ...

Ustaz suruh buat solat taubat setiap Hari sebelum tidur Dan amalkan pendinding sebelum tidur. Dan Ada la dia bagi sy garam, air ruqyah, minyak bidara Dan lain.

Tapi macam sy ni dah kes lain haha. Yg pasal saka tu Tak pasti la betul atau Tak. Atau dia tengah Cari tuan. Better pergi rawatan dekat untuk check. Sebab dah 5 orang sy check semua kata sihir kalau problem sy ni.

TT tumpang, nak tanya soalan. Aku penah mimpi ular, ular hitam. 3 ekor masuk rumah. Dalam mimpi tu aku nak halau dia keluar, tapi sebab depa buat bodo. Aku biarkan. Adik aku yg baru nampak, terkejut. Dia tanya aku kenapa tak halau keluar. Aku kata depa tak nak keluar. Adik aku paksa aku buang keluar rumah. Aku pun cekak tiga2 ular tu. Aku campak keluar. Elok aku campak keluar dan tutup sliding door, serentak tiga2 ular tu bertukar jadi lelaki. Aggressively nak terkam nak serang. Tapi aku sempat tutup pintu sliding door.

Realitinya aku geli dgn ular. Beberapa kali aku mimpi mcm ni. Bukan ubat kan orang, tapi buang benda berdekatan diri aku yang mcm tak masuk akal.

Ada sekali aku mimpi, ada kepala penanggal dalam kereta kat seat belakang. Aku bole bukak pintu belakang. Aku pegang dia, aku campak keluar. Sambil aku cakap, kau pergi dari sini jangan kau kacau aku dan keluarga aku

Sapa bole rungkaikan boleh lah share.
Usaha aku buat, aku cuba istiqamah jaga solat awal waktu

016-7274368 cik Ajis nama nya. Org biase je. Kdg dia balik jb kdg blik Singapore. kami skeluarga da sihat drp sihir n saka2 yg da bpuluh2 tahun drp nenek moyang. slepas brubt dgn dia.

016-7274368 cik Ajis nama nya. Org biase je. Kdg dia balik jb kdg blik Singapore. kami skeluarga da sihat drp sihir n saka2 yg da bpuluh2 tahun drp nenek moyang. slepas brubt dgn dia.