CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bawangkecik

Bersekedudukan Dengan Teman Lelaki, Mengaku Dah Kahwin. Instafamous Kena 'Cop' A

fushimi replied at 23-5-2019 10:17 AM
takpe la sis ko just sonok sonok

kawin tak kawin belakang kira

dia ni femes sebab apa?

eyansss replied at 23-5-2019 11:46 AM
lain eh...  hahaha...  aku ni dok pukul rata semua...  sebab banyak sangat instafamous yang tak me ...

aku xtau la ape yg membuatkan diorang ni instafamous...nak kata lawa tu pada aku okay la cantik rupanya...tp ade jgk cam retard..ntah la nokkk...aku bolayan instafamous ni sume...buang masa buang karen

fuhh seram... kalau ibu dah marah and kecewa and dah bersumpah, bumi pun leh bergoncang. doa ibu tkde hijab dik jangan memain..

semoga insaf and gi sujud kat mak balik.

immaryjane replied at 23-5-2019 11:45 AM
Explain itu explain ini tapi mana gambar nikah nye. Bergesel berkiss2 boleh show off tak kn gmbr n ...

kan...  apa kata tepek sijil kawen beserta bukti ugut bunuh segala yang dia cakap tu...

ntah aku pun tak kena

i risau je kapel berkesedudukan camni end up jadi macam akak misi dan kekasih gelapnya tu..tinggal spenda ja..kalau betul dah nikah ok lah

Follow Us
kucingitam replied at 23-5-2019 10:48 AM
jangan keluar berita kena kelar dah la ye dik.. hmm..kejam sgt ke aku ckp gitu?

tak kejam pun sis..i baca tajuk terus teringat akak misi..sekarang tengah panas..benda2 camni boleh jangkit

TalibanRock replied at 23-5-2019 11:50 AM
aku xtau la ape yg membuatkan diorang ni instafamous...nak kata lawa tu pada aku okay la cantik ru ...

hahaha...  sama la weih...  sebab aku tak nampak reason untuk diorang famous...  adakah sebab aku dah tua jadi apa yang diorang buat tak kena selera aku?  hahahha...

hancurnya hati kalau anak perempuan buat mcm ni

eyansss replied at 23-5-2019 11:54 AM
hahaha...  sama la weih...  sebab aku tak nampak reason untuk diorang famous...  adakah sebab aku  ...

kita sama-sama menjadi tua...xterlayan dgn gen-Y ni sume...haprak ke laut sume..xkesah instafamous ke retis ke..xde kualiti xde kesinambungan dr generasi yg lama yg jauh lg better dr diorang...harapkn muka je tp xde bakat mmg aku ban siap2...plg aku benci asad montah tu

immaryjane replied at 23-5-2019 11:45 AM
Explain itu explain ini tapi mana gambar nikah nye. Bergesel berkiss2 boleh show off tak kn gmbr n ...

Gambar kawen X strong Sgt proof dah kawen....sijil kawen yg valid ...tp kantoi lak tunjuk sijil lain....mmg bersedudukan la nie..

TalibanRock replied at 23-5-2019 11:59 AM
kita sama-sama menjadi tua...xterlayan dgn gen-Y ni sume...haprak ke laut sume..xkesah instafamous ...

aku pun sama2 montah dengan mamat tu...  hahaha...  anak akak aku cuba nak jadi instafamous ni...  rajin la buat tiktok maktok tergedik2 sekali kena ketuk ngan mak aku... bwahaha...  aku suruh dia bawak2 mengucap n buat menda lain yang lebih berfaedah...  kalau nak buat video sangat, aku suruh buat yang berilmiah cam travelog ke jjcm ke...  bukan tergedik terlentok layan tiktok...

eyansss replied at 23-5-2019 11:48 AM
dia lupa apa jadi kat exbf datin eina tu...  lupa dah nama dia...  terus melingkup career...

Afiq muiz

tp mamat tu dah kembali taat pd ibu nye kan

sbb dgr ckp ibu tak jd kawen ngan eina

tagas replied at 23-5-2019 12:07 PM
Afiq muiz

tp mamat tu dah kembali taat pd ibu nye kan

yessss...  afiq... dia sendiri mengaku lepas kes tu career dia jahanam...  bila dah berbaik baru la rezeki nampak balik...  tapi dia ada bagi hint kan yang bila dah tak berduit baru dia nampak siapa jujur ngan dia  *cough*tujudatineina*cough*

iols pun tejebak p stalk ig dia. ya tuhan post pjg berjela mengutuk mak sndri. puji pujian pg ke "laki" dia tu n family laki dia tu.duk laki ,suami sana sini tapi tak de proof surat nikah ke apa.mohon dijauhkn ahli keluarga mcm ni. repot je ig budak ni. rengsa la bebudak zaman skrg ni hidup berpaksi kan socmed.smua benda nk tayang n buat duit mudah dgn review produk

eyansss replied at 23-5-2019 12:06 PM
aku pun sama2 montah dengan mamat tu...  hahaha...  anak akak aku cuba nak jadi instafamous ni...  ...

tau xper..elok la melayan vid org masak ker...promot tmpt bercuti ker...xperlu la tryhard utk buktikan kat org lain ko pon boleh pemes seantero donia...please get a life...lgpon korang masih muda..jgn guna alasan time muda la nak buat segala mende...kl mcm tu baik ko cari duit ko belajar investment..pastu umur 30 an ko nak travel ke nak try sume mende ke ikot ko la..asalkn x mngundang laharan org..hakhak

tunjuk jer surat nikah

Kecewanya sebagai ibu yg mengandungkan dan melahirkan dia, dia buat macam tu. Sanggup sebab sorang lelaki. Umur muda lagi, nampak best sedap lagi kan. I lebih percaya mak dia dari si pompuan ni.

Dia nikah pakai wali hakim ke? Ke nikah kat thailand?  

Tengok video freehair dia tu muka macam faizroslan jek