CARI Infonet

 Forgot password?
 Register

ADVERTISEMENT

Author: Missfadh

[Geng] Rumah Kaki Royan Part 174

   Close [Copy link]
Post time 18-4-2020 02:18 AM From the mobile phone | Show all posts
Kesihan weh..hiba prasaan kite bca..wahai confessor, smoga awak sntiasa dlm rahmat dan pelukan kasih syg Allah ..semoga Allah permudahk  sgala urusan awak..semoga Allah akan titipkan limpahan ketenangan dlm hati awak..kuat dan bertabahla walaupun jiwa trseksa pksa diri utk kuat dan tabah
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 18-4-2020 02:20 AM From the mobile phone | Show all posts
Klu kte yg dlu..mebi kte nngis briye kot lps bca..kdg smpai rsa berat dada taleh brnfas..tp mlm tu cuma sdih dan terasa basah mta kt hjung mata..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 02:29 AM From the mobile phone | Show all posts
Kte sdih bukn sbb peel bpak kte sma mcm confessor..alhmdulillh ayh ta pnah buat bukn2 yg ta helok kt kte msa kcik..cuma adlh hukumn dek knakaln gue yg sukar dibndung..knkln budk2 bwh 12 taon..degil yakmat smpai kna tinggai kat kbun kling..kna sngkut kt pmok ciku pnuh smut..huhu..tp kte ta dndm kt ayh psl hkumn2 tu smua..kte pnh ada smpn bnda ta ouas hti dgn ma ayah stu msa dlu utk tmpoh yg sgt pnjg..dri kcuk smoi bsar..dndm yg mkn jiwa..tp slowly kte lpaskn rasa tu..lpas dgn cara luah hbis kt ma..luah dgn marah dn bnci..hbis aku smbur sgala apa yg aku ondam brtaon..da taleh tahan akhrnya letop..huhu..tp skrg smua tu brakhir da..kte tamo igt apa2..tp idk why rsa tu adakalan akan dtg say hi to me..memori yg aku tamo igt adakla dtg terjah buat dada berat nfas brat..air mata non stop turun..dan aku menggigil mnahan satu rsa yg sukar nknlepas..dia dtg sesekali..mimpi aritu triggr perasaan tu smula..dan pling sdih dlm mmpi tu yg nk buat ta baek od kte adlh ayh..sumpah aku sdih..takut yakmat..takut gilerr..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 02:31 AM From the mobile phone | Show all posts
Nta la..mebi sbb bca bnda2 emosi byk sgt kot..smoga smua baik2 saja
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 02:31 AM From the mobile phone | Show all posts
Tp kte still rsa tkut..nebes dia lain mcm..   
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 02:39 AM From the mobile phone | Show all posts
Kte pnh gduh truk dgn ma lpas luahn tu..kedua2 luahn tu brlaku msa ayah takdo kt rumh..idk knpa kte lbih rsa ta snggup nk luluhkn hti ayh bnding hti ma..mebi sbb kte pndg ayh sbg ktua kluarga..mebi pd msa tu ayh jua trsepit..nta la..tp kte still kcewa yg tramt pd ayah juga..cuma nk luah hbis tu aku ta snggyp tgok airmta ayah yg lihat kekecewaan anknye..tp dgn ma, kte jd lg pnas ble ma msih ego tamo akui dgn apa yg da jd..ma kta kte x layak utk prsoal smua tu..bla bla bla..ma lbih trsksa dgn apa yg jd..bg ma, aku x lyk utk rsa trseksa tu..kahkah..aku tatau nk gelak atau mngamok jd extra incredible hulk..ckupla sumph sranah ma masa tu..nta la..kte jd trlalu emosi pd wktu2 trsbut sbb da nk brtukr sttus mngkin..ada bnda yg ta lps dlm jiwa..dn aku kna hadap stu bnda bru yg aku sndiri ta ykin sma ada ini yg aku mhu dan whats next..
Reply

Use magic Report

Follow Us
Post time 18-4-2020 02:46 AM From the mobile phone | Show all posts
Utk dia insan yg tgh sedap lena beradu skrg..aku akui aku ta ykin pd dia pd awalnya..dia tau je aku decided utk kwen demi ma apak..aku tau ma ayh mmg gusr ble aku seolh sprti tadaq tnda2 nk kwen..aku fhm jauh sudut hati mreka nk aku hapy bhgia ada somi family sprti org lain..ma ayh tamo kte sngkut dgn memori silam...wlupun aku pnh sdeh dgn kedua2 org tuaku..tp ada satu niat dlm hti utk liht mereka happy..sentiasa..jika aku kwen bole smpurnakn kbhgiaan mereka, akan aku turuti..aku ikhlskn demi ma ayh..kte syg dorg..syg sgt T_T..ampunkn puh sbb onah ada dndm..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 02:50 AM From the mobile phone | Show all posts
Sbb dia tau aku nk kwen demi ma apak, mka aku branggpn dia mnrima aku juga sbb trpksa..huhu..kmi tadaq brcnta apa pon..kau suka aku, aku suka kau..cukup..aku tatau apa tu cnta..bg aku cnta ta pnting utk mulakn hdup sbg somi istri..tp aku juga bukn smbrono utk pilih laki yg bukan2 smata demi niat utk kwen..
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 18-4-2020 02:54 AM From the mobile phone | Show all posts
Bg aku ckupla ma ayh hepi..dats it..pnjg pndek jdoh blkg kira..jujur aku ta pnh letak apa2 hrapan pd dia utk hbungn yg pnjg..aku serah smuanya pd Allah..aku tkut da nk brhrap pd mnusia..bohongla klu ta syg..syg tu op kos ada..tp chenta tu..ntoh..tkut utk kcewa so aku takan bg rsa tu spnuh hati..suku ja ckup memadai
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:03 AM From the mobile phone | Show all posts
Adala insiden2 trtntu yg buat aku rsa dia trpksa ja sbnrnya..dan aku mcm lega bla awal kwen weol ta sbmbung..aku rsa mcm bole brnafas..aku rsa bebas nk oi mna aku suka..buat apa aku suka..brjimba dgn kawan2..haha..tp most of the time klu aku brjimba dgn kwn mesti dia nk juga mnyelit..hmm..ble wktu dia blik dan kmi brsma, slalu ada rsa yg triggered buat aku tkut..aku mcm taleh nk cntrol tkut dan emosi tu..byk wktu aku tolak dia..byk wktu aku cuba kwl emosi tu .aku cuba dan byk wktu aku klh..lalu aku meringkuk nangis tolak dia.. pd awl kawen aku tatau knapa aku mcm taleh trima ada lki baring kt sbelah..pnah aku trjga tgh mlm trkjut knapa ada lki kt sbelah..aku tatau rsa ni mebi mncul sbb jiwa aku ta spnuhnya utk hbungan inikah..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:12 AM From the mobile phone | Show all posts
Mco buatkn kmi sbumbung..dan la ni aku susah nk tedo sbb aku rsa ta best share bed dgn org lain..aku rsa space aku da diambik org utk tmpoh yg onjg..kami tedo tuka shift..haha..bole gitu? Tp itula realitinya..pkl5 baru aku boleh lelap..slalu mmg qodho subuh msa zhor..dia pon mcm ta larat da nk kjut aku..kjut ta reti nk bngun..huhu. pnah la dia kjur sbuh byk kali..camno mata aku nk bukk klu dkt sbuh baru bole lelap..mmg liat sungguh la..dgn mta masih trtutup aku katabpd dia 3 mnit ja lg nnti aku bngun..tp op koz lerr 3 mnit jd 30 minit..sudahnye aku dgr dia mcm surrender..aku bukkbhjung mta..hjung nta pon trasa berat weh..nmok dia trus bngun pi sjadah..aku dgr dia mcm tersedu..alahai..nangiskah..adoii..nangis sbb aku ta bngun solt kah..maka meleset aku bngun turun katil..kang kata drhaka pulk buat somi nngis..mcm org mabok aku jln msuk toilet..tup tup peod..ngeh ngeh..bestnye bole pnjat katil smula..lps solat dia plik tgok aku smbung tedo..slamber aku kata peod..krohhh krohh..kesian pulk dia beriye kjut aku..dia ty noe ta bgtau awal..mna la aku tau..pi toilet bru nmpk..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:17 AM From the mobile phone | Show all posts
Dia laki yg baik sbnarnya..jujur lki pling baik pnah aku knal..tatau la nta cemana aku yg ta bape baik ni bole trkawen dgn dia..dats y aku pnah rsa mcm nk blas budi kbaikan dia sbb sudi kwen dgn aku..aku bg je klu dia nk kwen lain..dia mcm trkedu..lju kata tamo..muka dia sdih..cuma aku je satu2nya utk dia, katanya..aku cebik..ecehh yola sgtt..mulut kata ta mahu..hati komfem laju kegirangan kan
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:19 AM From the mobile phone | Show all posts
Aku sndiri ta psti sma ada aku bnar2 mksudkn atau aku nk uji..atau aku sbnarnya usaha utk buktikn yg dia sbnrnya sma ja mcm laki lain..dusta dlm cinta..dusta dlm jnju setia prkawenan..nta la..apa pon aku da standby hti dri skrg..hipefully bila saat itu tiba stu hri nnti, kte bnar2 ready..huhu
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:29 AM From the mobile phone | Show all posts
Sbb aku ta ykin pd dia, maka bukn mudahl aku nk suaikn diri utk smua ni..curiga dan sangsi ni dia tau..aku mlas la nk pendam2..aku ckp je apa yg aku rsa..aku tau dia sdih..dia nafikn yg dia trpksa trima dn kwen dgn aku..smua tu sbb syg..nto ler..tatau nk caya ke idok..sbb aku ta nmpk apa bnda yg dia bole syg kt aku..kitorg kwn pon bukn beriye ke sna sni..tmpoh knl hti budi tu mcm pndek sgt la..aku akui mmg aku yg suka dia dlu..suka tu suka la..tatau rsa lain tu apa..dn slowly syg tu tmbul..tu pon lps kwen bru sdar ada syg..eh..sblum mcm syg tp ntoh..msa aku kta aku suka dia dlu..mmg idok lerr dia nk pndg rsa sama pd aku..dan aku pulk ta mlu pi bitau suka dia..lg org tu kata x suka lg aku gigih tgu..bila smpi mass kwen aku pulk yg bingung dgn prasaan dia..apooo
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:34 AM From the mobile phone | Show all posts
Dia lki prtma yg aku briye suka..dan lki prtama yg aku buat muka ta malu pi bgtau suka..helloo puh yg sbenor bukn ler bgitu..msa tu mebi aku nk distract frust kot..so aku mcm nk cari somthg yg bole buat aku hapy..dia pulk mcm laki baik..juaii mhl..cehh..tp aku tadaq niat pon nk brcinta..takdo..lbih pd nk hepikn hti ja..n tadaaaaa..x sngka bnda tu smua brakhir dgn jdoh..huhu..aneh la..lg aneh ble sndiri pulk sangsi bila org tu respon..apo lg yg aku nk pon tatau..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:39 AM From the mobile phone | Show all posts
Dlu kn..ble tiap kli aku kata suka dn ty dia apa yg dia rsa ttg kami, dia akn bg jwpn sma..jwpn yg ta panh brubah..dam aku pulk mcm org tadaq rsa malu..org tu da bg jwpn sma pon tetap ler nk hadap..idk y..ohvya lupa..sbb nk distract frust kan..tp msa tu ada je laki lain approach..tp aku ta minat..mlas nk lyn..dia ni ja yg aku hadap..tp aku ta geletis okeh..dia mcm okeh fine kau anggp aku shabat kau is okay..aku akn tgu smpai kau kata aku lbih dri shabt..dn jwpan yg aku tgu ni tiba pd hri nzul quran thun dot dot..dia bg jwpan yg lain dari skima jwpn biasa..op kos ler aku trkedu..dan op kosler aku mcm susah nk caya..apa yg aku buat smpi kau bole bg jwpn lain ni..
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 18-4-2020 03:50 AM From the mobile phone | Show all posts
Aku nngis sbb aku rsa aku da mkin hmpir nk smpurnakn kgmbiraan ma ayh..aku nk hdiahkn prkhwinn ku ini pd ma ayh..ma ayh tau kami kwn..aku ckp kami kwn..kwn yg mmg kwn..bukn kwn spesel..tp nto ler apo yg ma ayh nmpk..mebi dorg hepi kot sbb dia briye nk dtg rumah..bg aku pestaim dia dtg "beriye" tu sbb ta snggup nk tolak pelawaan ma..tu je..bukn beriye sbb nk knl family..n dia dtg tu bfore dia respon prasaan aku ye..saje bg hrapan kat omak apak gue..geram nye rsa msa tu..dlm kete kte ty lg betui ke nk mai?kau jgn mcm2..aku tadaq dan takan bawa kwn lki balik klu stakat kwn smata..dia senyum sngih ja dan kata tetap nk dtg..eeii sukatiler..takoser nk pkir da..otak pnat..msa tu pulk kte onat sgt baru balik krja..krja byk..dia pulk nk mai rumh org tua..penat kot..npe la msa2 ni ma nk ajak dia dtg..aishh..kbetulan rya..nk halang pon mcm tadaq sbb..rya kan org dtg berkunjung..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 03:52 AM From the mobile phone | Show all posts
Ntah la..org yg aku ta hrap jmpa mak bpk tp beriye nk dtg..org yg aku hrp brtaon ta dtg juga..
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 04:08 AM From the mobile phone | Show all posts
Hri nzul quran tu kn..buln 4. ujung tahun sbelum tu, kte onah plan nk kwen pd date tu tp bukn dgn dia..plan date tu pon cuma angan2..suka sbb date cntik jtuh od nuzul quran..kte rsa nk mulakn ssuati yg baik od tarikh islam yg baik..tade decide mna2 lg..n bnda tu ta brlaku...kte pnah doa minta ssuatu pd Allah..Ya Allah, jika ia ta berlaku sperti apa yg aku harapkan pd tarikh tu, Kau berilah aku sesuatu kegembiraan dan kebahgiaan lain yg brmkna pd tarik trsebut utk hilangkan sedih aku. Aku tak tau apakah kegembiraan itu, tapi berilah utk aku ubat rsa sedih. Selalu kte doa..mkin dekat dgn hari nuzul..mkin byk kte doa..kte tatau dan ta trfkir pon rsa happy tu akan brkait dgn jiwa orasaan atau jdoh..kte cuma harap dan doa hapoy bhgia tu ssuatu yg brmkna dari Allah utk hilngkn sdih kte..dan bila hari itu tiba, dia yakni org yg tgh lena kat sbelah aku skrg ni ucapakn kata dan jawapan bahawa aku lebih dri sorg shabat padanya - aku terkedu. Selalu dia hnya akan bg stu jwpn iaitu shbat. Tp pd wktu itu dia menganggap aku utk 3 prkara. 3 prkra tu biar aku smpn sndiri. Bohongla klu aku x rsa indah dgr smua tu. Nngis terasa bhgia. Tp mcm susah nk caya. Haha. Sbb bg aku, utk suka pd sesorg mesti ada bnda tarikan pd dia. Sedang aku tadaq apa pon yg aku buat utk tarik dia bg jwon lain. Malah pd msa tu kami jauh. Dia cuma jwb aku adlh jwpn bg doa dia..ecehhhhhhhhhh yo o je
Reply

Use magic Report

Post time 18-4-2020 04:13 AM From the mobile phone | Show all posts
Aku pnh ty apa yg buat dia ska pd aku..dia kta tade jwpn..dia tatau nk jwp apa..aku nmpk dia mcm susah nk jwb..dats y ler aku kata dia trpksa..pahe dok trpksa tu gapo dio..
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

 

Category: Lawak & Santai


ADVERTISEMENT



 

ADVERTISEMENT


 


ADVERTISEMENT
Follow Us

ADVERTISEMENT


Mobile|Archiver|Mobile*default|About Us|CariDotMy

11-5-2024 10:38 PM GMT+8 , Processed in 0.446366 second(s), 43 queries .

Powered by Discuz! X3.4

Copyright © 2001-2021, Tencent Cloud.

Quick Reply To Top Return to the list