CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sleepwalking

Diraba Rakan Tinder

sesungguhnya kehormatan anda telah dicabul! send detail mamat tu jap aku nak salam dia.

why would u in the first place pick him up. he is a big boy , he can take Grab or public transport.

please do a police report and get this sicko arrested before he starts doing it to others.

and dont do tinder. its a place for one night stand pun. no good coming from that app. u should have known better

penjejak-awan replied at 21-11-2019 11:48 AM
apsal takut sangat nak report polis..bukan salah ko pun...

bukan takut tapi rasa ragu-ragu sebab takde bukti. kalau ada video ke oklah juga. lagipun rasa macam salah sendiri je sebab bodoh pick up laki.

azhardanil replied at 21-11-2019 11:48 AM
Report polis. Polis tak nak layan tu masalah diorang. Tapi report mereka kena ambil. Benda ni bole ...

lepas pandangan semua, i rasa i akan buat report polis. harap2 polis kat area i ni okay.
i tak cantik pun, hodoh je macam biskut kering. yes, i akan lebih berhati2 lepas ni

proceed dgn police report
bukti or not tu kerja polis akan cari nanti
jangan sesekali bagi muka

hari ni ko kena
esok lusa anak orang lain?
sape tau

Gomea replied at 21-11-2019 11:51 AM
Tt umur berapa? Kenapa dia tiba2 raba tt? Lain kali bagi jantan tu sedas. Setakat woi2 je tak herann ...

umur aku late 20s. aku takut la nak pukul dia. aku perempuan lemah. aku mampu jerit woi je la. lagipun kalau aku pukul dia pastu dia pukul aku balik ke, tikam aku ke macam mana? takutnya

Follow Us
la...mlm td baru je aku install tinder tu hah..dok baca komen uols sume dpt jodoh dr tinder. cancel lah camni..

aku kalau first date walaupon kenal org tu..mmg akan plan jumpa kat satu tpt open area..pastu sembang je. tak yah ko pickup aku..aku pickup ko. pastu dok borak je lah. kalau jumpa kat mall..hah..berlegar dlm mall je lah. ntah lah..jantan skrg ni..baik berkopiah ke..berserban ke..kdg saja nk amik peluang bersentuhan pon ada gak.

tp apapon aku yakin...masih ada lelaki yg baik..tulus..ikhlas..sopan santun..mulia kat dunia ni. samada lum jumpa..atau lum tiba waktunya nk berjodohan..

aku doakan yg baik2 ye. dah...ko lupakan dia..rugi kemurungan sbb jantan..sgttt rugi.

MissLana replied at 21-11-2019 11:52 AM
scary la uolss. kalau iols takut accident terus sbb iols sgt suka menjerit bila terkejut hahaha. but ...

sepatutnya memang datang sendiri2 je tapi last minute jantan tu suruh pick up.
btw i yang tau rumah dia kat mana, dia tak tau rumah i. i tak pernah suruh strangers pick up i kat rumah sebab bahaya kan.
tu la dia nak cari fwb la agaknya tapi bodoh pergi cabul orang. sedangkan kalau dia reti ayat ramai je belen kat tinder tu boleh layan

Victorioussss replied at 21-11-2019 12:04 PM
Unistall tinder u..jgn dh main app hookup mcm tu
U nk buat report polis pn bole tau la polis nk sia ...

astaga

ch3ngkoy replied at 21-11-2019 12:21 PM
sesungguhnya kehormatan anda telah dicabul! send detail mamat tu jap aku nak salam dia.

salam tu maksudnya pukul ke?

sleepwalking replied at 21-11-2019 11:45 AM
Tu la i nak buat polis report tapi rasa macam nanti polis pun malas nak layan sebab kes raba je la ...

u cerita je kes sebenar kat polis. u ckp u tahu takde bukti. tp ni just "khidmat masyarakat" u utk org lain.. psycho polis tu ckp kang in future takut family dia jd mangsa pulak.. sbb bila u report, polis akan ade rekod, in future kalau ade org lain yg report jugak.. senang la nak cekup dia.. ckp ngan polis buat dia duduk lokap satu malam pun jd la.. supaya insaf..

nuryakmal replied at 21-11-2019 12:22 PM
why would u in the first place pick him up. he is a big boy , he can take Grab or public transport.
...

I guess i tak fikir panjang Masa tu i thought why not because he lives nearby and even though he is a stranger, we've been texting for like a month. i know where he lives, where his family lives, his workplace.
Tinder memang ramai orang jahat tapi i pernah jumpa yang baik2 dan remain friends sampai sekarang. in fact my brother jumpa my SIL pun kat tinder.
Baiklah, i akan buat police report nanti.

yuki812 replied at 21-11-2019 12:32 PM
la...mlm td baru je aku install tinder tu hah..dok baca komen uols sume dpt jodoh dr tinder. cancel  ...

uninstall je lah. unless kau sangat berhati2 dan tak bodoh macam aku.

awanysss replied at 21-11-2019 12:42 PM
u cerita je kes sebenar kat polis. u ckp u tahu takde bukti. tp ni just "khidmat masyarakat" u utk ...

bagus ayat you, i'll use it bila buat report nanti. thanks ya!

sleepwalking replied at 21-11-2019 12:37 PM
salam tu maksudnya pukul ke?

tak lah..nak kenal2 jer..salam perkenalan..

bertabahlah. cari jodoh bukan sbb nafsu. sabar la. nk ajak aku lepak boleh je

ch3ngkoy replied at 21-11-2019 01:00 PM
tak lah..nak kenal2 jer..salam perkenalan..

aku dah send detail. tolong pergi raba dia balik!

Kurex replied at 21-11-2019 10:57 AM
dah lama uninstall tinder..

jadi macam kurex, orang yg nak jumpa kita, orang tu yg datang dekat k ...

betul apa ckp kurex ni, tah2 jantan miang tu saje xnak bawa kete dia mmg plan nak raba u masa u drive kot, eeeishh dah lah x hensem perangai cam jalang plak, lain kali TT meh i nak ajar u kena garang sikit ye, mcm i dulu zaman muda2 sexy gak tiap kali kuar dating x kisah kali pertama ke ke dua ke ke 8 ke mmg jantan xberani nak ambil kesempatan sebab i jenis garang, tunjukan yang kita tegas, mcm kes TT ni kalo dia raba u siku jek dia sekali xpon u bawa jek dia gi balai, dan i kalo jadi u TT bila i dah marah i publish jek gambar dia kat sini, i pedulik apa kau dah jatuhkan maruah org pastu nak senyap2 plak

Note : i rasa tah berapa ramai jantan xguna ni raba tetek org, moga dia bertemu buku dan ruas lepas ni

sleepwalking replied at 21-11-2019 12:02 PM
kau pernah kena raba gak ke? apa next action kau?
aku tak sangka langsung dia macam tu sebab dia  ...

malu nk mengaku tp i pernah gak dulu kena raba tetek, mmg salah i pon sbb pkai baju clevage, tapi i xsengaja tertumbuk muka dia sekuat hati nasib baik dia x excident, akibatnya dia lepas dia hantar iols balik dia x hilang terus, rasa2 mmg bengkak muka dia sbb tangan i sakit dua tiga hari gak lah,

sleepwalking replied at 21-11-2019 12:02 PM
kau pernah kena raba gak ke? apa next action kau?
aku tak sangka langsung dia macam tu sebab dia  ...

I was 13 sis masa tu. The guy was an adult. Nak cerita pada mak sedara aku yg kat depan aku pun tak tercakap. Takut, malu, keliru, tak paham semua ada... It was along time ago..
Bila ko cakap pasal rindu tu, agaknya dia assume, ko "suka" kat dia. Dan bila ko join tinder, dia assume ko nak benda tu. Tinder kan, of course la nak hookup.
Be extra careful, next time, every time.
Jangan ingat sebab orang jumpa jodoh style A, ko pun akan turut sama jumpa style A. Jangan berhenti mencuba cari jodoh, tapi dalam masa yg sama berhati2, jaga diri & maruah.