CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: natrahn

"Semoga Peminat Dapat Guna Otak Bila Masa Sesuai Nak Selfie Dengan Artis,&a

Bukan ke fasha dah bertudung ke.. Ke aku bermimpi.

tak payah la korang beriya membekap..dua2 sama ja ...baik peminat..baik si artis...yg peminat kalau boleh , sampai artis masuk jamban pon nak ikut..

yg si artis2 kat malaysia ni..kemain komen..walhal korang semua pon kalau jumpa artis hollywood atau bollywood..lupa dunia semua...sanggup buat apa jer asal dapat selfie...sembang lebih..siap bersyarat2 bagai kalau nak bergambar...time ko nak undian ABP, time nak berniaga produk2 timbang kilo ko..time ko nak promosi filem dan drama ko...pandai pulak ko berbaik2 dgn peminat...

iolls heran betul dgn orang yg terhegeh2 nak bergambar dgn artis ni...walhal zaman sekarang semua artis ada IG..gi la situ kalau ko nak tgk pic diaorang..sedarlah yg sebenarnyal korang jauh lagi lawa dan molek dari artis2 tu semua..diaorang tu semua mekap jer lebih...

matchstick replied at 26-12-2019 01:04 PM
Suib : take noted ye para peminat
Me : OK noted

memang patut la pun dia rugi hampir RM1juta.... hahaha

ALDRIN replied at 27-12-2019 04:21 PM
Iols baru jumpa Nasha last 2 weeks kat restoren Tomyam Barakah kat belakang Aeon AU2.. Sheols maka ...

Maybe malam tu sheolss dengan Mak sheolss so mungkin tak nak diganggu.. tapi memang dia still lawa dan in real live takde pulak akward muka sheolss.. tapi kenapa dalam gambar pelik je nengok..

biasa terserempak dkt kedai makan..mmg selalu buat muka, mcm la org hadap sangat..

biasa terserempak dkt kedai makan..memang suka buat muka ketat, macam la org hadap sangat..apa la sangat sbg public figure bermanis muka..

Follow Us
munchkin replied at 27-12-2019 12:41 PM
Ada nampak dulu fasha masa single. Very frenly. Ngan mamak pun dia siap ckp baik2.

Adalah tu kot ...
Lisa suri tu nampak oramg lari mengelak cam nampak hantu. Ni mcm perasan. Tapi i guess my sisi positif fikir dia bawak anak and takut pemenat2 dia nak ambil gambar. So dia protective di situ.
meols rasa dia memang begini.. sbb jumpa kat IB.. sheols datang dgn yusry berdua.. baru2 kahwin masa tu tak silap.
lom ade baby... dia punya lari... mmg mcm uols ckp.. mcm nampak hantu. padahal takde sape kejar pun..
marhaen bersidai sidai kat tangga semua tunggu pintu besar bukak.. just tengok je dia yg macam ketakutan nak lari menyorok..
time tu takde pun dengar org jerit2 panggil2 lisa ke yusry ke utk dia berkelakuan sedemikian...

AshkieLa replied at 30-12-2019 12:36 PM
meols rasa dia memang begini.. sbb jumpa kat IB.. sheols datang dgn yusry berdua.. baru2 kahwin ma ...

Heheheg. Berbeza ya dengan masa iv v channel apa ntah. Nampak mcm peramah tetiba nerhenti tengah mall sign dan ambil gambar dgn peminat

AshkieLa replied at 30-12-2019 12:36 PM
meols rasa dia memang begini.. sbb jumpa kat IB.. sheols datang dgn yusry berdua.. baru2 kahwin ma ...

Heheheg. Berbeza ya dengan masa iv v channel apa ntah. Nampak mcm peramah tetiba nerhenti tengah mall sign dan ambil gambar dgn peminat

sejenis tk faham yg batak nk begambar ngn artis ni..
artis Malaysia plak tu?? hukaloh...
aku kalau Tokti je aku gigih nk mntk selfie..
kalau yg lain..haram aku kesah..
kalau International artis tu.. faham la jgk..muke xkua kt tv mesia..
ni retis local?? apoooo

pernah jumpa abang jul ripin jogging ngan ex dia sapa nama, gaya ke apa tu kat taman area2 taman tun tu.
tak de pun i excited nk bergambo bagai. dia lak perasan ingat orang nk gambo ngan

dia siap jeling2 bila orang lalu tepi dia.

tak kuasa la aihh...nak gambo bagai ngan retis.

matchstick replied at 26-12-2019 01:04 PM
Suib : take noted ye para peminat
Me : OK noted

da eff is "take noted"?

fizamn replied at 27-12-2019 03:55 PM
artis yg aku batak nak selfie is bradley cooper hehehhhe...

hahaha.. dan walaupun muka nya IRL macam tak mandi seminggu, kalo jumpa Keanu Reeves, aku kuatkan juga hati untuk mintak amik gambo.

Tapi please la... yg international retis pun pandai layan fans.. ni setakat retis lokal.. euw.. nak fefeeling kena justify..

Apoooooooo?

pernah terjumpa Norish Karman di hospital Prince Court.  Masa tu adik Dura tengah tunjuk dengan jari lokasi restoran (sebab kami baru sampai di hospital dan tengah cari makanan).  Masa tengah tunjuk tu...tiba2 Norish Karman dan kawan lalu dihadapan kami.....

Norish Karman siap jeling2 macam nak marah kat kami dan cakap something dengan kawan dia.  

Kami buat tak tau aje. Sampai di bilik hospital,  adik Dura ckp...'kita bukan tunjuk kat dia pun...kenapa nak marah2...attention seeking syndrome kot'

Dulu laki aku cakap dia pernah tolong kawan dia ambik gambar dengan tokti nurhaliza. Then lepas tu siti yg tanya, abg ni tak nak bergambar dgn saya ke. Laki aku tengah kerja dia cakap tak apa la laki aku cerita kat aku then aku cakap dia membongak je menipu. Takkanlah tokti cakap mcm tu. Then bertahun2 kemudian, aku lepak kat enjoys corner. Kebetulan ada satu malam shira buat sambutan birthday ijoy, tokti datang dgn datuk K. Memang semua org kerumun la ambik gambar dgn dia. Aku dgn members duduk kat satu meja. Tak adalah keinginan nak bergambar pun. Bila semua dah calm down, org dah kurang. Aku tengok ajelah tokti dok sebelah meja kitorang. Dia pandang aku, senyum aje dia sambil angguk kepala. Gayanya macam "tak nak gambar dengan i ke" terus aku bangun pi berfoto dengan siti  mengundang betul minah ni dari kita tak hingin bergambar terus pi ambik gambar. Tu aje nak story. Setakat fasha sandha ni apalah sangat.

Si bulu mata unta satu2 retis yg pada aku sombong gile dan tak pernah layan peminat...

Hahhaah.. aku pernah selpie ngan abg anuar zain 2 kali.. mmg tak sombong.. first dia tgh kelam kabut nak kejar flight.. aku gatai nak mintak selfie jugak.. senyum je dia & masih sudi selfie ngan aku..

Sekali lagi, Ada event kat drb hicom, Time tu dia tgh sembang.. aku panggil jugak dari jauh... dia buat isyarat tangan ‘sekejap’ pas dia abis sembang ngan kawan, dia yg datang tpt aku... hahah.. terbaik laaa bang nuar..

Time tu mmg aku batak artiss...
Maklumler muda remajaaa
Sekarang ni idak lerrr ... Hehheheh

Penah nampak sarah n soeb kat satu restoran di ipoh dgn anak2, famili n maid dorg. Muka dorg mmg serius giler sbb nak makan kan. Dan xde sape mintak amik gambar dgn dorg hehe..ktorg pun makan sambil mata tgk gelagat dorg.

Iols pernah nampak tokti kat LV klcc. Tu pun sipi2 je tp punya la starstruck, terus terhenti depan pintu LV tu. Yelah kedai mahal kan ada pintu besar gitu, gigih nak tunggu tokti keluar sib baik shuben i kata takyah nak mengada buat perangai pprt kat klcc, buat malu tokti je
Terserempak nurul depp pun kat klcc time she peknen, lawo orangnya, memang ala2 nicole pusiket dol tu