CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 23182|Reply: 92

Kejadian pelik selepas membaca thread Konspirasi Illuminati part 1.

Ada kaitan atau tidak ?

Aku berhenti pada page 88.

Jam 2 pagi. Sendirian.

1. Itu bukan jari aku.

Dalam bilik air masa basuh leher.
Masa mendongak ke atas, tiba tiba ada jari lain terjulur ke atas dagu diantara celah celah jari jari aku. Terkejut aku. Dalam terpinga aku berfikir sebab aku yakin jari aku bawah dagu je. Aku test sekali lagi basuh leher dengan cara yang sama untuk yakinkan lagi sekali yang aku salah tapi jari tu memang terjulur lagi sama macam tadi. Aku berhenti. Buat cool je masa ni.

2. Hitam vertical di sudut bilik yang samar.

Masih dalam jam 2 pagi.
Aku baring menghadap almari yang terletak di sudut bilik sambil baca tab. Sebab tab ni besar, ia menghalang pandangan aku pada sudut yang bergelap itu. Dalam kesamaran cahaya lampu tidur, aku perasan ada benda hitam vertical diantara nampak tak nampak belakang tab tu, terdetik didalam hati aku berkata dia datang dahhh. Aku buat bodoh je masa ni tapi dalam masa yang sama aku alihkan posisi baringan ke arah lain dalam keadaan yang sangat cool tak ada berubah apa apa pun air muka aku sampai aku boleh bagi clear ruang yang dihalangi oleh tab tadi walaupun pandangan disitu samar kurang cahaya. Aku langsung tak pandang ke situ sebab aku dah lakonkan diri aku sebagai cool. Aku sambung balik baca dan scroll semua gambar kejadah illu mata satu burung hantu ular dan lain lain yang ‘dark’ dan pada masa yang sama percaya tak ada entiti disitu walaupun dalam cahaya suram malap yang memerlukan mata pandang betul betul baru boleh tahu ada benda atau tidak disitu sebab yang menyerupai vertical tadi dah tak ada. Aku boleh on lampu bagi terang benderang tapi sebab kena berlakon cool sepanjang malam ni jadi aku tak buat.

Sebelum tidur, aku add friend author thread.. Lepas tu aku tutup lampu, tidur.

3. Iblis/Hantu ill yang mengalir di dalam teknologi hingga safari ikut lumpuh @ hantu raya

Bangun pagi, tak boleh masuk Cari forum. Ada warning dari kaspersky memberi amaran menyatakan attackers currently on testsafebrowsing.appspot.com might attempt to install dangerous programs on your computer that steal or delete your information for example, photos, passwords, messages, and credit cards). Dia suruh aku klik back to safety. Aku cuba pecah masuk Cari melalui duckduckgo/ ignito juga gagal. Cubaan melayari cari forum melalui safari private lumpuh sama sekali . Warning keras dari kaspersky meminta aku segera berlalu dari cari forum.

Aku segera clear cache. Aku klik pada bookmark. Dari situ terpampang dari atas sampai bawah tajuk yang sama iaitu Konspirasi Illuminati yang telah aku bookmark kan. Aku delete semua bookmark tu dan semua yang ada kaitan dengan cari forum.
Sekarang semua gadget sudah bebas dari cari forum.

Tempoh bertenang.

Sekarang aku cuba klik web cari forum. Dan akhirnya kaspersky melepaskan aku untuk masuk.

Aku login cari. Sudah login. Dalam tu ada warning dari Cari mengatakan ada entiti lain sudah masuk ke dalam akaun Cari. Maknanya bukan aku sorang je dalam akaun Cari ni. Cari suruh aku tukar password. Di bawah ni warning tu.

Security reminder

This login location 00.00.00.000 - Malaysia
    Last login location 000.000.000.00 - North America
    Last login time 11-1-2020 02:20 PM

Login Place is abnormal, recommended to change your password »

00.00 tu aku edit.

Sesudah tukar password yang baru, aku log out dan log in balik dengan password yang baru. Tapi entiti tu masih terpampang disudut screen seakan memberitahu kehadirannya yang kebal.
Log in place is abnormal. Recommended to change your password, kata cari forum mengingatkan aku berkali kali.
Walaupun aku dah tukar password, Cari tetap suruh aku tukar password lagi.
Ini mengingatkan akau pada nombor nombor telefon scammer yang telah aku block dalam handphone. Walaupun dia tahu dia telah diblock tapi cubaan untuk terjah masuk tetap berlaku. Kadang masa aku duduk santai aku nampak cubaan untuk masuk tanpa putus asa tu.

Kita macam berfikir.. apa ??

Siapakah yang log in dari amerika utara? Apakah itu jin yang bergerak di dalam arus misteri / hologram ? Apakah tujuan ia melakukan pishing dan bergerak di dalam akaun cari aku ? apakah ia ada kena mengena dengan bahan bacaan yang aku baca berkenaan illu itu? Apakah kerana aku membaca thread itu sepanjang malam sampai ke pagi di samping bertentang mata ke mata dengan dengan gambar gambar ‘dark’ yang berkaitan mereka yang mana kita tahu iblis/jin aktif berkeliaran pada malam hari yang gelap ?

Tadi mmg x boleh masuk

ada dapat warning security tak dalam akaun cari ?

dubuk replied at 11-1-2020 03:36 PM

Dapt ja.. Ada cubaan hacker td.. Jadi mmg aku try masuk guna brave ka.. Opera ka.. Mmg tak boleh.. Jadi x ada kaitan dgn bacaan ang laaa.. Tentang tangan lebih tu.. Bilik ayaq kan tempt depa

sarah82 replied at 11-1-2020 03:38 PM
Dapt ja.. Ada cubaan hacker td.. Jadi mmg aku try masuk guna brave ka.. Opera ka.. Mmg tak boleh.. ...

hmmm boleh jadi

Follow Us
dubuk replied at 11-1-2020 03:41 PM
hmmm boleh jadi

Ang jgn fikir bukan2 la dubuk.. No worries.. Allah sentiasa jaga ang..

hampeh hacker rupanya..

sarah82 replied at 11-1-2020 03:43 PM
Ang jgn fikir bukan2 la dubuk.. No worries.. Allah sentiasa jaga ang..

terima kasih

Td mmg ada problem masuk.. Aku dh bc benang tuh smpi benang ketiga... Ko xpyh nk melebih2 sgt... Xder mknanya sma tuh... Hidup biar byk berzikir

dubuk replied at 11-1-2020 03:46 PM
terima kasih

Makhluk tak berfaedah ni ada kat mana2...so jgn risau sngt

dubuk replied at 11-1-2020 03:36 PM

Iols pun knaaa. Ke mmg mcm tu? Kata nya tak safety org luar blh curi our information

msdummy.2018 replied at 11-1-2020 03:49 PM
Td mmg ada problem masuk.. Aku dh bc benang tuh smpi benang ketiga... Ko xpyh nk melebih2 sgt... Xde ...

bukan berlebih.. benda berlaku.. aku cool je

seth.lin14 replied at 11-1-2020 04:06 PM
Iols pun knaaa. Ke mmg mcm tu? Kata nya tak safety org luar blh curi our information

yaa.. sampai sekarang belum hilang

Since jumaat cari ada problem. CI punya thread haywire.  thread 2016 naik ke depan.  Pagi Sabtu, pukul 5 am still boleh log in. pas subuh, terus tak leh masuk . katanya, time & date kat device&pc tak synchronized dgn server cari.

aku suspect cari punya server kena replace button cell battery la. Battery bios CR2032.  

rilex la dubuk. takde apa-apa la.. except part jari extra & dark shadow tu.  

tiada apa2 berlaku pada aku. baca kat umah atau opis, siang atau malam. x pernah ada ape2 y pelik berlaku.
Alhamdulillah

Seram baca pengalaman tt ni.. aku pun masa baca thread konspirasi ill, bulu roma aku meremang, x tau kenapa.. huhu

Xbnda la dub..dia suh hang tdoq tu..jangan pikir banyak sangat.
So far dua tiga hari bi xde la login problem..mgkn sbb aku login pas kul 7 am kot

dubuk replied at 11-1-2020 03:26 PM
@miftahuljamilah

Assalamualaikum pertama sekali saya ucap terima kasih @dubuk baca thread saya.. kedua maaf jika ada gangguan slps ikuti thread ni.. jika tanya saya yg tulis thread ni dr 1-3 ada gangguan jawapannya ada tapi takdela ekstrem mcm yg tt bagitau. pada pendapat saya ia bergantung pada keadaan kita juga time tu.. jika minda dan hati kita trigger ke arah itu maka gangguan tu berlaku.

jika seseorg mmg jenis senang trigger benda2 ghaib ada gangguan jin atau saka baca pl tentang sihir fmil memang lagi mengundang.. apa lagi tengok kitab grand grimoire kitab hantu sihir diorg.. tapi jika kita baca sebagai bahan ilmiah.. tak libatkn perasaan hanya sekadar bacaan biasa ia tak mempengaruhi kehidupan harian.. nasihat saya jika gangguan terus menerus beri tempoh bertenang clearkan diri dan bersihkan aura buat mandi garam bersihkan ruang rumah dgn mengaji atau buat cleansing.. mungkin rumah awak pun ada penghuni lain.. sy pun mula2 ank dgr org panggil suara mcm saya.. tapi 2x je ..bunyi cicak rancak tu .. biasala dia bg “berita “ pd entiti tu saya malas layan.. dan tawakal serta positif je .. sampai skrg ok je