CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kuppit

DAFTAR DI SINI FARAH DIANA FANATICS FANS CLUB (FDFFC)

Originally posted by berasmerah at 9-8-2004 01:59 PM:
rasa2nya student2 yg lima orang tu pun rasa tak puas hati linda diserap balik... dan org2 kat luar yg bimbang kehadiran linda akan menggugat pelajar kesayangan diaorang.. itu jer masalahnya..

kalo tak puas hati pun.......... kena pura2 gembira.....

tak taula nak kata... mungkin ada yang rasa tergugat.. almaklumla, linda suaranya bagus.. tapi lagu2 yg dia dapat, tidak begitu menonjolkan bakat linda yang sebenar.. apa2 pun biarla linda buktikan kemampuan dia.. saya pun harap linda tak menang.. nanti kena kutuk teruk.. tapi kalau kalah pun linda ttp kena kutuk.. ntahlaaa...

kuppit, mmg saya suka sgt masa linda dapat tu, tapi.. lepas tu fikir balik.. kesian dgn linda sebenarnya.. pastu, pagi ni baca pulak yang linda dikata macam2, reject, recycle.. kesian... dia tak boleh buat apa2... cuma ikut rules astro..

apa2pun still harap farah n linda buat terbaik.. esp. farah... mesti buktikan dia terbaik.. bukak mata org yang tak undi dia..

Pearl, saya pun ingat mesti Pearl happy sebab Linda dah masuk balik...tapikan mmg Linda in a situation yg tersepit..bukan je Linda, saper2 pun yg dapat AFMASUK spt Fitri, Edlin, Anding, Zarina, Nurul or Mas. sebab sure ramai orang yg akan mempertikaikan..saya pun pelik kenapa Astro buat macam tu..sebab, biar la yg dah keluar tu keluar. Even kita tahu vokal Linda bagus, tapi tengok la sekarang, dia menjadi target pulak pada orang yg tak Afundi dia..apa2 pun kita hope for the best la untuk final concert ni.....

linda keluar AF saya sedih..

linda masuk AF balik saya laaaagi sedih... :cry:

harap linda tabahkan hati dia... nak buat camner.. tanpa masuk balik AF pun linda dah cukup popular dan dah dpt offer berlakon dalam "GGPP" pun.. dah takyah risau dah...

astro.. astro.. linda.. linda..

pearl, sabar je laa...situasi yg Linda hadapi sekarang akan dihadapi oleh sesaper je yg dapat AFMASUK. semua ni bukan salah kita sebagai peminat, tapi salah penganjur...kita pikir positif, at least, farah tak sorang2 kat hostel. betul tak? lagi pun linda & farah close..macam jugak peminat Linda ngan peminat Farah..k? jgn sedih la..pedulikan apa orang nak kater...

its good if people think it positively.. but..

what if zarina yang dapat? adakah sama situasinya dgn linda sekarang? entahlaa..

AFUNDI FARAH... sebab dia yg terbaik..

Follow Us
kawan-kawanku, sesuatu perkara ada kebaikan dan keburukan

suker tengok farah masa konsert hari tu. takut betul tengok dia nyanyi...nasib baik tak pecah suara..

aku suka tengok farah pakai baju putih tue...nampak cantik and bergaya...aku nak d/l lah lagu Mengapa yang dinyanyikan farah tu nanti

kuppit, ko dl la..aku dah dl semua lagu konset ke 9..best!!

Lemon_Coffee This user has been deleted
afundi farah!

aku dah d/l gak kubus

morning!!! apa lagu yg farah dapat utk konsert final? semalam ta tengok diari. kat thread diari pun tak der ulasan. so anyone? bg tajuk lagu ngan singer asal sekali, senang nak cari kat net..ok..

aku lupa nak nengok semalam la...ekkeke

dah dapat kat thread sebelah..Farah dapat lagu Avril Lavigne-skater boy...

peh...lagu sendiri takde ker?

lagu sendiri ader, ciptaan adnan abu hassan..deorang yg tengok diari kater lagu tu best jugak..

kubus.. best lagu tuh... ada harapan jadi hits macam lagu KHAI tahun lepas.. tajuk dia 'TANGISAN DALAM KERINDUAN'... boleh tahanla, sekali dengar pun dah rasa best.. farah sendiri kata dia suka sgt dapat lagu tu, melodi dia best dan kena dengan suara farah..

farah nampak happy sangat dapat jumpa linda balik.. takder riak2 sarcastic pun pada muka dia.. maybe takder masa pun nak fikir pasal tuh.. sekarang tumpuan cuma utk final ajer..

go farah go...

OK LAH TUE...ERR,, DIA OK KE DAPAT LAGU AVRIL TUH?

Originally posted by white pearl at 10-8-2004 10:50 AM:
kubus.. best lagu tuh... ada harapan jadi hits macam lagu KHAI tahun lepas.. tajuk dia 'TANGISAN DALAM KERINDUAN'... boleh tahanla, sekali dengar pun dah rasa best.. farah sendiri kata dia suka sgt ...

pearl, deorang kat dalam tu ok jer!! kita yg kat luar ni je yg suka buat tanggapan..:no: tak bagus tu..tapi kalo nak cela ASTRO, ha, tu ok..sebab deorang la sekarang Linda dah kena cop macam2..padahal Linda n the rest tak tau apa2 pun..Astro kater keluar, deorang keluar, Astro kater masuk, deorang masuk..eh!ff: pulak!! jangan marre!! eh, lagu Avril tu, boleh ke si farah bawak? aper komen dia? fuh tak sabar nak dengar lagu ciptaan adnan tu!