CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ctcheery

"Saya Nak Jumpa Allah Je, Kenapa Hukum Saya Macam Ni Sekali?" - Sajat

aku neutral. pegi skali lgi dgn jdi laki, xya sibuk selfi bgai. maka senyapla smua

ni nk emo bgai sperti tipah dinodai. buat org berbalah. pelik, berniaga pandai

Sudah2 lah. Pulaukan aje si pondan, alip sukri, tinshit anak beranak tu. Dah jatuh miskin nanti ingatlah Tuhan balik tu.

LipasComel replied at 11-2-2020 07:53 AM
jat, tak salah jumpa Allah, tapi sbb fitrah ko lelaki, jumpa la Dia dalam fitrah ko. Masalah kau sus ...

Jumpa masa tahajjud mlm2 pun boleh...x jatuh wajib lg dia tu nak g mekah...fitnah lg byk

Ko buat kepala owang bedenyut

makin aku baca, makin aku sakit hati.
ini takda lain memang nak naikan rating. baik si sajad, baik si herbs. 2x5.
apa yang ada dalam kepala otak mak abah sajad eh masa preparation nak pegi mekah tu?
series. aku tak paham.

tick replied at 13-2-2020 10:24 AM
makin aku baca, makin aku sakit hati.
ini takda lain memang nak naikan rating. baik si sajad, baik  ...

Kan? Si sajat satu hal. Mak bapak dia tu. Tak takut ke? Kot kapal terbang terhempas ke on d way..tak takut ke? Dgr org cerita, tak tau la betul ke tak, dulu makpak dia marah si sajat ni jd mcm ni tapi bila dah kaya semua senyap je. Dgrnya bnyak saudara mara depa bagi nasihat smpai perli2 kt socmed suruh depa kembali ke pangkal jln. Entahlah. Tapi tak mustahil sebab i pernah jmpa org yg sgt baik tp bila dpt rezeki lebih, terus jadi lupa daratan. Sgt2 tak percaya dia bleh jd mcm tu

Follow Us
Aku tgk dia berborak2 dgn rajamawar...something like bila bersentuhan dengan perempuan x batal...bila terkentut baru batal katanya....mudahnya mazhab Hambali.....dah ngajar2 org pulak..

Jabatan Agama...please laaa...tolong tangkap bapok2 ni...

Tolonglahhhh jangan terpedaya dengan tipu daya syaitonnn bertopengkan manusia ni ..

kalau nak jumpa Allah s.w.t, sabar.. akan tiba masanya.. nnti Allah s.w.t hantarkan Malaikat Izrail. Pergi Mekah buat umrah bukan nak jumpa Allah s.w.t tapi nak tambah ibadat kepada Allah s.w.t dengan ganjaran pahala yang lebih besar.

Jumpa Allah kn pg mekah ke. Masa hidup ni mana la kita dpt jumpa Allah. Kalau kita betul hayati konsep ihsan dlm islam yg sedar allah sentiasa ada dan melihat kita banngjat tak berani nak buat dosa kaum luth ni tau. Kaum luth tu dia gay pun kena azab Allah. Bangjat tapau habis dgn ubah jd perempuan dan mungkin bernafsu songsang juga. Oh mungkin sebab bangjat ingat Allah tu ade kat Mekah je sebab tu ke tak takut buat dosa. Yelah dosa ni x nmpak rasa pun tidak macamana nak takut ye tak.

jebatmaspunyer replied at 14-2-2020 01:16 PM
kalau nak jumpa Allah s.w.t, sabar.. akan tiba masanya.. nnti Allah s.w.t hantarkan Malaikat Izrail. ...

Iols sokong statement nih
Muhammad sajjat ni dah hilang pertimbangan sebagai seorang muslimin

Akak baru lepas meeting dgn kawan Kristian akak. ..dia ni penganut Kristian yg kuat. ..bila akak cerita pasal sajat yg memalukan umat islam dan mempertikai kan kononnya dia X kena bala diMekah. .kawan akak jawab..tuhan X bagi bala jam2 tu....tunggu satu masa nanti dia akan terima jika terlalu angkuh dengan kesombongan dia ....

Sajat dah update stock berkoyan2 masuk sambil prmote product die... Gituhhh

Nham22 replied at 14-2-2020 05:24 PM
Sajat dah update stock berkoyan2 masuk sambil prmote product die... Gituhhh

Stok sajat dari maner chuolss.. china made kan....
Dengan wabak coronavirus.....mungkin iniler balasan Allah pada golongan2 riak takbur yang ambik untung berlipat ganda jual barang2 china.Allah bagi senang sikit da lupa diri. No way i nak sentuh bengkung sajat apatah lagi nak beli.  

Nur Sajat.. Lelaki SAJATi..

bungarose replied at 15-2-2020 08:51 AM
Stok sajat dari maner chuolss.. china made kan....
Dengan wabak coronavirus.....mungkin iniler ba ...

Skrg nk beli brg online kat shopee pun tgk brg tu dari mna. Klu oversea (China) mmg xkn beli. yg pembeli produk sajat ni x kisah ke produk sajat yg China made tu?

noor2 replied at 14-2-2020 04:41 PM
Akak baru lepas meeting dgn kawan Kristian akak. ..dia ni penganut Kristian yg kuat. ..bila akak cer ...

balanya nanti semua kena bukan dia aje.ustaz Abdullah Khairi ada ulas pasal sajad pergi mekah ni.Dia baca 1 ayat al quran dari surah as sajjadah tapi Sajad bukannya reti takut pun .

Pd awal hq tak pernah kenal sajat ni saper ? pondan ? taukeh make up ? business besar ?? Tp bila kecoh hal dia aku start korek cari who is ths fella ....
Dan baru hq paham who is ths person ...n inilah antara cara dia nak sentiasa org ingat n sebut2 nama dia, sentiasa popular di mulut masyarakat , dikenang sentiasa dgn apa cara pun, kalau tak tenggelamlah weiii jenama product2 dia !!!

Ni dah upload malam berinai pulak♀