CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: bebed

DINGIN

ipes2 replied at 30-4-2020 06:06 PM
iya, selain dari erectile dysfunction, premature ejaculation adalah satu dari masaalah besar lelak ...

For sure ramai lelaki jatuh ego kan doc kalau mengaku mati pucuk or ada masalah ni

nuno replied at 30-4-2020 06:08 PM
For sure ramai lelaki jatuh ego kan doc kalau mengaku mati pucuk or ada masalah ni

iya, dan ramai tak mau dengar cakap isteri mereka jika di negara Asia; juga ramai isteri takut utk tegur atau beri pendapat esp di kawasan2 yg belum membangun. di negara luar suami atau partner cepat sikit jumpa doctors, kerana isteri/gf depa ni mudah je solution mereka ie cari org lain dan ini rosakkan institusi family itu

Aku nak citer kat mak aku pun aku jd malu.. laki dah lama x sentuh.

Entah lah..

Tak selesai lagi ke tt prob u. Nampak u buka benang kat board masalah peribadi jgk. So sekarang dah ada 2 isu la ye.
1. Kewangan (nafkah zahir)
2. Batin (sex).

Isu satu...
i think this time u kena bertegas dah kewangan dgn husben u. No more pinjam duit u. No more u nak tanggung dia tapi dia tak kerja.
Isu dua...
Suami u ada belai u tak...mmg totally dingin bab sex ke. Last bila berhubungan.
Lagi satu...dia ada pukul u tak. Kalau ada...u dah blh buat report and proceed next step.

Psycholily replied at 20-7-2020 12:19 AM
Tak selesai lagi ke tt prob u. Nampak u buka benang kat board masalah peribadi jgk. So sekarang dah  ...

tak ada pukul, i dont even remember when was the last time we ML, xde belaian... i dont even bother bout the sex thingy actually, tapi tu lah... kita ni kadang kadang tak mampu eh nak tanggung bebanan semua ni dalam 1 masa..

Hai TT

Jaga diri, jaga hati
pasti ada lelaki yang sedang memerhati TT n cuba untuk menjerat TT atas kelemahan TT sekarang

2 Problem besar dalam hidup TT ni ramai je ppuan yang dah berkahwin di luar sana alami

Apapun, ambil komen yang baik dan buat lah tindakan yang sewajarnya

Setiap apa yang berlaku pasti ada hikmah nya.

Follow Us
Aku jnis llaki jujur n gentle...msa awal kawin Aku memang problem giler...cepat pancut..mngkin sbb start umur belasan tahun hingga dewasa...habit onani n tngk blue x pernah tinggal...Dr thamby pkar seksual tu pun ckp...klau kuat sngt onani...nnti barang rosak...foreplay Aku buat lama2 , licking pussy smpai orgasm sbb Aku tahu klau dah hnjut nnti...confirm cepat pancut...
Problem ni aku dpt slesaikan dgn urut, kurangkan minum ais, makan pil tongkat Ali beli di farmasi...n pkai ubat sapu bio asli yg bagi rasa kebas...alhamdulillah skrng dah ok...msa utk pulih tu bukan skjap...hampir setahun...yg pnting jgn give up...jgn ego..kesian Bini weh...
Skrng Bini bleh request...kdng2 dia nak orgasm by licking...n kdng2 nak orgasm by henjut...

Mr.Amin replied at 22-7-2020 09:11 AM
Aku jnis llaki jujur n gentle...msa awal kawin Aku memang problem giler...cepat pancut..mngkin sbb s ...

tak ramai lelaki yg nak mengaku kelemahan gini... kebanyakkan lelaki yg aku kenal semua nak mengaku power.. walhal sendurina cikneknya...

dlm kes laki aku ni pn sama la.. dia tau.. tp dia xnk usaha.. aku dah suruh dia g urut etc semua dia xnk.. aku penah belikan beberapa minyak, dan laa 2-3 kali je guna... lps tu? hhmmm

so kalau dia sendiri yg xnk berusaha, aku patut buat apa lagi? skrg ni bukan takat xnk berusaha je... sentuh aku pn dah xnak

Pnglaman Aku p urut...bila Ada mslah ni...bukan urut penis pun...tp urut di bahagian belakang betis n celah ari2...mcm2 ubat utk tambah tenaga dah try...yg paling serasi enermax...Ada jer Jual di farmasi..tp ubat ni kena makan selama 7 Hari berturut2...biar dia serasi dgn urat2...pujuklah suami ko tu...bab nfkah batin ni bukan main2...wajib beb...Aku solat tunggang langgang, bab jimak pndai plak aku ni...bertabahlah pengadu ...Aku x dpt nak Bantu...klau Aku p nsihatkn suami ko...msti ko gaduh besar...yerlaaa...aib n maruah diri dia terbukak.

bebed replied at 8-3-2020 11:30 AM
Aku pn rasa mcm ni la... pagi2 td aku try raba pn layu je.. x tegak langsung

Pepg adik tu mmg tegak ke? I try usap2 gak x mangun pun adk hubby..I tya gak..knp x bgn2?adk u tdo je... Hubby cpt2 p soh Mandi...mls layan I pepg...seyes x tau..esk pg nk test lg..Kalo x tegak jgk mmg kna buat sesuatu

Banyaknya ladang yg tandus dan gersang.harap2 takde la smpai porak peranda.
Tapi aku pun hairanla..kenapa pak tani ni malas dan takde semangat nak bajak tanah sekangkang kera iteww.

TT, problem dah solve ke? i pula yang stress baca masalah you

chentadearhati replied at 24-9-2020 05:08 PM
Pepg adik tu mmg tegak ke? I try usap2 gak x mangun pun adk hubby..I tya gak..knp x bgn2?adk u tdo ...

secara normalnya, adik tu akan tegang time sebelum subuh... lepas pee, dia akan surut kembali...

shuben kuat lancap ke niiiii. bahaya22

Kekurangan hormone testosterone  tu...kena amik supplement